Pánský účes polka: typy a fotografie

Někteří říkají, že boty jsou první věc, na kterou lidé dávají pozor, ale lze tvrdit, že vlasy jsou na stejném místě. Na rozdíl od otlučených bot však nebude účes snadno skrýt. Proto musí být váš účes neustále aktualizován.

Některé účesy jsou nadřazené principům času a stylu, snadno pronikají do převažujících chutí každého desetiletí. Jedním z nich je polka účes. Neztratila svou popularitu a vše je také v poptávce v kosmetických salonech. Tento účes je jeden z univerzálních, a proto může být aplikován na jakýkoliv typ vlasů.

Odrůdy srážek

Tento účes je obzvláště často vybírán mladými lidmi, kteří dlouhou dobu chodili s dlouhými vlasy. Je pro ně obtížné souhlasit s okamžitým stříháním vlasů pod „Ježekem“, takže nejvhodnější kompromis je protáhlý pramen uložený na koruně a rány ve spojení s krátkým ořezem. Technologie pro vytváření účesů je poměrně jednoduchá, takže i nováček bude schopen přivést hlavu klienta do elegantního, atraktivního vzhledu.

Klasická

Totoležérní účes, který vypadá nejlépe na svěží vlasy. Je to dobře s kotlety. Technologická implementace této možnosti poskytuje účesy, které zanechávají prameny větší délky u chrámů, které jsou negovány v zadní části hlavy. Vlasy na časových plochách a koruně však mohou mít stejnou délku.

Podlouhlé prameny rány jsou česány dopředu a provádějí hranu ve tvaru pláště. Jeho nejkratší délka je až ke špičce nosu, ale je možná i varianta níže. Bang bude sloužit jako kontrolní vlákno o velikosti, která bude odpovídat časovým zónám. Konečně, uši zůstanou úplně nebo napůl uzavřené.

Nízké

Tento mužský účes je často vybírán mladými kluky a lidmi středního věku. Jeho hlavním rysem je otlučené vlasy a delší kadeře v chrámech a parietální část než v první verzi. Pro takový účes kudrnaté kadeře jsou perfektní.

Kompletní

Tato možnost je přijatelná pro velmi mladé chlapce. Jedná se o stříhání dlouhých vlasů po celém obvodu hlavy. V tomto případě může být délka pramenů zvolena libovolná: střední nebo krátká. Když vezmeme v úvahu délku vlasů, jsou hrany. Může se provádět před nebo po stříhání. Když se hrana provádí před stříháním, vlasy na krku se redukují na nic. Při provádění lemování po účesu jsou vlasy nejprve vystaveny stínování a teprve potom se odstraní pomocí stroje. Dělejte hrany na úrovni ušních lalůčků, které sloužíVodítko při redukci vlasů na krátkou až dlouhou dobu. Rány zůstávají dlouhé a jsou suché.

S rozdělením

Tento účes bude vyhovovat mladým i starším lidem, kteří mají tenkou tvář. Tato technika pomůže zmírnit úhlové rysy obličeje a dát jim kruhovitost. Noste účes s vlasy zpět nebo s rozloučením.

Varianty a tvar tváře, komu bude polka vyhovovat?

Nejdůležitější věcí tohoto účesu je, že je vhodný pro mnoho tváří a typů vlasů. Je obzvláště dobrá pro muže s kulatými tvářemi. Pokud chlapecká kruhovitost nevyhovuje, jsou krátké chrámy a zadní část hlavy pro muže skvělým účesem, který prodlouží obličej a pomůže zdůraznit bradu, což jí dává jasnější tvar a pravoúhlost.

Upichovací polka je skvělá pro kluky s oválnými a čtvercovými tvary. Pomáhá zjemnit rohy a vytváří elegantní vzhled. Také tento model je vhodný a baculatý, protože vlasy odlévané z obličeje pomáhají vytvářet ostřejší oválnou tvář.

Tento účes není o nic méně relevantní pro majitele tváře ve tvaru hrušky (úzké čelo a mohutná čelist). Je to tento účes pomůže vypadat dobře s pomocí rozcuchané, neopatrné rány a objemné chrámy.

Kluci s přírodními kudrnatými vlasy, musíte použít dobrý vosk nebo gel, abyste je udrželi ve správném tvaru po celý den. Můžete také vyzkoušet difuzor během vysoušení vlasů, abyvytvořit hustší kadeře.Vzhledem k tomu, že takový účes vytváří měkký vrch, je nejvhodnější pro muže se silnou, vyčnívající čelistí pro vyvážení vzhledu.Kulatý obličej s měkkými kadeřemi se může zdát trochu chlapecký, takže pro muže, kteří nejsou s takovým výsledkem spokojeni, je třeba se tomuto ostříhat.

Při vytváření účesu může velitel skrýt mnoho nuancí:

  • malé plešaté náplasti;
  • vyhlazení stávajících nepravidelností lebky;
  • odvrátit pozornost od projevu šedých vlasů.

Například polka řez s rozloučením, například, apeloval na kancelářské pracovníky, protože vypadá jako obchodní a tvář vypadá přísněji.

Polka je jedním z nejběžnějších účesů pro jemné vlasy, protože jednou z jeho vlastností je poskytnutí objemu temporální části krátkým hrdlem.Je to nejlepší volba pro muže s nedostatečnou tloušťkou vlasů u chrámů.

Dozvědět se o dalších populárních účtech pro krátké vlasy:

Znaky péče a jak často navštěvovat velitele?

Styl Polka se provádí vysoušečem vlasů.Měl by být použit studený proud vzduchu.Pro spolehlivé upevnění formy se používá gel nebo pěna.Tento přístup zabraňuje chrastění úhledně položených prodloužených kudr v deštivém a větrném počasí.

Pokud vlasy nemají vysokou hustotu, může styling dělat bez vysoušeče vlasůpečlivé upevnění formuláře.

Pánské stříhání na polku vyžaduje pravidelné šamponování.Nejdříve se musíte rozhodnout o správném šamponu, který bude odpovídat typu vlasů.K péči o účes budete potřebovat kosmetiku, která může kudrlinkám dodávat lehkost a vzdušnost, stejně jako poskytovat vlasům přirozený lesk.

Fotogalerie

Pro určení výběru vaší verze účesu polka byste si měli přečíst fotografie tohoto účesu.


Závěr

Dobrý kadeřník vezme v úvahu vše, coví o individualitě svého klienta a jeho každodenním životním stylu, aby zajistil co nejpohodlnější účes.Zastavení výběru na konkrétním účesu, měli byste si uvědomit, že musíte nosit 24 hodin denně, a to by mělo fungovat stejně dobře pro všechny scénáře v životě.