Pánský účes bobr: fotografie a funkce

Toto je jeden z nejjednodušších účesů pro muže jakékoliv věkové kategorie.Je to velmi jednoduché a vhodné pro všechny typy vlasů.Pro tento účes budete potřebovat malou délku vlasů.Jméno dostala díky podobnosti s vlasy ze zad stejného jména zvířete.

Beaver účes je klasifikován jako sport.Vypadá velmi elegantně, proto je oblíbená u mladých lidí.Pokud máte nějaké pochybnosti, měli byste ji postupně snižovat, čímž se dosáhne maximálního výsledku.

Bobří klady a zápory

Beaver HaircutMá speciální formu, ve které jsou časové zóny spolu s parietální částí oříznuty na 1,5-2 cm a prameny parietální zóny mají délku 5-6 cm.

Pro informaci! Jedním z hlavních podkladů pro řezání je hladkost přechodů mezi parietální zónou a oblastmi krátkých vlasů.

Bobrik navrhuje vyříznout chrámy a krk téměř pod „0“ a vytvořit platformu na parietální části hlavy (2–2,5 cm).Tento model má zjevné výhody:

 • univerzálnost.Vypadá dobře na rovné, kudrnaté, tenké a husté vlasy;
 • jednoduchá technika provádění vlasů;
 • pohodlí.V létě s ní nebude horko a v zimě ani po odstranění čepice nemusíte upravovat účes pomocí stylingových výrobků;
 • účes nevyžadujemimořádnou denní péči.

.A také udržování této formy bude velmi problematické pro lidi s rychle rostoucími vlasy, protože se budou muset velmi často přizpůsobovat.

Co potřebujete vědět před řezáním?

Před zahájením srážky je třeba mít na paměti, že vyžaduje kvalifikované provedení.Ořezávání zahrnuje několik kroků:

 • vlasy pečlivě omyjte a hřebenem;
 • řez by měl začínat z horní části hlavy;
 • používejte stroj při práci na týlních a časových plochách;
 • hrany.

Nejtěžším momentem je design obdélníkového tvaru podložky, tj. Stříhání vlasů podél rovné vodorovné linie od dlouhých provazců na čele k krátkým u korunky.

Toto dělení se provádí ve třech krocích:

 • První se použije při provádění vložky.Holič drží nůžky s hřebenem přes korunu a jemně je posouvá blíž a blíž k sobě, zatímco drží vodorovný směr;
 • Druhá metoda je nutná, když se dělá levá strana hlavy.Držte nůžky v jedné ruce a hřeben v druhé.Hřeben zubů by měl být neustále směrován kadeřníkovi a konce nůžek by měly vypadat dolů;
 • Třetí metoda se používá při výrobě pravé strany.Zároveň hřeben vypadá dolů ašpička nůžek je nahoru.

Rovněž potřebuje číslo stroje 1 a číslo 2 v pořadí. Oddělené pruhy stříhají prameny krku (od středu krku k korunce) a od chrámu k časovým projekcím. Dalším krokem je řezání krku. K tomu použijte stroj s tryskou číslo 0. Všechny vlasy za ušima a chrámy jsou lemované.

Vrcholem je vodorovná plocha. Za tímto účelem mistr aplikuje na vlasy prášek se speciální kosmetikou, která pomáhá odhalit všechny nesrovnalosti. Po všech úpravách se provádí broušení, které označuje konec práce.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Beaver se nedoporučuje pro měkké a řídké vlasy, protože je obtížné vytvořit platformu.

Pro koho je bobr určen?

Tento účes je vhodný jak pro mladé lidi, tak pro muže ve věku. Neméně úspěšné, to rámuje tvář a malé chlapce. A vzhledem k velkému množství variant tohoto účesu se stává univerzálním.

Malé nuance při výběru účesu se týkají:

 • anatomické rysy lebky;
 • vlasová struktura.

Pánský bobr bobů pomáhá dokonale skrýt podlouhlý tvar lebky. Pro dobrý tvar udržet účes, měli byste se rozhodnout pro silné a tvrdé vlasy. Nejlepší varianta tohoto účesu bude sloužit pro muže s velkou hlavou. Bude moci vizuálně zmenšit její velikost.

VlasyKoruna na korunce je vyříznuta tak, že je vytvořena plochá plošina. Současně je pozorováno následující pravidlo: čím širší je plocha, tím kratší je dráha as tenčí kratší.

Se čtvercem a prodlouženou bradou vypadá vztyčený na koruně dobře

Fotogalerie

Aby stylista s přesností určil, jaký konečný výsledek klient očekává, můžete si vzít fotografii svého oblíbeného vzorku účesu.Kosmetika pro různé muže může pomoci přidat rozmanitost účesu. Malé množství gelu pomůže prohloubit horní část hlavy a dodá jí veselou neopatrnost. Zkrácená verze osvobodí podnikatele od plýtvání času na udržení kondice.