Pánský třídílný oblek: klasické a další možnosti

Pánský třídílný oblek byl vždy velmi populární. On získal jeho popularitu zpět v 1800s. Muž, který nosí takový oblek, vždy vypadá atraktivně a stylově.

Dnes se podíváme na historii tohoto kostýmu. Zjistěte, jaké jsou jeho odrůdy. Uvažujeme také o tom, jaký druh kostýmu by se měl nosit na příslušné akci. Prozkoumejme některá pravidla kombinování oblečení.

Příběh vzniku třídílného obleku

Kroj trojky pochází z devatenáctého století. V té době měli muži namísto bundy kabát nebo kabát a místo kalhot, kalhot. Jediný prvek, který se nezměnil, je vesta. I když tento kostým na sobě utrpěl nějaké změny, zůstal symbolem mužského stylu.

Již v 18. století začali muži zdůrazňovat svůj vzhled. Věřili, že nejen dívky by měly mít krásné oblečení, ale muži jsou povinni zdůraznit svůj styl a stav pomocí oblečení. V 1789, francouzská revoluce pomohla dělat některé úpravy pánské módy. Muži začali nosit oblečení, které preferovali šlechtici. Tehdy se kostýmy staly součástí obvyklého krétského šatníku.

Postupem časuPánský styl se trochu změnil a vypadá jako moderní. Silná podlaha začala nosit více volných modelů. Upřednostňovány byly tmavé barvy, které vypadaly prakticky a demokraticky. Je zajímavé, že se ženy začaly každý rok oblékat svobodně a nezávisle, což přimělo muže nosit přísné a diskrétní kostýmy.

Odrůdy

Člověk, který si při různých událostech obléká stejný kostým, porušuje všechna pravidla etikety. Abyste tomu zabránili, musíte znát všechny druhy kostýmů. Kostýmy jsou klasifikovány podle:

  • Modely,
  • Účel,
  • Šití.

Existují tři modely tohoto oblečení. Většinu mužů upřednostňuje jednobarevný oblek. Je velmi pohodlný a hodí se téměř každému muži. Dvouřadový oblek vypadá velmi přísně a osobně. Připevňuje se na všechna tlačítka a tenký a vysoký muž ho nosí.

Klasický třídílný oblek. Tento model existuje již dávno. Skládá se z kalhot, bundy a vesty. Všechny jsou šité ze stejné tkaniny. Výhodou tohoto modelu je, že muž může sundat kabát bez porušení pravidel etikety.

Důležité!Silná podlaha nemůže sundat kabát bez svolení, pokud nemá vestu pod ní.

Pánské obleky se také liší svým účelem. Pro formální a formální příležitosti nosit určité typy. Tam jsou také neformální a obleky.

Pro jaké případy je vhodná?

Pro každou událost zvlášť musíte vybratodpovídající oblek.Podíváme se na několik aktivit, které potřebují nosit určitý typ kostýmu.

Pro zvláštní příležitosti byste si měli vybrat vizitky, pláštěnky nebo smokingy.Vizitka se vyznačuje tím, že délka její bundy na zádech dosahuje kolen a její strany úzké až na dno.Musí být upevněn pouze jedním tlačítkem.Bez selhání se vizitka nosí s vestou, motýlek a bílou košili.

Na večerní protokoly je nasazen smoking.On je také nosí s bílou košili, motýlek a vestu.Je pouze černá nebo bílá.Oblečení je také večerní oblečení pro zvláštní příležitosti.Přední bunda je krátká a za ní vytáhne kolena.

Pro neformální akce jsou vhodné tyto modely:

  • Příležitostné nošení je určeno pro strany nebo práci.
  • Módní předmět bude fungovat pro každodenní život.

Oblečení různých oděvů by mělo být nošeno pro obchodní schůzky, například americké, italské, německé, evropské, francouzské atd.

Pro informaci! Není divu, že stylisté přišli s několika modely kostýmů na jednu událost, protože každý z nich sedí na muže různými způsoby.

Jak se nosí?

Trojka se hodí každému muži, bez ohledu na jeho postavu.Aby to vypadalo krásně, musíte se chovat na správné úrovni.Protože takový oblek nosili šlechtici, muž by měl tento styl odpovídat.

Pro lepší podlahu je lepší koupit tři béžové, modré, šedé nebo hnědébarev.Upřednostňujte ty kostýmy, které jsou vyrobeny z tvídu a flanelu, protože jsou velmi husté a vypadají slušně.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
S třídílným oblekem vypadají boty na boty.Vzhledem k obrovské rozmanitosti této boty si ji můžete vyzvednout na různých akcích.

Kombinace barev a materiálu

Vždy pamatujte nejen na to, jak nosit oblek, ale také harmonicky kombinovat barvy a materiály.Je důležité správně kombinovat barvu obleku, košile a kravaty.Nezapomeňte, že kravata by měla být vždy jiná než košile a zápas s oblekem.

Je velmi dobré kombinovat různé barvy s flanelovým oblekem s buněčným vzorem .Pod takovou vestu můžete nosit kalhoty, džíny a neformální košili.Kalhoty z tohoto tria jsou perfektně kombinovány s svetrem, monochromatickou košili a svetrem.Pokud jde o bundu, může být nošena s chinos nebo džíny.

Poradenství! Pokud nemůžete kombinovat vlastní oblečení, podívejte se na fotografie hotových snímků na internetu.

Módní vzhled

V letošním roce jsou velmi oblíbené nejen obleky, ale i bundy.Muži milují kombinovat tento oděv s kalhotami nebo klasickými džíny.Chcete-li vypadat stylově a módní, silnější sex se musí naučit kombinovat barvy a oblečení.

Jak si vybrat kostým?

Domnívali jsme se, že třídílný oblek si užil obrovského množstvípopulární.V moderním módu je každý prvek kombinován s různými oděvy.Aby mužský obraz nevypadal směšně, musíte nejen vybrat ten správný oblek pro danou událost, ale také koupit věci ve velikosti.

Je důležité si pamatovat vaše nedostatky na obrázku.Bunda a kalhoty nejen zdobí muže, ale také skrýt jeho vady.Délka bundy, objem hrudníku, šířka ramen atd.musí být vybrán tak, aby splňoval všechny parametry silnějšího pohlaví.