Pánský ostříhaný drak

Zpočátku, účesy s dlouhými vlasy byly ženské výsady, ale pod vlivem módních trendů dnes, muži zkusí na jejich obraz se stylovým modelem účesy různých délek a tloušťek. Mnoho televizních hvězd a mediálních tváří opakovaně bliklo na obrazovkách a lesklých časopisech s různými dlouhými účesy, mužský účes drak také nešetřil show business.

V tomto ohledu se mnoho fanoušků a fanoušků také zajímalo o tuto možnost účesu. V tomto případě drak není spíše ostříhat a účes, což znamená tkaní jednoho nebo několika copánků. Stylisté a kadeřníci nepředkládají přísné požadavky a standardy, jakou délku a tvar by měl být účes. Hlavní věc je, že vlasy by měly mít dostatečnou délku pro tkaní copánků.

Popis

Obecně platí, že mužský dračí účes je výkladem ženského účesu tkajícího drakového draka, ale pouze v mužské verzi. Dračí draky dnes rozhodují ne všichni muži, kromě kreativních a mimořádných osobností. Drak je nejčastěji nosen mladými chlapci adolescence a mládí, kteří tímto způsobem vyjadřují nebo napodobují idoly.

Drak může být vyroben v různých variantách. To může být účes ve stylu Mohawk při pletení podél hlavy.cop, a zbytek hlavy je zkrácen zkráceně psacím strojem. Můžete pěstovat vlasy střední délky, krátce řezat pouze spánky a zadní část hlavy, a pak lemovat jeden nebo více copánků podél korunky a parietální části hlavy. Je jen důležité, aby byly vlasy lemovány po obvodu hlavy.

Můžete se dozvědět o srážkách pro krátké vlasy z různých materiálů:

Kdo by si měl vybrat draka?

Dračí účes je nejvhodnější pro muže s tmavou pletí nebo východním vzhledem. Je žádoucí, aby muž měl štíhlé, tónované tělo, přivítal aktivní a živý životní styl, a co je nejdůležitější, byl ve svých projevech sebevědomý a odvážný. Prýmky mohou být tkané v jakémkoli množství, v různých částech hlavy, hlavní věc je, že prýmky proudí jako hadi.

Nejčastěji jsou takové srážky preferovány známými sportovci, fotbalisty, basketbalovými hráči a dokonce i hokejisty, v souvislosti s nimiž stylisté přezdívali sporty s dračími vlasy. Pokud jde o tvar obličeje, neexistují žádné přísné kontraindikace tohoto účesu. Není-li buclatý muži dávají přednost volumetrické copánky, jako vzácné a tenké copánky vizuálně, aby obličej ještě širší.

Pro informaci!Podobné účesy jsou nejčastěji preferovány muži Afroras, protože mají husté, kudrnaté a nepoddajné vlasy.

Výhody

Abychom pochopili, jak vhodný by byl takový obraz jako účes draka pro muže, stačí se seznámit s hlavními rozdíly tohoto stylu. Konkrétně:

  • účes nevyžaduje zvláštní a časově náročnou péči;
  • drak se vejde do jakéhokoli tvaru tváře, zdůrazní milost a sexualitu v jeho vzhledu;
  • účes navrhuje obrovské množství různých nápadů týkajících se stylingu;
  • copánky rychle tkát, každý kadeřník zvládne.

Takový účes v kosmetických salonech a kadeřnických salonech je navíc poměrně levný, v souvislosti s nímž mohou muži pravidelně upravovat verzi whelp. Weave copánky mohou být v různých směrech, různých tvarech a velikostech, neustále mění svůj obraz.

Jak položit?

Bude obtížné splétat drakovou pliv na vlastní pěst, ale mnoho zkušených mužů se snaží přizpůsobit úkolu. Chcete-li zapletit klasického draka, musíte provést následující kroky:

  • v oblasti čela musí být středový pramen oddělen;
  • dále je tento řetězec rozdělen na 3 stejné části;
  • těchto 3 částí splétá provaz, střídavě k němu přidávají prameny vlasů, odebírané paralelně z obou stran hlavy;
  • velikost nových postranních pramenů musí být stejná, aby byl prýmek jednotný a proporcionální;
  • tkaní provazu je nezbytné, dokud všechny vlasy nejsou zapojeny do designu;
  • na konci provazu je upevněn neviditelným gumovým páskem.

Při tkaní drakaJe důležité se ujistit, že nezůstávají žádné „kohouti“, pokud zůstanou, můžete je vyhladit pomocí neviditelného kabátu a laku, který vlasy upevní.Stejným principem je možné splétat ani jednoho draka, ale několik najednou.

Foto-kompilace

Chcete-li zhodnotit, jak vypadají ostříhané a stylové vzhledy dračího muže, můžete si prohlédnout fotografie mužů různých typů vzhledu s těmito copánky.


Závěr

Vlasový styl draka byl nedávno spojen s účesem žen, a dnes je stále více možné vidět na televizních obrazovkách nebo mezi kolemjdoucími muži s pleteným copem nebo dokonce několika whelpy.Tato móda se poprvé objevila mezi světoznámými sportovci, díky jejich popularitě se rychle rozšířila mezi ostatní muže a dnes je na vrcholu popularity.Brouk může být ve formě jednoho nebo několika provazců, malých nebo velkých odměrných prýmků, rovných nebo s postranním dělením.