Pánský Mohawk účes: styling, péče a fotografie

Jméno mužského Mohawk účesu není nikomu příliš známé, protože ho lidé nazývají Mohawk, jehož verze je ve skutečnosti.Zpočátku, toto jméno patřilo domorodému kmeni severních Indů, kdo stal se slavný jejich bojovými schopnostmi.Dnes je tento účes klasifikován jako boj, protože to vypadá odvážně a dokonce poněkud agresivně.

Ne každý muž bude vhodný pro mužský účes Mohawk, který je navržen tak, aby v člověku ukázal sílu, silného ducha a odvahu.Proto je těžké si představit takový střih ve formě oříznutého Iroquois ve středu hlavy na chlapce s pěkným vzhledem nebo mužem v pevném věku.Výjimečný a velmi výstřední účes se opírá o muže se zvláštním výhledem na život.

Jak vypadá vypadávání Mohawk?

Střih Mohawk je druh iroquois, tj. Přítomnost vlasů podél středu hlavy od korunky k zadní části hlavy, zbytek oblasti hlavy kromě tohoto pásu je krátce oholen pomocí psacího stroje nebo dokonce holicího strojku.V původním sestřihu předpokládá přítomnost pouze jednoho proužku vlasů podél hlavy, všechno ostatní v člověku by mělo být oholeno na nulu.Šířka pásu a délka vlasů na něm a na spáncích se může lišit od 4 cm a 0 mm avýše.

Pro informaci! Kvůli rozšířené popularitě indických bojovníků, kteří byli předky Mohawk ostříhat, mnoho jiných národů a kmeny začaly napodobovat je.Věřili, že účes pomáhá lidem probudit v sobě sílu, odvahu a agresi.

Dnes je Mohawk účes oblíbený i u moderních mužů, ale nejčastěji ho nosí mladí chlapci, sportovci a zápasníci, kteří mají silný charakter a preferují pohyblivý životní styl.Samotný rozkvět tohoto účesu spadá do 70. let dvacátého století, od té doby zástupci subkultur začali zdobit své hlavy tak šokujícím účesem.

Komu?

V současné sezóně móda diktuje popularitu skandálních a extravagantních účesů pro muže, takže účes je ostříhaným účesem.Stylisté poukazují na to, že muži Mohawkovi odmítnou vládní pozice, kteří pracují v kancelářích a dalších institucích s přísným oblékáním.Mnohem harmoničtější sestřih se bude věnovat sportovcům a zástupcům mládeže.

Střih je vyroben pro dlouhé i krátké vlasy bez ohledu na jejich barvu, ale Mohawk je kontraindikován pro kudrnaté a vlnité vlasy.Střih bude vypadat velmi stylově a moderně na jakémkoliv tvaru obličeje, s výjimkou dlouhého, jinak bude tvář vizuálně prodlužovat.Kadeřník a kadeřnice mohou odpovídat pouze šířce vlasů na hlavě, aby se vešly do tvaru obličeje, aby nevytvářely nerovnováhu.Mohawk je vhodný pro muže svelké rysy a mužný vzhled.

Můžete se dozvědět o srážkách pro krátké vlasy z různých materiálů:

Odrůdy srážek

Druhé jméno Mohawk je účes hřeben, protože vizuálně Mohawk na hlavě lze přirovnat k hřebenu. Dnes, stylisté a kadeřníci praktikují několik typů Mohawk, jmenovitě:

  1. Classic- muž by měl mít středně dlouhé vlasy a na hlavě by měl být připevněn proužek mušlí, který by měl být upraven pomocí gelu, vosku nebo laku. Šířka hřebene je ponechána střední, stejně jako délka srsti, vlasy ve zbytku hlavy jsou oholeny na nulu.
  2. Mohawk s vysoušečem vlasů . Délka srsti v oblasti hřebenatky je asi 15-18 cm, dále jsou mokré vlasy s vysoušečem vlasů a kartáčkem umístěny ve formě objemných iroquois, jsou aplikovány stylingové výrobky. Vzhledem k této délce vlasů, účes znamená několik stylů možnosti.
  3. Mohawk "Socha svobody" . Tento typ účesu preferoval kluky z různých trendů a subkultur. Hřebenatka musí být úzká, ale s dlouhými prameny. Je umístěn vzhůru pomocí silného fixačního prostředku, který tvoří korunu podél hlavy ve formě ostrých paprsků.
  4. Mohawk ve stylu "líného zahradníka" . V tomto případě je rozdíl mezi délkami vlasů na hřebenatce a chrámy mírně odlišný. Hřeben zůstal širšíKlasický účes Mohawk, ale nejkratší možná délka, zbytek hlavy je oholený ještě kratší.
  5. Mohawk s dredy .Tento typ stylistů hřebenatky odkazuje na řadu ultra-si.V tomto případě se vlasy uvolní maximální délka na hřebenatce, na spáncích oholí na nulu.Po tom, vlasy jsou sraženy do jednoho velkého nebo několika dredů, napodobujících divoký účes.

Obecně platí, že všechny pánské účesy vyžadují, aby muži plně dodržovali obecný styl s tématem účesů, stejně jako mimořádné myšlení a názory na život.Mohawk je často preferován mladými kluky, kteří mají rádi sportovní nebo subkulturní pohyby.Mohawk se nejlépe kombinuje s vojenským nebo sportovním oblečením.

Jak umístit ostříhat do hřebenu?

První věc, kterou by měl člověk při výběru účesu Mohawk chápat, je to, že bude třeba jej pravidelně upravovat ořezáváním a zkrácením zarostlých vlasů minimálně každé 2-3 týdny.Pokud si vyberete krátkou verzi účesu, nevyžaduje žádný styling, je důležité, aby vlasy byly čisté a aby na pokožce hlavy nebyly žádné vady.Pokud vezmeme v úvahu možnosti pro střední a dlouhé vlasy řezané Mohawk, styling by měl být denně.

Pro úpravu vlasů v Mohawku s použitím hřebene s častými zuby na kořenech vlasů, aby se vytvořil bouffant.Aby vlasy zůstaly vysoké, je nutné aplikovat fixační kosmetiku - pěna, lak, vosk nebo gel.Nyní, dokud nástroj neztvrdne, napněte prameny rukama správným směrem a tvarem.Může být trochu suchéFén, průtok vzduchu určují směr vlasů.

Foto-kompilace

Chcete-li se seznámit se všemi vlastnostmi a požitky účesu Mohawk mužů, podívejte se na fotografie s různými variacemi a variacemi.


Závěr

Ohromující a mimořádný účes Mohawk se hodí pro dvě kategorie mužů- mladí kreativní lidé a sportovci s bojovým charakterem a životním stylem.Střih může, jak se projevuje v brutalitě a agresivitě člověka, prokázat jeho zvláštní myšlení a nekonvenční přístup k jeho obrazu.Jakýkoliv účes zdobí muže, takže stylistům se doporučuje, aby se nebáli takových dramatických změn a vyzkoušeli si účes Mohawk, který je v této sezóně módní.