Pánské vesty: co to je a jaké typy?

Pánské vesty - jaké oblečení jsou? Cardigan je typ bundy. Pojmenován podle anglického hraběte z Cardigan. Jedná se o bundu s knoflíky, s hlubokým zářezem vpředu, bez límce.

Hlavní rozdíl je v tom, že v podstatě všechny bundy nosí přes hlavu, svetr je natažen přes ramena, jako sako. Klasické modely vesty, upevněné po celé délce.

Jak vypadá mužský svetr?

Jak vypadá svetr? Ta věc, která by měla být přítomna v šatníku každého muže. Pokud jste vlastníkem dobré postavy, určitě to zdůrazníte v tomto svetru. Jsou šité ve tvaru kužele, široké od hrudi a úzké blíž k pasu. Když je svetr zapnut, ladně padne a vytvoří volný, ale zároveň polooficiální styl. Muži s formami si mohou sami volit objemové formy, s výhodou skrývají nadváhu.

Zapíná se buď knoflíky nebo zipem, méně často pomocí tlačítek. Hodí se k jakémukoliv typu spony. Používejte ho na košili s kravatou a džíny nebo kalhoty, ale také dobře vypadá pod sportovní bundou.

Typy a modely

Uvažujme o modelech pánských kardigánů:

Klasický svetrpro muže je výhradně pletený model. Hlavním rysem je velmi hluboký trojúhelníkový krk, upevněnýcelá délka nemá bránu.To může být jak tenké a velmi teplé, záleží na typu příze a pletení.Délka může být také různá, až po pas nebo boky.Pletené vesty se v zimě perfektně zahřívají, na podzim mohou být nošeny místo kabátu.

Formulář je volný, vybavený.Cardigan je praktická věc, takže většinou klasické modely jsou vyráběny v tmavých, konzervativních barvách.

Moderníje velmi různorodá.Délka může být cokoliv pro každý vkus.Šít, jako tenké, letní možnosti, a pro zimní sezónu.Takové modely, pletené z husté, teplé příze.Styly - od mírně nasazených až po objemné.Ne klasické, moderní modely, neexistují zipy, designéři šijí různé kapuce a krásné obojky.

Většinou pro tento typ vesty jsou vybrány hrubé nebo jemné vlny, bavlna, mohér nebo kašmír.Krásné výšivky, zdobené knoflíky dělají tuto věc zvláštní a originální.Cardigany z Bologny jsou považovány za módní, nahrazují bundy.

Úřad- zpravidla se na bílé košili a kalhotách nosí jednobarevný model v tmavé barvě, který je náhradou za bundu.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Manžeta pod tímto svetrem je viditelná, nejvýše 2 cm.Rohy límce košile zůstanou pod svetrem.

Tradičně tento soubor neposkytuje kravatu, ale moderní člověk může ukázat originalitu a kravatu v kravatě.tmavé barvy. V kanceláři zapněte svetr se všemi tlačítky, ponechte pouze nejnižší rozepnutý. Nasaďte si kravatu, zapněte košili, bez krku, horní tlačítko, nechte rozepnuté.

Příležitostné- velmi rozmanité, prováděné v různých stylech, barvách, v harmonii s džíny a tričkem a barevnými košile. Světlé vesty s potiskem, kombinované s košile a tričkami. V neformálním prostředí je přípustné nosit na nahém těle nebo nosit košili přes kalhoty.

Značka Cardigans


Módní obrázky

Kardigány inspirují mnoho slavných návrhářů k novým modelům, tak Donna Karan, navíc v podobě límce-draperie. Chloe, šitá na svetr s šátkem. Blumarine vynalezl norkové obojky, které se staly vizitkou značky. Stella McCartneyová ukázala pytlovité, dlouhé modely vest, s hlubokým trojúhelníkovým výstřihem.

Dříve byly vesty střední délky považovány za módní. Nyní v trendu, maxi-cardigans. Existují modely s rukávy a bez, texturované, asymetrické a jednoduché, stručné modely. Tyto modely se staly trendem pro rok 2018.

\ t
Missoni, Mara Hoffman, Oscar de la Renta, Mulberry a Ralph Lauren Tyto značky šijí vesty s originálními potisky.
Rochas Nabídky tuhých výrobků
Rodarte Dlouhé pletené vesty
LouisVuitton Uvolněné modely

Závěr

Pánský svetr je nepostradatelnou součástí šatníku. Každý člověk si dnes bude moci vybrat pro sebe mnoho možností. Ať už se jedná o procházku nebo zvláštní příležitost, výlet do práce nebo do divadla - moderní designéři poskytli elegantní volbu. Od léta, do zimy a demi-season modely, na značkové a drahé. Vážení pánské vesty - prezentované v buticích nebo na známých, módních webových stránkách - pomohou nejsofistikovanějšímu a nejselektivnějšímu muži najít model, který zdůrazní jeho individualitu a dokonalou chuť.