Pánské uggs: co na sebe, jejich typy a cena

Uggs je již dlouho dámská obuv, praktická a pohodlná pro zimní sezónu. Dnes, na základě velké popularity, začali být vyráběni v mužském formátu. Doslova bezprostředně po vzhledu, muži uggs stoupal na vrchol popularity mezi muži všech věkových kategorií a preferencí. Ale existuje mnoho lidí, kteří věří, že beztvarý ugg je zcela neslučitelný s pánskou šatní skříní.

Stylisté v praxi dokazují, že se jedná o chybný názor, který vytváří mnoho nových typů takových bot. Stačí jen vyzkoušet pár takových bot, abyste pochopili všechny výhody a výhody, díky kterým miliony žen a mužů dávají přednost uggs. A kromě toho bude obtížné najít další boty, které budou tak pohodlné a teplé i v nejnižších mrazech.

Příběh vzhledu

Málokdo ví, že zpočátku byly vytvořeny speciálně pro muže, ale doslova bezprostředně po jejich objevení začaly masově nakupovat ženy. Hlavním ukazatelem této boty je materiál vyrobený z přírodní ovčí kůže, která pečlivě chrání nohy před mrazem a zimním větrem, ale nevede k zamlžení chodidel. Podle příběhu, australští farmáři byli první používat ugg boty.

To bylo tak širokéChov ovcí je běžný, takže zemědělci začali vyrábět vlastní obuv z ovčí kožešiny. Došli k této myšlence poté, co začali chránit nohy před chladem a obalili je kůží s kožešinou uvnitř. To bylo tímto principem že uggs byl vynalezen, který být také vyrobený z kůže nebo semiše shora, a zevnitř předpokládají tlustou měkkou srst.

Pro informaci!Uggs se staly nepostradatelnou botou pro vojenské piloty od první světové války. A teprve o několik let později začali uggs používat v moderních společnostech surfaři, kteří tímto způsobem ohřívali nohy ze studené vody.

Jaké jsou výhody takových bot?

Když ugg boty už nebyly používány jako uniforma, ženy nejprve začaly být koupeny ve velkém množství ženami, a pak, na vrcholu popularity, módní návrháři začali podporovat mužské ugg modely. Chcete-li pochopit, proč se zimní uggs stali populárními mezi muži, stylisté nazývají několik svých hlavních předností:

 • univerzálnost - díky termostatickým vlastnostem, které udržují optimální teplotní podmínky nohou, mohou být nošeny jak venku, tak uvnitř.
 • praktičnost - tyto boty vydrží mnohem déle, což znamená, že jejich nákup také šetří peníze;
 • pohodlí - měkká kožešina obepíná nohu, nezpůsobuje nepříjemné pocity, i když nosíte boty s holou nohou;
 • nedostatek únavy - uggs mají měkkou stélku, rovnou podešev, stejně jako dobře promyšlený tvar, díky čemuž je téměř nemožné, aby se takové boty unavily.

Jak ukazujepraxe, uggs lze nosit několik let v řadě, a pokud je to originální boty, bude si zachovat svůj původní tvar a hustotu srsti uvnitř. Zbývá jen vybrat vhodnou možnost pro sebe, protože dnes se vyrábí mnoho druhů ugg.

Jaký je to?

Navzdory skutečnosti, že Austrálie byla první, kdo světu uggs dodal, dnes vysoce kvalitní pánské uggs vyrábí mnoho zemí, které nabízejí různé modely a styly. Nejoblíbenější jsou však tyto typy:

 1. Zimní boty typu uggjsou klasické sportovní uggs, které nosí surfaři, a dnes muži dávají přednost nošení na procházku, rybaření nebo lov. Uggs jsou vyrobeny z oboustranné ovčí kůže, semiš je šitý nahoře, měkká a tlustá srst je uvnitř a podešev je vyrobena z EVA polymerového materiálu. Výška ugg dosahuje 25 cm k vrcholům.
 2. mokasíny Uggs- obuv ve formě kožené nebo semišové obuvi, jakož i srst uvnitř. Takové boty jsou používány na holé noze v chladném období, s výjimkou zimy.
 3. Uggsjsou typem ugg, ale pouze pro nošení doma. Tyto boty se nosí v chladném období k zahřátí nohou, pokud podlahy nejsou vytápěny.
 4. Mini Uggs- tyto uggs mají zkrácený střih, výška špičky není větší než 15 cm, jinak jsou takové uggs kopií klasického modelu.
 5. Boty Uggs- tyto boty mají šněrování, díky kterému jsou dokonale upevněny na obvodu nohy. A díky tradičním formámTyto uggs lze nosit s ležérní oblečení.
 6. Hannen Grizzly Uggsjsou vysoké modely šněrovaných bot, které vypadají jako běžné boty.
 7. Uggs se zipy- nízké boty vyrobené z jednoduchého nebo odolného semiše, ale se zipem nebo popruhy, díky kterým boty vypadají elegantně a stylově.

Ve skutečnosti se nejedná o úplný seznam odrůd ugg, výrobci nabízejí stále více nových možností pro opravdové znalce. Zbývá pouze správně vybrat boty pro celkový styl a luk, aby se ugg neuchytil do očí, jako zcela nevhodný předmět celkového obrazu.

S tím, co nosit uggs?

Aby člověk dodržoval pravidla módy a vypadal moderně, musí se naučit pravidlům, co nosit uggs. Díky omezenému a lakonickému stylu, klidným tradičním barvám a nedostatku jasných dekorativních prvků, se uggs doporučuje mužům nosit ležérní oblečení s jakýmkoliv oblečením. Ale harmoničtěji budou vypadat s džíny.

Je-li člověk přirozenou povahou, může nosit odřené džíny. Také v zimě mohou být uggs nošeny s teplými kalhotami, které jsou užší ke dnu nebo volnému stylu, ale spodní část kalhot by měla být zastrčena do bot. Klasické kalhoty, zvonové kalhoty, sportovní nebo široké kalhotové styly jsou kontraindikovány pro boty ugg. Shora můžete nosit svetr, mikinu, pletený svetr a nahoře bundu do parku, sako, krátký střih z ovčí kůže nebo kožená bunda.

Nejlepší značky a ceny

Pro nalezení teplého, pohodlného a praktického modelu společnosti ugg musí člověk znát dvě kritéria výběru - značku a značkucenaPodle výrobce je kvalita ugg hodnocena jako cena obuvi.Dnes, následující značky obdržela nejlepší recenze a doporučení od specialistů:

 • UGG Australia;
 • EMU Austrálie.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Právě tyto dvě loga UGG Austrálie a EMU Austrálie říkají muži, že před ním jsou originální boty z ug vyrobené z pravé ovčí kůže a vysoce kvalitních materiálů.

Také následující značky pánských ugg nejsou horší z hlediska kvality a ceny:

 • Adidas- sportovní boty na ugg pro tvrdé zimy vyrobené z přírodních nebo high-tech technologiísyntetické materiály;
 • Keddo- boty bez přídavného vybavení, čímž se zvyšuje jejich životnost a praktičnost;
 • Krsunny- originální ugg boty s pátou opěrkou hlavy a inovativní ortopedickou podpěrou, která zvyšuje pohodlí boty.

Průměrná cena jednoho páru pánských pánských bot v Rusku je 5 000–1 000 000 rublů, mnoho závisí na zemi původu, výrobních materiálech, značce a reklamě loga.

Jak odlišit originál od falešného?

Uggs pro muže bude praktický, vysoce kvalitní a trvanlivý, pouze pokud jsou originální.Věnujte pozornost výrobním a plnicím materiálům.Ukazatelem originality bude ovčí kůže z ovčí kůže a hustá konzistence.Tyto boty mají pružnou podrážku s reliéfním vzorem a slovy „UGG“ a výška podešve bude 12-13 mm.Přechod od paty k hlavní podešvi musí být nutně hladký.

Závěr

Pánské ugg boty se původně objevovaly ve formě uniformy pro zemědělce, poté vojenské piloty a pak pro surfaře.Tyto boty dnes nosí mnoho mužů v každodenním životě, kteří oceňují jejich pohodlí, kvalitu, tepelné vlastnosti a trvanlivost.Abychom však pochopili krásu těchto bot, musíte najít originální pár charakteristických rysů, protože dnes existuje mnoho málo kvalitních řemesel.