Pánské účesy pro muže s vysokým čelo

Dámská móda pro stříhání vlasů a účes je mnohostranná a neustále prochází změnami, zatímco pro muže je vše stabilní a konstantní.Navzdory tomu je často možné vymyslet originální inovativní nápady od umělců a stylistů, díky kterým lépe zdůrazňují aspekty mužské krásy.Zvláště ceněný v mužském vzhledu je vysoké čelo, demonstrovat jasnou mysl a filozofické sklony v člověku.

Jak si vybrat správné pánské účesy s vysokým čelo, aby se zdůraznila tato funkce, ale aby se proporce obličeje, stylistů a kadeřníků sdílet doporučení.Pokud je vysoké čelo ctností, správně vybraný účes vám umožní správně umístit akcenty na nejlepší rysy obličeje.Je-li takové čelo vnímáno člověkem jako vada, existuje celá řada účesů, které tuto funkci opravují.

Jak si vybrat účes v účtechv závislosti na tvaru obličeje?

Ve ​​skutečnosti jsou pánské účesy pro velké čelo prezentovány v široké škále, což ztěžuje výběr správného modelu.Muži se musí spoléhat na taková kritéria, jako je tvar obličeje a typ vzhledu, věk, charakter a životní styl, takže účes harmonicky doplňuje celkový styl a obraz.Vzhledem k tomu, že vysoké čelo je charakteristickým rysem vzhledu,musí být nejprve porovnán s tvarem obličeje.

Například, pro jakoukoli oválnou tvář s vysokým čeloem jsou ideální všechny varianty srážek s třesky a bez třesků, protože to je měřítkem krásné tváře.Čtvercový tvar obličeje a velké čelo se pouze zhoršuje, takže stylisté doporučují objemové účesy s asymetrickými a roztrženými prameny, šikmými rány, aby změkčili vzhled člověka.

Podlouhlý tvar obličeje a vysoké čelo vyžadují stříhání vlasů s přibližně stejnou délkou a tloušťkou srsti u koruny a chrámů, jakož i při povinné přítomnosti rány.Jedná se o hustou a asymetrickou ránu, která slouží jako hlavní zbraň pro korekci linie vysokého čela.Vlasy lze česat na stranu, vytvořit volumetrickou víru a pouze pro oválný tvar jsou přípustné stříhání vlasů s otevřeným čela bez třesku.

Vysoké čelo - je to ctnost nebo nevýhoda?

Navzdory skutečnosti, že mnoho mužů považuje vysoké čelo za nevýhodu, odborníci trvají na tom, že toto kritérium je výrazným rysem a výhodou člověka.Vysoké čelo plní několik funkcí:

 • odhaluje tvář člověka ostatním;
 • osvěžující vzhled;
 • dává člověku chytrý a reprezentativní vzhled;
 • zdůrazňuje eleganci;
 • vyrovnává proporcionalitu tváře;
 • dává dojem důvěry a síly.

Fyziognomisté poukazují na to, že vysoké čelo je považováno za znamení progresivní, rozvinuté osobnosti, i když je třeba věnovat pozornostnejen jeho výšku, ale i šířku.Pokud čelo vytváří disproporci obličeje, pomocí účesu a správného stylingu, můžete vyvážit oblast tváře ve tvaru písmene T.

Důležité etapy kamufláže

Jakékoliv účesy pro muže s vysokým čela potřebují správný styl, protože to bude pravděpodobně otázka středních nebo dlouhých účesů, stejně jakoo přítomnosti korekčních nárazů.Nejčastěji se stylisté pokoušejí o obraz muže s takovým vzhledem, jako je stránka s ostříhanými vlasy, s rovnými a mírně oříznutými konci.Dlouhé, tlusté, krátké a tenké prameny, kudrnaté zámky mohou odvrátit pozornost od obličeje.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Ploché rovné vlasy, copánky a ocasy jsou kontraindikovány u vysokých čela, protože pouze dále odhalují výrazný tvar čela a vytvářejí disharmonii obličeje.

Pánské srážky s vysokým čeloem pomáhají překrýt tuto vlastnost takto:
 1. Je lepší upřednostňovat srážky s dlouhými rány, může být rovné nebo asymetrické šikmé.
 2. Je nutné upustit od přímého rozdělení na účesy, boční rozloučení a kaskádové technologie účesu vypadají nejlépe.
 3. V ideálním případě korekce tohoto tvaru obličeje je účes s asymetrickými prameny prodlouženými na koruně a zkrácenou šíji.
 4. Střihy ve stylu grunge s vyčnívajícími vystupujícími prameny vypadají dobře.
 5. Ale styling s hladkým česaným hřbetem, což znamená s otevřeným čeloemzcela nevhodné.

K dnešnímu dni stylisté nabízejí řadu řešení pro korekci vysokého čela kvůli přítomnosti různých stříhání vlasů.To může být krátké účesy se šikmým třeskem, volumetric účesy se stylingem ve formě víru, dlouhé účesy s asymetrickými kaskádovými prameny.

Závěr

Vysoké čelo pro některé muže může být zdrojem pýchy, zdůrazňuje pouze proporcionalitu tváře a intelektuální vývoj osobnosti.Jiní muži čelo se stane skutečnou překážkou a může dokonce vyvolat rozvoj komplexů.K tomu, stylisté vyvinuli spoustu účesů a styling, co nejvíce skrýt tuto funkci ve vzhledu.Hlavní zbraň proti nahuštěnému čelu budou kaskádové prameny, boční dělení a rány.