Pánské účesy 80. let: podívejte se do minulosti

Hlavní charakteristikou mužského obrazu osmdesátých let byla odvaha, nadměrnost, excentricita. Oholené chrámy byly považovány za standard mužské módy času, který označil začátek diletantské Iroquois a oholil šíje.

Zpočátku to společnost vnímala s obtížemi a nedorozuměním, stejně jako v jiných věcech bylo všechno nové, ale bylo to oprávněné, protože takové odvážné obrazy umožnily mladým lidem vyniknout z šedé hmoty a být stylové.

Pánská móda 80. let

Asymetrické linie, velké objemy na korunce a čele, krátce oříznuté chrámy, otevřený krk nebo hladce česané prameny - to je pánská móda osmdesátých let.

Účesy pro muže a jejich rysy

Zvláštním rysem bylo velké množství vlasů na přední straně hlavy a na zádech hlavy a objemné, neopatrné rány, které na obličeji padaly nádherně;

Pro informaci!Rozmanitost směrů, ve kterých se umění osmdesátých let vyvíjelo, vysvětluje vzhled stylu - „neoklasického“, stejného klasického stylu, s některými změnami a dodatky.

Pánské účesy ve stylu 80. let

Módnítrend této éry byl zvažován volumetric, jednoduché formy.Nástroje po ruce byly hřebeny a laky.To bylo obvyklé dělat bujnou hromadu a posílit to s lakem, nebo dělat perm v kadeřnictví.

Od malých až po velké kadeře, mody té doby experimentovaly s kudrlinkou různými způsoby.A majitelé hustých vlasů a mladí lidé s krátkými vlasy podlehli módním trendům a používali nejsilnější chemické sloučeniny, aby poskytli vlasovým pompézám, vlnám a originalitě.

Muži v té době objevili módní účes „kaskáda“, tuto verzi účesu, otevřeli uši a přední část obličeje."Kaskáda" byla populární mezi ženami.V módě začal vstupovat do mnoha šperků a piercing, aby se neskrýval tuto krásu pod vlasy a přišel s takovým ostříhat.

Mužské účesy 80. let, stejně jako účesy 80. let, navrhly velmi odvážné pokusy, muži vyzkoušeli mnoho variant, aby vypadali zvlášť a jasně, zde je několik možností:

S oholenými chrámya rány

Jednoduchý stroj na holení vlasů, časová část byla oholena a hluboké, nádherné rány byly buď vyčesané nebo nádherně padlé na obličej.

Iroquois

Iroquois.Tento druh účesu připomínal kohoutek.Vlasy by měly být čisté a nejlépe rovné.Nástroje na dosah ruky jsou vysoušeč vlasů, kartáč na vlasy, gel a lak na vlasy.

K vytvoření tohoto účesu byla hlava nakloněna dolů, oblast pod Mohawkem rozdělena na prameny, které jeden po druhémpoložte gel, tahem za prameny prsty, poté, co byl požadovaný tvar připraven, sušený fénem.Pak výsledek opravte pomocí lak na vlasy.

Pro informaci! V té době, mohawk byl dělán s oholenými chrámy, časová část byla oholena velmi opatrně, vytvořit kompletní obraz, oblast pod mohawk sám byl položen s oběma krátkými vlasy a střední délkou.

Dlouhé stříhání vlasů

Krásky s dlouhými vlasy, na sobě vlasy s třesky a bez, stočené z malých do velkých vln, nebo rovné vlasy pomocí stuh, nebo úzkých šátek.

Krátce ostříhané vlasy s hladkou korunkou

Konzervativci a milovníci klasiky upřednostňovali krátký střih vlasů, zanechávající hladkou korunku, někdy používající geljemně styl vlasy.Někdy byla časová část oholena a byly aplikovány vzory.

S česanými třesky

Tento druh účesu vyhovoval aristokratům a majorům té doby.Čisté rány, jemně česané dozadu nebo na boku, a dal inteligentní pohled na muže z 80. let.

Účesy pro muže 80. let byly velmi zvláštní, v těch letech muži většinou vybrali dlouhé kudrlinky pro svůj obraz, pánské účesy s různou délkou, objemem a vlasy byly považovány za velmi módní, někdy byly konce vlasů zvlněné.Muž zdůraznil svůj individuální styl.Byl nazýván "Španělské uši".Na koruně byly kadeře krátké, rány byly krátké a stočené do malých kudrlinek a na boku zůstaly volumetrické, česané prameny.

Muži měli vlastní příslušenství, například obvaz na čele, parodovali ultramoderní „Rambo“, tento styl byl nejen velmi populární, ale také udržel vlasy, nedovolil, aby zámky vypadaly nedbale. S pomocí obvazu byly vlasy na zadní straně hlavy zvednuty, což dodalo účesu další objem.

Pro informaci!Hlavní nuance mužských účesů 80. let byla objemná rána.

Dobře udržovaní dandies si česali rány. Špičky vlasů spadly na mužná ramena a na boku se zámky otočily za ušima, aby se nezasahovaly.

Takzvané „neformály“ v 80. letech nosily většinou krátké účesy, samozřejmě nezapomínaly na rány, stále tlusté, načechrané a módní doplněné upřímným pohledem.

Položila se na bok a zakryla část čela a účinně padla na obličej. Aby to vypadalo esteticky příjemně, bylo nutné mít povolení, takže takové doplňky jako kulma a natáčky v té době používaly ženy i muži.

Pánské krátké účesy byly oceněny v USA. V SSSR nebyli tak populární a byli považováni za vzácní. V podstatě všichni muži nosili stříhání vlasů s dlouhými nebo středně dlouhými vlasy.