Pánské účesy 20. století

Každé desetiletí má svůj jedinečný vzhled a styl. Trendy v oblasti módy a krásy se neustále mění a nadále se vyvíjejí. Vlasy jsou jednou z částí módy, která dokáže definovat desetiletí.

Pánské účesy z 20. století by mohly člověka učinit krásným, ale kdybyste ji vybrali špatně, mohla by zkazit celý obraz jejího vzhledu. Průměrný účes pro muže je stále populárnější každý den. A nejpřekvapivější skutečností je, že dnes můžete najít všechny druhy mužských středních účesů, které se staly populárními na počátku století.

Změna účesu střední délky během 20. století

Účesy se postupem času vyvíjely. Při pohledu na účesy z počátku 20. století se můžete seznámit s kulturou a módou té doby. Čerstvý pohled na historické účesy inspiruje stylisty k vlastním nápadům.

Vlasy dozadu a do strany (1910)

Pánské účesyZačátek 20. století se lišil v závislosti na regionu a ekonomickém postavení.Mnoho módních účesů této doby bylo přesunuto z viktoriánské éry.Pompadour styl této éry byl vyvinut v Anglii a byl populární u mužů i žen.V této době byl položen bez objemu, s hřebenem na stranu nebo dozadu.

Odloučení (1920)

Ve dvacátých letech minulého století měli muži téměř vždy klobouk.A i když tendence nosit se začala mizet, účes zůstal nezměněn jak pro muže v kloboucích, tak bez něj.Bylo hladké, kluzké, lesklé, středně dlouhé vlasy.Nosili se hladce česané nebo s rovným dělením.Pro ty kluky, kteří měli na bocích vlasy česané, měla být délka vlasů o něco menší.

K dosažení požadované hladkosti vlasů byl použit speciální produkt nazvaný Brilliantin.Byl to olej, který dal všechno, co se dotklo, slizký zbytek.

Oddělení a boční kadeře (1930)

V éře třicátých let bylo mnoho účesů s krátkými vlasy.Jedním z nejznámějších účesů té doby jsou rozloučení na straně.Vlasy byly česané na jedné straně a neměly velkou délku.K dosažení těchto styling muži používají velké množství krém na vlasy.

​​

Kromě toho byly mezi muži žádány účesy s vlnitými prameny.Do konce 30. let přišel model s dlouhými vlasy.Byly to účesy s dlouhými rány.Tyto účesy dávaly mužům velmielegantní, okouzlující a jemný vzhled.

Fixace gelem (1940 g)

Společné styly zahrnují krátkou délku pramenů na bocích a zvětšení délky korunky.Extrémně dlouhé vlasy byly velmi kontroverzní záležitost, ale muži často rostli vlasy na vrcholcích jejich hlav a hodil je zpět fixací s gelem.Vlasy byly také často noseny s hřebenem na jedné straně nebo na dvou stranách hlavy.Tradiční styly dne se zaměřily na elegantní, sofistikovaný vzhled.

Účes Whirlpool je méně poptávaný.Skládá se z přední části pompadouru a strany se skládají na zadní stranu hlavy.

Účes Elvisa Presleyho (1950 g)

V padesátých letech byly pánské účesy ovlivňovány hlavně hudbou a filmy.Velké množství mužů si pro sebe vybralo účes ve stylu Elvise Presleyho.Tento styl byl nazván rockabilly, známý dnes jako pompadour.Klasický pompadour vyžaduje trochu času na údržbu.Naneste trochu gelu, prsty a hřeben se širokými zuby na mokré vlasy-sušené vlasy.

V módě, délce a hustotě (1960)

Pánské účesy spolu s módou a dalšími aspekty prošly obrovskou transformací60. létaSnad nejjasnější mužský účes šedesátých lét, vrchol mopu byl popularizován Beatles a další napodobil rockové skupiny takový jako Rolling kameny.Mop - top byl účes, ve kterém se dlouhý obrys dotkl obočí vpředu a za prameny dosáhl límce.košile.

Ne méně než poptávka byla ježka hedvábí.Předpokládala odstranění chloupků nahoře a prakticky oholenou whisky.Tento účes byl považován za optimální pro pravého, konzervativního chlapce, teenagera nebo mladého muže.

Maximální možná délka vlasů (1970 g)

Pokračování od konce 60. let do tendence u delších pramenů, u 70. délky se pohybovalo od „mírně zarostlého“ až po"Dlouhý hippie", v závislosti na práci, věku a životním stylu.Vlasy prostě nechají růst, ať už rovné, kudrnaté nebo zvlněné - majitel šel s tím, co měl.Dělení může být rovné i uprostřed a mohlo by být na jedné straně.

Populární kotlety, které byly kombinovány s různými srážkami, se staly populárními.Objem na vlasech byl velmi žádoucí, a proto byla upřednostněna Afro styly.V pozdních sedmdesátých létech, mnoho kluků rozhodlo se uříznout jejich dlouhé prameny a vybrat kratší účesy místo toho, včetně ježka a základů - kočka.

Vlasy se spoustou stylingových výrobků (1980)

V 80. letech se mužské vlasy staly mnohem většími a získaly styl rocku a punku.V 80. letech bylo vytvořeno mnoho mužských účesů.Jeden z nich byl účes pro podnikatele, který navrhl, že strany byly jemně česané zpět, s použitím velkého množství gelu a smetany s malým množstvím nahoře.

Někteří podnikatelé dokonce v 80. letech nosili parmice, používali vlasy na stranu a krátké vlasy na straně a nahoře, pakúčes se změnil na dlouhé vlasy na zadní straně hlavy.Jiní preferovali ostříhané dětské hřiště.Nakonec se objevil ostříhaný ostří, který byl jedním z nových.Mezi nejoblíbenější účesy patřily Mohawkové: mužská hlava oholená na bocích, ale ve středu držel dlouhý hřeben.Tyto pruhy mohou být barevné nebo mají vlastní přirozenou barvu.

Grunge v módě (1990)

Účesy 90. let byly v módě revoluční, protože to byla doba, kdy kultura hip-hopu nabrala na síle.Muži jsou stále nadšenci krátkých účesů, které se zakořenily v 90. letech.Jeden z nejvyhledávanějších byl účes ve stylu Leonarda DiCaprio.Byla to středně dlouhá srst, přehnutá s několika prameny vpředu a nesla jméno slickback.

Prudká neopatrnost módních účesů ve stylu devadesátých let přitahuje pozornost a hlavním doplňkem k účesu ve stylu grunge je třesk, který dává náznak avantgardy.Šikmé a roztržené rány by měly pokrývat polovinu obličeje.

Mnoho mužů barvilo vlasy na koruně ve blond barvách, které pěkně osvěžily jejich vzhled.Další hlavní účes pro muže v těchto letech byl vysoký platforma

Styling pro krátké vlasy (2000 g)

Toto je doba metrosexuals.Mezi vyhledávanými účesy patřily dlouhé rány, malé magawky.Základ mnoha účesů se stal prodlouženou verzí kanadského.Móda diktovala hlavní pravidlo - účes by měl být pečlivě položen.

Další populárníúčes nízké Mohawk. Tento styl se nosí velmi krátký nebo s mírně protáhlými prameny na vrcholu. Samotný střih je standardní, jeho horní část je orámována tak, aby tvořila trochu více pramenů ve středu.

Holohlavá hlava byla ideální pro ty s tenkými vlasy nebo plešatými vlasy. Jeden z nejžhavějších trendů v posledních letech byl krátký texturovaný účes.

Závěr

Pokud chcete změnit svůj vzhled a dát vašemu stylu aktualizaci, mohou vám pomoci pánské účesy ze začátku 20. století. Tím, že získáte inspiraci z určitého desetiletí nebo času a začleníte ji do svého moderního vzhledu, můžete svému vzhledu dát jedinečnost.