Pánské účes pod hrnce a fotografie shromáždění

Zpočátku, účes pod hrncem byl nosen muži na konci minulého století, pak to byl skutečný trend mezi mládeží a dospělé generace. Dnes, pod vlivem módních trendů, účes získal nové obrysy, ale neztratil své rysy a individualitu. Stylisté považují účes pod hrncem za unisex účes, jak to vypadá skvěle na muže i ženy.

Pokud vezmeme v úvahu hrnec pánských účesů, zpočátku byly považovány za nejjednodušší model účesů a z dobrého důvodu měli toto jméno. Její vlasy byly doslova připevněny k hliněnému hrnci, na který byl položen na hlavu a pokrytý nůžkami. Zkušení řemeslníci dnes nabízejí různé možnosti pro stříhání a úpravu účesů pod hrncem, což vytváří odvážné a velmi originální obrazy pro muže.

Popis řezání pod hrncem

Charakteristickým rysem řezání pod hrncem je maximální snadnost provedení, když jsou vlasy řezány rovným řezem ve tvaru půlkruhu kolem obvodu hlavy. Zpočátku mistři dosáhli nejvyšší přesnosti pomocí hliněných nádob, dnes kadeřníci používají pouze své zkušenosti a praxi. Moderní verze se zlepšila a navrhuje, jakdokonale rovný a rovnoměrný tvar, stejně jako textura a vícevrstvý neopatrný styling.

Střih pod hrncem vyžaduje vytvoření objemu srsti v oblasti korunky a parietální části s postupným klesáním na boční části. Ideální formu lze získat, pokud je člověk přirozeně hustý a hladký vlasy, který má dostatek přirozeného objemu. Nejčastěji je možné dosáhnout zaoblení ostří v důsledku víceúrovňové struktury vlasů. Kromě toho, pánové samostatně zvážit děti a dospělé účesy, v prvním případě to bude volumetric v romantickém stylu, ve druhém - přísné a kratší na délku.

Výhody a nevýhody

Ve ​​skutečnosti má mužský účes pro banku velký seznam výhod a preferenčních rozdílů. Dokonale koriguje tvar obličeje, dodává lidem jemnost a šarm, zdůrazňuje krásu vlasů a také pomáhá skrýt některé z vad v exteriéru. Stylists také si všimne několika výhod řezání pod hrncem, jmenovitě:

\ t
 • účes je stylový a kreativní, zdůrazňuje zvláštní chuť mužů;
 • praktická, protože nevyžaduje zvláštní úpravu a použití kosmetiky;
 • omlazuje navenek, dává člověku nádech dětské podobnosti;
 • zdůrazňuje expresivitu a nejlepší rysy obličeje.

Stylisté považují slabiny takového obrazu člověka za neustálou úpravu tvaru stříhání vlasů, jak rostou. Účes také vyžaduje hedvábně hladké vlasy, proje třeba používat vysoce kvalitní produkty péče. Pokud má člověk výraznou nerovnováhu v obličeji nebo vady přítele, může být účes nevýhodný, aby je zdůraznil, takže musíte pečlivě zvážit, zda je účes vhodný pro konkrétního muže v hrnci.

Další informace o účesech ostatních mužů:

Pro koho by byl účes ideální volbou?

Kritéria pro výběr účesu pro muže by měla být taková kritéria, jako jsou vnější znaky, tvar obličeje, věk, barva a struktura vlasů, jakož i celkový styl a životní styl. Zkušený specialista v salonu nebo holičství vám může pomoci s výběrem a můžete si vyzkoušet účes pod hrncem na fotografii prostřednictvím speciálního programu na internetu. Hlavní kontraindikací k řezání pod hrncem je kudrnaté a kudrnaté zámky v člověku.

Rovněž není nutné tímto způsobem experimentovat s majiteli nepoddajných vlasů, protože účes vyžaduje hladký a dobře upravený tvar. Nejlepší ze všeho je, že požadovaný tvar bude udržovat pevné a husté vlasy, které postrádají svůj vlastní objem. Střih zahrnuje rovnou formu a hladký třesk, takže musí být správně porovnán s tvarem mužské tváře.

Vypadá nejlépe na oválném nebo oválném tváři, ale výrazná asymetrie nebo úhlová tvář bude jen zhoršovat ostříhat. Pokud uvažujete kulatý tvar, můžete vyzkoušet na zkrácené verzi ostříhat s malým množstvím vlasů.Pro čtverec nebo srdce-tvarovaný obličej, to je lepší uspořádat ostříhat na hrnec s objemem jen u koruny, aby vyrovnal a vyhladil rohy.

Metody stylingu

Každý účes vyžaduje základní péči, pokud zvážíte možnost pod hrncem, vlasy by měly být v první řadě co nejčistší a nejčerstvější. Pro majitele silných a rovnoměrných vlasů, styling není prakticky vyžadován, hlavní věc je upravit tvar v čase, kdy vlasy rostou.

Hlavním úkolem úpravy účesů pod hrncem je vytvořit vzhled hladkých, hedvábných vlasů. K dosažení tohoto výsledku potřebujete najít správný šampon, stejně jako kondicionér nebo balzám na vlasy. Pokud vlasy nemají dostatek objemu, musíte provést následující kroky:

 • umyjte vlasy šamponem, aplikujte balzám nebo kondicionér, omyjte je;
 • pak s ručníkem, trochu osušte a naneste pěnu nebo pěnu;
 • suché vlasy s fénem a kartáčováním (kulatý kovový stylingový hřeben);
 • vlasy by měly být sušené, zvedání vytvořit objem;
 • pokud to nestačí, můžete vytvořit hromádku;
 • na konci hřebenatky hladký řezný povrch;
 • Výsledek se nastříká lakem.

Takové manipulace jsou však vyžadovány pouze pro muže, jejichž vlasy jsou přirozeně tenké a řídké. Nejčastěji jsou vhodné pro zkrácenou verzi hrnce nebo stylista doporučuje další účes. Pouze komplexní péče zajistí lesk a hladkost vašich vlasů, i když dneskosmetický průmysl nabízí řadu sprejů a laků, které dodávají vlasům extra lesk.

Pánský účes: foto


Závěr

Dámský účes pod hrncem se v dnešní době příliš neliší od mužských modelů, v souvislosti s nímž jej stylisté připisují kategorii unisex účesů. Navzdory tomu velký počet mužů upřednostňuje krájení vlasů v takovém zaobleném tvaru s důrazem na luxus a vnější krásu svých vlasů. Střih může být krátký s malým objemem, stejně jako v dřívějších dobách střední délky k ušní linii s objemem kolem celého obvodu hlavy. Hlavní věcí je vytvořit harmonii mezi účesem a celkovým obrazem a stylem člověka.