Pánské stříbrné manžetové knoflíčky: typy, fotografie a ceny

Obchodní muž ví, jak zdůraznit svou pevnost a bezvadnou chuť.Proto, takový stylový detail, on je přesně známý.Pánské manžetové knoflíčky jsou stylovým doplňkem, který doplňuje přísný, drahý obraz moderního člověka.

Stříbrné manžetové knoflíčky jsou velmi žádané, originalita, rozmanitost, slušný design je činí jedinečnými a speciálními.Zvláště v ceně - manžetové knoflíčky vykládané různými drahými kameny.

Jak si vybrat stříbrné manžetové knoflíčky?

Pánské stříbrné manžetové knoflíčky, to je způsob, jak ukázat význam a postavení ve společnosti.Je to dekorace.Při výběru manžetových knoflíků z ušlechtilých slitin a drahých kamenů se jedná o luxusní a pánskou eleganci.Proto nejsou používány jako praktická a funkční věc, je to spíše výsada obvyklých tlačítek.

Při výběru tohoto elegantního příslušenství si poznamenejte několik důležitých údajů:

 • Tvar výrobku .Pro obchodní image zvolte obdélníkové modely - jsou univerzální, lze je snadno kombinovat s každodenními obleky;
 • Vykládané kameny. Podnikatel preferuje klasické verze, zdobené černými vložkami.

Druh: foto

Tento pánský doplněk je nabízen v různých variantách.Jsou vyrobeny z různých materiálů, přicházejí v různých tvarech a zapadají do různých způsobů.Nejznámější z nich - manžetové knoflíčky ze stříbra a zlata.

Pozor! Snadnější - příslušenství z kovu, zdobené krásnými vzorovanými kresbami.Nejjednodušší příslušenství z lékařské oceli.Nejvíce rozpočtu, ale zároveň neobvyklé - modely ze dřeva.

Odlišují se upevňovacím mechanismem:

 • Manžetové knoflíky s kulovou karabinou - nejprimitivnější, jsou velmi snadno upevnitelné a rozepnuté;
 • Ve formě ocasů velryb - mechanismus podobný jako u manžetových knoflíků;
 • S pevnou přezkou tvoří jeden celek.Těžší.Trvanlivější.Existují bilaterální;
 • Na řetízku, původní verze.Obě strany jsou zřetězené.Vyznačují se estetikou, vypadají pěkně z obou stran.V takové pohodlnější, protože se nehodí těsně k rukávům.Může být bilaterální;
 • Ve formě kuliček - jsou milováni díky vnější přitažlivosti a estetice zapínání.Pro znalce elegance a zkušených znalců doplňků.

Dekorace má většinou dva typy, asymetrické a symetrické modely:

 • Asymetrická - vnější strana je vyhotovenapůvabné kresby, na druhé je hora;
 • Symetrický- dekorace na vnější a vnitřní straně šperku.

Fanoušci originálního designu a neobvyklých tvarů si vyberou řadu jedinečných možností:

 • Milovníci elegantních a bezchybných manžetových knoflíků s drahokamy a polodrahokamy;
 • vlastenci - dekorace zdobené erbem;
 • S rytím - v podobě krásného dárek pro milé lidi, lze k chuti dárce přidat stříbrný manžetový knoflík s jakýmkoliv symbolickým rytím;
 • Znalci individuality - osobní manžetové knoflíky;
 • Ve formě kotvy - milovníci námořní dopravy, námořníci, sběratelé;
 • Letadla - cestující, piloti, osoby spojené s letectvím ocení toto neobvyklé příslušenství;
 • Žralok - moderní volba pro ty, kteří věří v legendy. Žralok v mytologii, chráněný před zlem zlých duchů.

Stříbrné manžetové knoflíčky s diamanty

Pánské stříbrné manžetové knoflíčky jsou známkou přítomnosti vůdčích vlastností v člověku. Jedná se o klasiku a inteligenci, zdrženlivost a zároveň originalitu a bezvadnost.


Kolik a kde koupit?

Stříbrné manžetové knoflíčky, dostupné v online klenotnictvích, stejně jako v klenotnictvích. Řada stříbrných manžetových knoflíků s diamanty je dnes poměrně velká! Značkové manžetové knoflíčky mohou být poměrně drahé, ale málo známí výrobci často nabízejí své výrobky za přijatelné ceny.cena

Závěr

Už dávno, v době, kdy tato část pánského šatníku byla denní výzdobou a byla nedílnou součástí každodenního příslušenství, bylo obvyklé nosit v souladu s pravidly: během dne měli na sobě zlaté manžetové knoflíčky, večer nosili stříbro. Dnes se tato pravidla nedodržují a kladou se především na obchodní jednání, slavnostní příležitosti a další oficiální akce.

Pokud se lišíte v praktičnosti a originalitě - stříbrné manžetové knoflíky se hodí lépe, protože v tomto případě si můžete vybrat naprosto libovolnou barvu a styl obleku. Pokud jde o zlaté šperky, nejsou kombinovány se všemi barvami košile a obleků. Kromě těchto faktorů je stříbro uznáno spíše za praktický a moderní kov, než za zlato.