Pánské retro účesy: gangsteři a mafie 40s

Klasika bude vždy v poptávce, bez ohledu na módní trendy a inovace.Totéž lze říci o mužských účesech, některé z nich neztratily svůj význam po mnoho desetiletí.Například, pánské retro účesy, které se liší ve speciálním stylu, nepředstavitelném objemu a fantazii chubami.Přes vývoj a nové nápady od stylistů, retro účesy jsou praktikovány ne méně.

Retro styl je vlastně rozsáhlý koncept, včetně mužských gangsterských účesů, stylingu ve stylu Eltona Johna a objemných bouffantů typických pro 60. léta.Mezi nimi jsou přísné, hladce česané možnosti pro muže, kteří preferují minimalismus.Chcete-li zúžit kruh hledání retro účesů, stylisté pojmenují nejoblíbenější účesy, které odpovídají té době.

Odrůdy retro účesů

Vzhledem k tomu, že návrháři a módní návrháři opět přinášejí do módního světa poznámky ve stylu retro a zkušenosti z minulých století, stylisté a kadeřníci vybírají vhodné účesy a účesy pro muže různých stylů.postoje a preference.A pokud zkombinujete modernost s minulými obdobími, můžete získat autoraPůvodní styl, nejdůležitější, pozorovat všechny jemnosti kombinování účesů s obrazem jako celek.

Pompadour

Mladí muži v éře Eltona Johna přinesli tento účes do světové módy, ačkoli významná francouzská žena původně navrhovala její pompadour a její vlasy byly čistě ženské.Do dnešního dne prošel účes mnoha úpravami a interpretacemi, ale základ zůstává stejný - rozšířený forelck a vyvýšený přední konec, stejně jako zkrácená časová a okcipitální část.

Kiff

Tento účes je vizuálně velmi podobný vlasům pompadouru, ale je elegantnější klasickou verzí.To vyžaduje o něco menší délku, ale podobný princip stylingu.Vlasy ve forelcku by měly být zvednuty nahoru a zkrouceny na koncích tak, aby se vytvořil vizuální efekt "banán".Střih na spáncích a na zadní straně hlavy se postupně zkracuje, což naznačuje hladký přechod.

Podbízení

Mnozí sportovci a hudebníci, jakož i osobnosti médií po celém světě ocenili tento účes.Střih znamená hladké, rovnoměrné vlasy, protáhlé v ránu a korunce, které je třeba česat a tvořit výtah.Chrámy a hřbet hlavy jsou však ostře a kriticky oholeny, což vytváří odvážný a brutální obraz člověka.Slavné gangsterské účesy těchto dob jsou velmi podobné "rukopisu" s podříznutým účesem.

Grange

Účes účesu skutečně prošel mnoha výklady a dnes je vnímán spíšemoderního modelu než retro verze. Ale stylisté trvají na tom, že muži zpočátku začali nosit tento účes již v 90. letech minulého století, předkové byli surfaři a skateboardisté. Vlasy se uvolňují středně dlouhé a umístěné v lehce rozcuchaném, ležérním způsobu.

Caesar

Účes Caesar a pravdu nosil sám velitel, když se plešaté vlasy začaly objevovat předčasně v čele a v koruně. Střih zahrnuje středně dlouhé vlasy u korunky a vertexu, který je česán od zadní části hlavy až k samotnému čelu a tvoří krátký rovný lem. To vám umožní skrýt plešatý prostor, kómu, která krátce oholí chrámy a zadní část hlavy, čímž se vytvoří všechny jasné geometrické hrany.

Muž houska

Účes buchta pochází z doby feudálního Japonska, kdy dělníci pustili vlasy o délce 15 cm a více, po kterých se umístili do buchty na parietální části hlavy. Whiskey by mohla mít stejnou délku, sebranou v uzlu, stejně jako zkrácenou nebo zcela oholenou. Druhou možností je moderní interpretace účesu samurajů.

Spike

Ale pánské účesy v retro stylu takového plánu téměř neztratily svůj význam. Zpočátku, tento styl stal se populární v 70. letech mezi mládež Anglie. Dnes je tento účes také nosí mladí kluci a teenageři, ale již po celém světě. Středně dlouhé vlasy by měly být pokládány tak, jak je to jen možné, rozcuchané ve všech směrech. Můžete na to použít kosmetiku.pro upevnění vlasů.

Nejoblíbenější účes 40. let

Není těžké odhadnout, které pánské účesy ze 40. let byly populární, protože se jedná o vojenský účes.letMluvíme o vojenských účesech, jmenovitě účesech Fritz.Pak to bylo srážky téměř stejný plán a implementace technologie.Na koruně zůstaly středně dlouhé vlasy a oholené chrámy a hřbet hlavy holicího strojku.Její vlasy byly hladce kartáčované do strany směrem dozadu a tvořily postranní přepážku.Přísné, zdrženlivé a odvážné sestřihy z těchto let jsou v současné době stále žádané, ne-li tak široce.

Vlastnosti stylu gansterů

Ale pokud vezmeme v úvahu účesy mafie pro muže, nejčastěji se jednalo o účesy, které kombinovaly dva účesy.indikátor - brutalita a styl.S pomocí speciální technologie stříhání vlasů a stylingu muži té doby zdůrazňovali jejich zapojení do aristokracie a zvláštního postavení.Díky tomu jsou tyto modely účesů dnes populární mezi mocnými.

Kadeřníky znamenaly dokonale vyhlazené vlasy střední délky dozadu nebo do strany s bočním dělením, ale vždy s oholenými chrámy.Od té doby dostalo téma, které oholila whisky reinkarnovanou silným účesem v odvážné a brutální verzi.Pro takový styling bylo nutné použít fudge, vosk nebo vlasový gel, dokonce v přebytku to nezkazilo stav účesu.

Závěr

Retro styl je takovýrozmanité a mnohotvárné, že žádný stylista ani kadeřník ho nemůže popsat v několika epithetách.V těchto dnech byly populární krátké a elegantní česané účesy, pobuřující volumetrický styling a nedbalé a nedbalé účesy mládeže a dokonce i vojenské účesy, které nosili Němci.Dnes, mnoho slavných hvězd show business podpory retro-styl, se snaží o různé verze účesů na jejich obrazy.