Pánské pyžamo pro domácnost, na spaní a jiné

Pyžamo přišlo k pánskému šatníku Evropanů z východu.Za prvé, neobvyklé oblečení volného nošení bylo používáno jako denní oblečení a později upraveno pro spánek.Nyní jsou pyžama pro muže velmi populární.

Jsou vyrobeny z různých materiálů, barev a velikostí.Některá pyžama se používají nejen jako pohodlné oblečení pro spaní, ale také jako domácí oblek.

Výhody a nevýhody pyžam

 • V chladném období se materiál udržuje dobře a v nejteplejší denní době látka proniká vzduchem a absorbuje vlhkost.
 • Klasický rovný řez zakrývá vady na obrázku a pletené textilie se hodí a neomezují pohyb.Tyto modely jsou nejvhodnější pro spaní.
 • Nevýhody pyžamového oblečení zahrnují skutečnost, že ne všechny tkaniny jsou vhodné pro praní v pračce (kolo, satén, viskóza).
Pro informaci! Pokud pyžama nelze prát v pračce, omyjte je v pánvi teplou vodou a jemným čisticím prostředkem.Silně točit při spřádání také nestojí za to, může zkazit formu oblečení.

Pyžama pro spaní nebo domácnost

Oblek pro pyžama lze nosit nejen pro \ tspát, ale také jako domácí oblečení. Před nákupem se musíte ujistit, že stehy nevyčnívají, švy jsou pečlivě zpracovány a nebudou se držet v podpaží a hrázi .Aby se zabránilo stisknutí břicha, je lepší držet pás místo pružiny.Musíme se snažit dostat ty noční pyžama, která jsou šitá z přírodních materiálů.Například bavlna, viskóza, chintz a další.

Poradenství! Než si koupíte pyžama nebo domácí oblečení, je nutné vybavení.To eliminuje možné nepohodlí při nošení soupravy.
 1. Klasické pánské pyžamoje sada rovných kalhot a košile s dlouhými rukávy na zápěstí.Je vyroben ze saténu, hedvábí, bavlny.Barevné schéma je obvykle klidné tóny nízkých klíčů.Například hnědá, šedá, modrá, bílá, černá.
 2. Letní pyžama .Obvykle se skládá z trička a šortky.Materiálem jsou látky absorbující vlhkost - prádlo, bavlna, úplet.Barvy pyžam jsou pestré - od prostých pastelů po světlé barvy s efektními vzory.
 3. Pajamasové kombinézy .Objevil se na trhu s oděvy pro dospělé již dlouho a nyní má značnou popularitu.Ve skutečnosti se jedná o běžné pyžamo, ale jeho hlavním rysem je splynutí kalhot a svetrů.Jedná se o velmi vhodný model pro spaní, protože bunda se nezvedá a nedostatek gumičky v pase zabraňuje stisku břicha.Zip je obvykle používán jako zip a za ním je kapsa, jejíž účel je každému jasný.Nejčastěji jsou tyto kombinézy šity z pletenin.

Pánská pyžama pro domácnost se ve skutečnosti neliší od pyžama pro spaní.Hlavním rozdílem je zahrnutí dekorativních prvků, které při ležení zasahují.Například kapuce, velké kapsy, kamínky nebo klíčenky se zipy.

 • Teplé oblekyse doporučují pro chladné období a zahrnují košili a kalhoty.Od klasického modelu se liší tím, že je šitý z teplých hustých materiálů.Spona může sloužit jako knoflíky, knoflíky, zip.Tyto obleky mají v podstatě kapuce, hluboké kapsy a pantofle ze stejné tkaniny.
 • Kostýmy podle typu pyžama v létě .Jedná se o sady triček a šortek nebo svetrů s dlouhými rukávy a kalhot.Taková domácí pyžama jsou považována za nejlepší možnost.
 • Kugurumi .Tento nový produkt je výsledkem plodné designové práce.Ona je kombinéza ve formě vtipné pohádkové hrdiny nebo kreslené zvíře.Je vyroben z teplých tkanin (fleece, flanel), má kapuci a je zapínán na zip.

Výběr pyžama

Podle velikosti

Vybrat pyžama, která vyhovují, jsou velmije důležité.Záleží na tom kvalita spánku a další nálada na celý den.Pyžama by měla být volná, nedrží pohyb, netlačí švy, gumičku nebo dekor.Ale také stojí za to koupit oblečení větší velikosti.Při šití tyto výrobky již zohledňovaly potřebné povolenky.Proto, pokud je vaše velikost, například, 48, pakPyžama musí koupit stejnou velikost.

Podle stylu

Styl oděvů také není nepatrnou záležitostí.Například, obchodní muž se bude cítit nepříjemně v kugurumi, a mladá atletická mládež je nepravděpodobné, že si klasický model.Příroda a životní styl osoby by měly odpovídat stylu a materiálu používanému v pyžamu nebo domácím oblečení.

Například o milovnících klasického stylu můžeme říci, že jsou perfekcionisté, romantické povahy si vyberou hedvábné pyžamo.Skromný a upřímný upřednostňuje pánská pyžama z přírodních tkanin - lnu, bavlny.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Je třeba vzít v úvahu znalecký posudek.To ukazuje, že nejvhodnější barva pro pyžama je černá a styl je klasický.Tento model se hodí pro všechny typy, skrývají nedostatky a zdůrazňují důstojnost postavy.

Podle struktury

Materiály pro šití:

 • hedvábí, satén.
 • bavlna, kaliko, len.
 • úplet.
 • viskóza.
 • flanel, mahr, kolo.
 • fleece.Navzdory tomu, že se jedná o materiál umělého původu, dokonale propouští vzduch do těla a udržuje teplo.
Důležité! S tendencí k alergickým reakcím se doporučuje zakoupit tenké prodyšné materiály, které neobsahují nátěr, tj. Bílé.

Barvením

Barvy pánských pyžam jsou obvykle omezeny.Ale pro moderní modely nebo domácí oblečení častějipoužijte jasné barvy nebo atraktivní tisky.Nejoblíbenější jsou kosočtverce, buňky nebo pruhy.A v zimě teplé obleky můžete často najít kresby v podobě jelena, vánoční stromky nebo sněhové vločky.

Pyžama značky

Značková pyžama prezentují jak zahraniční, tak i ruští výrobci, kteří představují kvalitní luxusní oblečení pro noční i domácí použití.rekreaci.LAPERLA, AMBASSADOR, EMPORIOARMANI jsou považovány za populární.

Výběr fotografie


Závěr

Plně zdravý spánek je faktorem při vytváření úspěšného dne.A jednou ze složek nočního odpočinku je pohodlné krásné pyžamo.Nejen, že vám umožňuje dobře spát, ale také zdůrazňuje postavu, charakter a dokonce i sociální postavení člověka.Proto musí být kvalitní pyžama v šatníku každé dandy.