Pánské plavky: jak přilákat pozornost?

Léto je pravděpodobně nejvíce dlouho očekávaným časem, protože v této době si mnozí užívají dovolenou a jdou do moře k odpočinku. Plážová sezóna je považována za otevřenou, když je v mužském šatníku sestavena bojová sada, tj. Pánské plážové oblečení. Navzdory veškerému kouzlu střediska, muži, jako dříve, je důležité vypadat přiměřeně k prostředí, moderním a moderním.

Při výběru oblečení je třeba brát v úvahu vlastní vybavení těla, jakož i vlastnosti těla. Poté by měl být člověk seznámen se seznamem základních věcí pro plážovou sezónu. Důležitou otázkou je, kde si můžete koupit kvalitní a módní plážové oblečení. Léto je čas na světlé, barevné, tištěné věci z plynulých, lehkých a prodyšných materiálů.

Co si obléknout muže na pláži?

Vzhledem k tomu, že každý moderní člověk upřednostňuje odpočinek na pláži, a plážové oblečení pro muže je velmi žádané. A vzhledem k velké paletě modelů, stylů, typů oblečení pro léto od známých návrhářů a módních návrhářů je volba plážového šatníku výrazně komplikovaná. V tomto ohledu stylisté nazývají několik základních věcí podobného tématu.

Trička

Nejjednodušší možností je vždy vědět, co má člověk na pláži nosittam bude tričko, protože je praktické, pohodlné a harmonicky kombinované se všemi ostatními oděvy. Takové oblečení má volný střih, který umožňuje tělu dýchat v horkém létě, a muž se cítí pohodlně. Nejoblíbenější modely triček dnes - s krkem ve tvaru písmene V, stejně jako standardní verze s kulatým výstřihem.

Můžete nosit trička s bavlnou, džínové, lněné šortky nebo kalhoty, vše záleží na preferencích člověka a okolnostech. Při výběru barevného schématu byste měli vzít v úvahu pravidlo, že pouze jedna položka v oblečení by měla být jasným přízvukem. Pokud je tričko potištěno, je lepší vzít si kalhotky nebo kalhoty v pevných barvách a naopak. Pánské tričko v délce by mělo dosáhnout střední části hýždí.

Šortky

Nejpoužívanější verzí plážového oblečení je vedle trička šortky. Slavní módní návrháři a návrháři nabízejí velký výběr modelů a stylů šortek různých barev a tisků. Šortky mohou být zkrácené, jejichž délka dosahuje nad středním stehnem, stejně jako prodloužené modely na kolena nebo několik centimetrů pod nimi. Nový model šortek se stal Bermudami, jejichž délka klesá o deset až patnáct centimetrů pod kolena. Při výběru kraťasů musíte mít modely z přírodních prodyšných tkanin.

Tavení

Plážové oblečení pro muže se neobejde bez plaveckých plavidel. Nejčastěji v poptávce šortky jsou plavky, které jsou praktické a pohodlné na nošení, kombinující funkce a ohřívače a šortky.Uvnitř šortky poskytují síťovinu, což naznačuje, že tyto šortky jsou vhodné pro plavání.Koupací šortky jsou vyráběny častěji ze syntetických tkanin, které se nezvrásňují, rychle schnou, a také umožňují pokožce dýchat.Můžete je nosit nejen pro plavání, ale místo šortky na procházku.

Přizpůsobovací model plaveckých kufrů je méně univerzální, protože se nedá nosit po celém městě nebo pro návštěvu kavárny, jako tomu bylo v předchozí verzi.Plavecké kmeny jsou vyrobeny z pružných materiálů, které vytvářejí usměrněný tvar, svírající tělo muže.Díky tomu v takovém spodním prádle bude člověk plavat co nejpohodlněji.Řada známých značek nabízí řadu plaveckých kmenů světlých barev a stylových modelů.

Boty

Pánská obuv by měla být pro letní sezónu a odpočinek na pláži co nejpohodlnější, praktičtější a nejuniverzálnější.Na pláži, jak víte, spousta sypkého písku, který se může dostat do bot, takže boty musí být z kvalitních nohou bez otírání a odolávat účinkům vody a písku.Nejčastěji ve sbírkách plážové obuvi pro muže návrháři nabízejí tyto modely:

  • sandály;
  • Vietnamci;
  • 52) slipons; 53) Birkenské populace;
  • pantofle, vytvořené speciálně pro chůzi na korály.

Pro procházky po městě a pro návštěvy kaváren je pro muže lepší dávat přednost birkenstocks, což bude vynikající alternativa k topsiderům a mokasínám.Boty klasického stylu mohou být užitečné pouze pro formální akce vyžadující dodržování předpisů.oblékání.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Nejoblíbenější značky, které vyrábějí pánské kolekce pro letní sezónu, jsou Umbro, Nike, Adidas, Reebok a Puma.

Příslušenství

Správně zvolené příslušenství musí být finále jakéhokoli obrazu.Plážová sezóna pro muže se zpravidla neobejde bez několika možností:

  • klobouk pro ochranu před sluncem (71 klobouků );
  • sluneční brýle;
  • tavení;
  • sáček.

Plavky byly diskutovány výše, ale pokrývka hlavy by měla být projednána odděleně.Dnes návrháři doporučují mužům vyzkoušet si klobouky na slaměné pláži, Panamas z textilních materiálů, čepice nebo sportovní baseballové čepice.Oblečení by mělo sedět pevně na hlavě, ale ne stlačit, což způsobuje pocit těsnosti a nepohodlí.Sluneční brýle by měly pečlivě vybírat obličej.A mezi taškami stylisté doporučují podívat se na model tote nebo batoh.

Kde koupit plážové oblečení?

Člověk může nakupovat vysoce kvalitní a módní oblečení na pláž v jakémkoli specializovaném butiku nebo obchodě.Skutečné nákupy poskytují příležitosti pro montáž a vizuální posouzení konkrétního modelu a barev.S pomocí společných nákupů v internetových obchodech můžete ušetřit čas i finanční náklady.V tomto případě je důležité zvolit správnou velikost a zvolit vhodné modely a barvy v nepřítomnosti.

Závěr

Plážové oblečení by mělo být především pohodlné a praktické, takže stylistům doporučujeme věnovat pozornost stylu, střihu a materiálům, z nichž je vyroben. Tkaniny by měly být přírodní, trvanlivé a elastické, barvy a potisky světlé a pestré na téma plážové rekreace. Při výběru oblečení je důležité vzít v úvahu konfiguraci těla a vlastnosti postavy, aby oblečení zdůrazňovalo pouze ty nejlepší aspekty vzhledu.