Pánské parfémy vybíráme v černé láhvi: slavné vůně

Dřevité vůně pánských vůní jsou tart a ostré dominantní tóny. Do této kategorie pachů patří hlavně pánské parfémy v černé láhvi. Základní odstíny dřeva: borovice, cedr, santalové dřevo nebo pačuli.

Muži milují zdůraznit své vysoké postavení a osobnost pomocí dobrých parfémů s dřevitou vůní. Skutečný člověk zdůrazňuje svůj význam pomocí drahých hodinek, dobrého auta a kvalitních parfémů. Přítomnost těchto tří složek vám umožní přitáhnout pozornost dívek.

Černá láhev a vůně

Dominantní dřevité tóny, které budete cítit otevřením jakékoli černé láhve s pánským parfémem. V tomto případě nezáleží na designu a tvaru láhve, z toho v každém případě bude slyšet vůně tartového nebo travnatého dřeva.

Při nasycení a koncentraci se uvolňují ve formě parfémů nebo kolínské vody a ve formě toaletní vody. V posledně uvedeném případě není koncentrace olejů tak velká, takže aroma nebude tak ostré a nasycené, zatímco parfém se vyznačuje jasným a výrazným zápachem. Tento parfém by neměl být během dne zneužíván, onvíce určen pro večer.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
K vytvoření úspěšného parfému s bohatou dřevitou vůní je nutné nejen míchat různé dřevité oleje. Musí být vybírány tak, aby se vůně nepodobala vůni dřevní štěpky, ale odhalila její hloubku. A to vyžaduje zvláštní dovednost!

Kdo je pro tyto příchutě vhodný?

Parfémy by měly odrážet charakter, styl a náladu osoby. To je důvod, proč pánské parfémy v černé lahvičce budou v ideálním případě vyhovovat skutečným šéfům, sebevědomým jednotlivcům, kteří od ostatních hodně žádají, ale nikdy se neuspokojí.

Seznam příchutí v černé láhvi

Níže považujeme za nejzajímavější, nejoblíbenější a nejoblíbenější pánské vůně, které reprezentují výrobci v černých lahvích. Jsou to silné a odvážné vůně, které si slabé osobnosti nemohou dovolit, a dynamičtí a sebevědomí muži by měli pochopit, že správná kolínská voda může být asistentem a hodným obchodním partnerem.

Baldessarini Private Affairs

Elegantní, mužná, drahá vůně, která obklopuje člověka a bude posledním prvkem při vytváření jedinečného stylu. Pokud se v počáteční fázi zdá, že parfém je čerstvý díky bohaté poznámce bergamotu, pak jsou odhaleny zcela novým způsobem. Jsou zde hluboké dřevěné akordy panenského panenského cedru a santalového dřeva, které voní maskulinitou a silou.

Gucci Guilty Intense

Tato vůně byla vydána v roce 2011.Je založen na dřevitých tartových tóny pačuli, cedru a jantaru.Vrcholky jsou kombinací levandule, citronu Amalfi a koriandru.Dále otevřete prostřední noty africké oranžové barvy a neroli.

LALIQUE EncreNoire

Tyto pánské parfémy kombinují tenké sametové tóny vetiveru, cypřiše a pižma.Vůně je pozoruhodná ve své hloubce a síle, která zdůrazňuje lehký akord kašmírového dřeva.Tato pánská toaletní voda v černé láhvi díky stromovému vlaku získá ohnivou vášeň a zároveň osvěžující rafinovanou svěžest.

Trussardi Black Extreme Trussardi

Všechny hodnoty značky Trussardi se odrážejí v těchto parfémech.Stylový multi-tváří vůně svůdce, tady je to, jak to může být popsáno.

Aristokratická vůně kůže je protkána dřevnatou stezkou.První tóny citronu se plynule promění v jasnou vůni karamely a tmavé sivy.Srdce vůně je vetiver a pačuli.

Poradenství! Ne každý může tuto vůni nosit.Pouze silné osobnosti budou moci ocenit nasycený vlak a porazit ho.Romantická povaha lépe věnuje pozornost ostatním pachům.

Paco Rabanne Black XS MEN

Vztahuje se na skupinu dřevitých orientálních vůní.Vůně šalvěje a citrónové světlé exploze se promění v černý kardamom a skořici.Vůně je založena na dřevěné náplasti pačuli, černé jantaru a palisandru.Vůně může být nazývána svěží a zároveň jasnánasycené, což je zjevně jako temperamentní a výstřední muži.

BLEU DE CHANEL

Patří do skupiny dřevitých aromat.Citrusové tóny čerstvosti se mísí s příjemným aroma cedru v těchto parfémech.Stezka santalového dřeva dodá teplo a smyslnost.Tato vůně je vhodná pro silné a nezávislé muže se silným charakterem.

Eau De Lacoste L.12.12 Noir

Svůdná mužská vůně s moderním výkladem.Kombinuje sytost, hloubku a čerstvost.

Vůně se otevírá letní vůní melounu, bazalky a levandule.Pak se na základním tónu pačuli a kumarinu objeví jasná akordy černé čokolády, kašmírového dřeva.

Důležité! Tvůrci této vůně vynalezli a patentovali technologii cyklodextrinu, která má vytvořit speciální molekuly parfémů.Odhalují svou vůni až po kontaktu s pokožkou.

Závěr

V důsledku toho je zřejmé, že všechny pánské parfémy v černých lahvích vznikají na základě dřevěných poznámek.Mohou distribuovat jak čerstvé, tak citrusové směsi, ale ta bylinná stezka z dřevěných bylin bude vždy „srdcem“ vůně.