Pánské ostříhat demi-box: jak to vypadá, foto

Ne všichni kluci mají štěstí s vlasovou strukturou a typem obličeje. Mnoho mužů se snaží opravit některé nedostatky v jejich vzhledu pomocí kreativních účesů. Univerzální pánský účes půl krabice se vejde téměř každý muž silnějšího pohlaví.

Dnes budeme hovořit o odrůdách tohoto účesu, vlastnostech jeho provedení a tipech na péči o vlasy. Zjistíme také, kdo vyhovuje polo-boxu a uvidíme jeho klady a zápory.

Odrůdy

Polubox není pouze mužský účes, ale také žena. Existuje mnoho různých možností pro jeho provedení. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že v horní části pramene je dlouhá, a v chrámech a zadní části hlavy jsou velmi krátké.

Ačkoliv je účes polovičního boxu řezán podle obecné technologie, má různé typy. Mezi nimi jsou:

 • S rány,
 • Bez třesku,
 • Střižený vzor na spáncích nebo šíji,
 • Délka srsti na každé hlavě může být různá. Totéž platí pro přechodovou čáru.

Nyní budeme věnovat zvláštní pozornost možnostem s třesky a bez nich.

S rány

Polička s rány vyhovuje těm klukům, kteří mají velmi vysoké čelo. Přední strana pomůže trochuskryj tuto chybu.Délka rány může být různá, záleží na vlastnostech vzhledu silnějšího pohlaví a jeho typu obličeje.

Mistři v zásadě navrhují šikmé rány, protože činí účes kreativní a originální.Pánské účesy box s rány může být vyřešen různými způsoby.Například, rány lze zarovnat nebo dát zpět.Pro tento účes nutně potřebují upevňovací nástroje.

Bez třesku

Střih bez třesku vypadá přísněji a oficiálněji.Klasický box přesně oholit.Tento obrázek je ideální pro muže, kteří potřebují klasický vzhled.Vzhledem k tomu, že rány musí pečovat a položit to, tato možnost nevyžaduje zvláštní pozornost péče.

Silné a slabé stránky

Sportovní účes vyhovuje mnoha mužům.Není to tak těžké.Každý dobrý specialista může udělat půl boxu tak, aby se mu postavil.Než pochopíte, jak bude výsledný výsledek vypadat, musíte pochopit jeho výhody a nevýhody.Mezi výhody patří:

 • Vzhledem k tomu, že vlasy na zadní straně hlavy a chrámy jsou velmi krátké, lze oholit různé vzory.
 • Vhodné pro mnoho mužů a vytváří druh odvážné a silné osobnosti.
 • Vlasy nepotřebují zvláštní péči, jen si umyjte vlasy a hřeben.
 • Střih je v létě velmi pohodlný.

Ačkoli je polovina krabice vhodná pro mnoho mužů, nevypadá dobře na štíhlé a vysoké úrovni.kluci. Pokud má člověk lupy, bude okamžitě viditelný ostatním.

V polovině soutěže se soutěží se srážkami box a tenis.

Tvar obličeje a ostříhání vlasů

Tento účes je vhodný pro kluky, kteří chtějí zdůraznit svou sílu, odvahu a odhodlání. Jeho hlavní výhodou je, že je vhodný pro všechny typy osob. Délka vlasů také nezáleží. Proto se tento účes nazývá univerzální.

Poté, co se podíváte na fotografie různých mužů, můžete okamžitě pochopit, jak vypadají ostříhané polo-boxy. Pouhým okem lze chápat, že je nosí pouze silný a sebevědomý člověk. Dříve měl takový obraz důstojníky a vojáky.

Je důležité poznamenat, že struktura vlasů také nehraje žádnou roli. Dobrý specialista bude schopen provádět půl boxu i na řídkých vlasech. Obraz vypadá perfektně na blondýnkách, hnědovlasých a brunetkách.

Chubby muži tento účes prodlužuje obličej. Pro čtvercový obličej, půl krabice bude vyhladit ostré rohy. Pro protáhlý obličej, musíte řádně snížit provazy, aby se kolem to trochu.

Pozor na zadní pohled, můžete vidět, že vlasy na zadní straně hlavy jsou krátké, takže se ujistěte, že kůže nemá jizvu nebo krtek, protože budou velmi nápadné.

Režim řezání

Ne všichni kluci chtějí jít do salonu, aby provedli opravu účesu, takže se to snaží udělat doma. Možná, že někdo nemusí pochopit, jak udělat půl krabici, protože potřebuje určitý režim.

Stříbrný polodrahokam má dvě hrany.Někteří stále dávají přednost ponechání protáhlých rány. Technologie se skládá z následujících fází:

 1. Umyjte a osušte vlasy trochu.
 2. Vytváření hran podél vlasové linie. To by mělo být provedeno přes korunu a za ušima.
 3. Podél parietální linie provádíme dělení a fixujeme délku pramenů na korunce.
 4. Spodní část provazů jsme seřízli co nejvíce.
 5. Tři, viz níže, z dolní hranice růstu vlasů pomocí strojku na stříhání vlasů.
 6. Když se obracíme k chrámům, musíte použít ostříhat po pramenu.
 7. Začněte řezat horní okcipitální zónu z chrámů.
 8. Nyní zarovnejte všechny nepravidelnosti vlasů, které jsou pod parietální zónou.
 9. Vlasy za uchem by měly být velmi krátké, je lepší dát jim tvar se strojem.

Existuje několik možností řezání zadní části hlavy. Někdo na to používá stroj nebo zastřihovač. Někteří používají speciální nůžky.

Důležité!Pro lepší pochopení schématu účesů je lepší sledovat video.

Funkce v péči

Pánské zastřihávání polobohů s rány nevyžaduje zvláštní péči. Je třeba ji upravit jednou měsíčně. Je lepší umývat si hlavu každý druhý den, protože pokud se provádí denně, pak je struktura vlasů rozbitá, začínají rychleji tuk a vypadají nemocně.

Pro péči o vlasy je důležité používat pouze kvalitní výrobky. Z času na čas používejte oleje, aby se vlasy natíraly. Krátké pánské účesy mohou být také vyřešeny, vše záleží na typu polo-boxu. Například, pomocí gelu, můžetepoložte rány a vlasy nahoře.Rány mohou být také vyřešeny různými způsoby.

Fotogalerie

Vzhledem k tomu, že master pro každého muže vybere jinou technologii pro výrobu polotovaru, různé obrazy mohou skončit.Chcete-li vidět odrůdy tohoto účesu, můžete vidět na internetu fotografii boxu účes pro chlapce.


Střih a představa o člověku

Poloviční box může výrazně změnit vzhled člověka.Existuje mnoho možností pro tento účes, které jsou vhodné pro různé příležitosti.Muži se musí ujistit, že vlasy jsou vždy čisté a že v nich nejsou žádné lupiny, a stříhání vlasů bylo upraveno.