Pánské klobouky pro mládež: vždy ve stylu

Dříve, s pomocí čelenky, muži prokázali svou hodnotu, sociální postavení a postavení, a dnes jsou používány jako příslušenství, zdůrazňující jejich zvláštní styl a smysl pro chuť.Stylisté věří, že většina obrázků a luky vypadají nedokončeně bez klobouku, čepice nebo čepice, to vše závisí také na ročním období.Vedoucí z hlediska poptávky jsou pánské pánské klobouky.

Pokud starší muži jsou designéři a stylisté nabízejí určitý seznam modelů a stylů klobouků, pak i ty nejodvážnější nápady jsou k dispozici pro mladé lidi.To může být přísné, stručné klobouky ve stylu klasiky, sportovní modely, stylové a kreativní možnosti pro všechny obrázky a luky.Je jen důležité, aby čelenka byla společným souborem s jinými oděvy.

Módní klobouky nebo jen na oblečenítrend

Nejnovější kolekce od designérů nabízejí módní, stylové a praktické klobouky různých stylů, barev a stylů.Mnoho mužů podceňuje důležitost takového oděvu, i když se podíváte na módní přehlídky, většina mužských modelů se objeví na molu v široké škále čelenek, které doplňují obrazy.

Typy klobouků a styl

Mnoho modelů klobouků je tak univerzálních a praktických, že mohou sloužit muži více než jednu sezónu jako harmonický doplněk k různým obrazům a stylům.

)

A designéři módy a šrotu prezentovaní ve svých sbírkách chladných pánských klobouků několika typů a stylů:

  )
 1. Kulatý klobouk.Jednoduché a pohodlné modely, které mohou doplnit jakýkoliv styl oblečení, stejně jako výhodné upravit tvar obličeje.
 2. Klasické modely.Hlavním rysem těchto klobouků je jejich stručnost.Nedostatek zvonů a píšťalek, jasné tisky a barvy, to vše bude klást důraz na serióznost a odvahu majitele.
 3. Čepice, které se nosí na boku.Asymetrické usazení pokrývky hlavy opraví tvar obličeje skrytím některých vad.Čepice, čepice a čepice s postranním přistáním vytvoří obraz stylového a přitažlivého muže, který přitahuje pozornost.
 4. Pletené asymetrické čepice.To je nejnovější trend pánské módy, a to i v nepřítomnosti kudrlinky a dekor, texturované asymetrické pletené klobouky budou vypadat moderní a módní.
 5. Obyčejné klobouky s logy a pruhy.Pokud člověk přijme tuto nebo tu značku ve svém šatníku, jeho logo může být ozdobeno lakonickým přísným kloboukem, ale pouze v případě, že se nemluví o výrobku z kožešin.
 6. Čepice Bini nebo bob.Jedná se o pletenou tlustou čepici, která se hodí k hlavě, se zvláštním švem na samém vrcholu.Noste kloboukpevně nebo ve zvednuté poloze.
 7. Čepice se vzorem jednoduchého elastického pásku.Nejčastěji jsou tyto modely kombinovány stylisty se sportovním stylem v oblečení, zejména pokud jde o hladké pletení.
]

V současné sezoně existují jednoduché pletené klobouky bez dekoru nebo sskromné ​​a diskrétní doplnění.Návrháři dnes zdobí nové modely klobouků pro mladé a statečné kluky s květinovými ornamenty, abstrakcí a geometrickými tisky.Klobouky s klapkami na uši se opět vracejí do módy, ale častěji z kožených materiálů vyrobených s malým okrajem srsti.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Ale kožešinové čepice se staly méně populární, stylisté doporučují mladým klukům, aby se vzdali takových výrobků.Také mezi mladými lidmi nejsou vítané klobouky z tlusté příze, zejména v období jaro-podzim.Pokud potřebujete volumetrické víčko, je lepší se podívat na vícevrstvou verzi.

Vybereme čepici pod tvarem obličeje

Chubby-faceed muži by se měli starat o čepice, které opticky prodlouží ovál obličeje.Takové modely vzhledu se nehodí pro objemové modely, ušní klapky a výrobky z kožešin.Bude mnohem výhodnější podívat se na čepici, která není zcela opotřebovaná a odhaluje oblast čela.Pro zvládnutí tohoto úkolu bude možné zavěsit svislý tisk, stejně jako modely s přítomností pom-pom.

Úhlost plochy v případěčtvercové nebo obdélníkové, mohou změkčit zaoblené měkké čepice.Můžete se podívat na výrobek s horizontálním vzorem, asymetrickým stykem s objemnými manžetami.Také povoleny jsou klobouky s nízkou formou koruny, čepice, čepice s krátkým hledím.Klobouky s klapkami na uši jsou přípustné, pokud mají zaoblenou korunu a prodloužené uši.

Trojúhelníkový tvar obličeje mladých chlapců lze s výhodou upravit pomocí čepiček, které pokryjí oblast čela.Mohou to být klobouky s úhlednými a malými poli, klapky na uši, klobouky s objemným vrcholem, takže již není šířka lícních kostí, výrobky s asymetrickým střihem, jako jsou barety nebo čepice bini.Hruškovitý obličej vhodnější pletený objem klobouky a snoody.

Je styl mládeže krásný nebo ne?

Abychom pochopili, jaký je dnes relevantní styl mládeže, stačí se seznámit se značkami, které tyto čepice vyrábějí.Následující světově proslulí výrobci nabízejí obrovskou škálu klobouků, klobouků a čepic pro mladé, aktivní a sebevědomé kluky:

 • Lacoste s výrobky s logem krokodýla;
 • Marco Polo s pruhovanými výrobky a kovovými logy;
 • Levais a Furze s módními velkoplošnými klobouky a poněkud beztvarým střihem;
 • Adidas s klasickými a sportovními modely pro brutální muže;
 • Nike s módními klobouky s helmou a vlasteneckými nápisy Rusko;
 • Lanvin s klasickými kulatými klobouky aznámé barvy;
 • Etro s trendy barety a kožešinové klobouky pro opravdové módy;
 • Vivienne Westwood s kreativními klobouky se šněrováním na stranách;
 • Armani s čepicí s kapucí a dalšími modely opatřenými hledím.

Z tak široké nabídky od známých značek je zřejmé, že mládežnický styl zůstává mezi muži všech věkových kategorií relevantní. Stylisté doporučují experimentovat s obrázky, pokoušet se o několik stylů a stylů čepic. Díky této volbě kvalitních značkových věcí budou mladí muži vždy vypadat moderně a moderně.

Obrázky

Abychom pochopili, že styl mládeže vypadá u starších mužů harmonicky, podívejte se na následující fotografie.


Závěr

Mládežnické čepice z nejnovějších sbírek se vyznačují jednoduchostí, komfortem a dokonce i spontánností. V trendu opět pletené klobouky různých textur a vzorů, ale anglická guma často mění schvalovací recenze od stylistů a módních návrhářů. A designéři a značky pánského oblečení nabízejí nové kolekce a styly, které uspokojí potřeby všech mužů.