Pánské klíčenky: výběr originálních modelů

Klíče jsou osobní věcí, která neustále mizí z dohledu a je ztracena, takže odborníci přišli se speciálními přívěsky a klíčenkami, aby byl svazek znatelný a masivní.Klíčové řetězy jsou navíc skvělou příležitostí, jak krásně a původně ozdobit předmět, který se neustále používá.Keychains pro klíče mohou být používány jak ženami tak muži, pro každý sex má svůj vlastní styl prováděný výrobci.

Návrháři dnes vyvinuli spoustu zajímavých a originálních nápadů pro klíčové řetězce, aby se do každodenního života dostalo dobré nálady.Trinkety pro muže mohou být vyrobeny v klasickém omezeném stylu a mohou být kreativní a zábavné i pro milovníky humoru a nestandardního stylu.Podle statistik bylo dnes zjištěno, že klíčový řetězec mužů je nejvyhledávanější nápad na dárek.

Kroužek na klíče - krásné a užitečné příslušenství

Pokud dáváte pozor, prakticky každý dospělý v kapse nebo tašce nese spoustu klíčů do domu, auta, pracovního prostoru atd.na spoustu zajímavých klíčových řetězců, aby je porazilisamotný styl takové osobní věci.Mnozí přinášejí vzácné kopie příslušenství ze zahraničí, někdo si objednává exkluzivní modely za dárek.

Nejčastěji výrobci nabízejí několik typů klíčových řetězců:

 • multifunkční klíčové řetězce pro muže;
 • původní klíčové řetězce pro kreativní osobnosti;
 • krásné modely pro zdobení spoustu klíčů;
 • zábavné klíčenky pro milovníky humoru;
 • luxusní modely přírodních materiálů a drahých kovů jako dárek;
 • osobní, textové klíčové řetězce a další.

Muži nejčastěji nosí klíčenky pod spoustou klíčů od auta, doplňují příslušenství s vestavěnými funkcemi, kroužek na klíče s logem automobilu nebo dokonce osobní licenční číslo.Pokud se nejedná o klíče od auta, design pod klíčovými řetězy může být mnohem rozmanitější.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Mnoho mužů podceňuje užitkový index pro přívěšek na klíče.Moderní modely totiž mohou být vyrobeny z drahých materiálů, které se používají nejen jako dekorace, ale také jako doplněk k obecnému stylu člověka.

Původní a multifunkční klíčové řetězy

Krásné a užitečné příslušenství bylo vždy v poptávce, včetně pánských klíčenek na přívěsky na klíče.To, co výrobci nevynášejí, mohou být zlaté a stříbrné modely, kožené a semišové verze různých tvarůloga nebo ve formě aut, osobní státní čísla, stejně jako multifunkční modely s množstvím možností.

)

Nejoblíbenějšími dnes používanými multifunkčními klíčenkami mohou být:

 1. Keychainrozmrazovací zámky. Pro skutečné motoristy, kteří jsou často na cestách, výrobci nabízejí klíčové řetězy, které mohou zmírnit osud řidiče a pomoci v různých situacích.Například, klíčový řetěz defroster zamkne, který může otevřít zamrzlé dveře k řidiči, dokonce v těch nejnáročnějších mrazech.Odmrazovač klíče je zároveň kompaktní a stylový, model je snadno ovladatelný a je poměrně levný.
 2. S baterkou. Ve tmě, baterka keychain přijde k záchraně muže, který má vestavěný podsvícení.A pokud v kapse nemáte vždy baterku, bude vždy po ruce klíč s klíči s takovou funkcí.
 3. Klíč. Klíčový kroužek může být jednoduše originální ozdobou pro muže, který neustále používá podobné nástroje v reálném životě.Samozřejmě, že vytvoření prstence ve formě klíče jako nástroje je nepraktické, protože skutečný klíč bude velký a těžkopádný, což není vždy vhodné.I když někteří výrobci skutečně vyrobili úplnou kopii nástroje ve formě klíčenky.
Pro informaci! Nejužitečnější klíčenky pod klíčenkou v seznamu možností naznačujídokonce i GPS navigátor, vysoce kvalitní fotoaparát, různé nástroje pro všechny příležitosti, podsvícení a mnoho dalšího.

Kroužky na klíče

Krásné pánské klíčenky mohou být luxusní z drahých materiálů a dokonce i drahých kovů.Díky originálnímu designu se může užitečná věc stát i doplňkovou výzdobou klíčů.Odborníci vyvinuli a reprodukovali mnoho odvážných a vtipných nápadů pro různé skupiny spotřebitelů a následující modely jsou dnes považovány za nejoblíbenější:

 1. Doggie .Pro muže, kteří milují zvířata, výrobci nabízejí klíčové řetězy s imitací domácích zvířat.Nejčastěji se jedná o model psa, a to může být dřevěné, kožené, kovové a dokonce i kožešinové možnosti.Pokud je klíčenka darem, můžete si ji objednat na objednávku psa určitého plemene.
 2. Dřevěné .Originální a stylový vzhled různých možností pro cetky vyrobené z různých druhů dřeva.Čísla a formy mohou být navíc všechny druhy, ve formě auta, domu, zvířete, loga, osobních klíčenek s nápisy atd.
 3. Plast s papírovou vložkou .Tato verze klíčenky se předpokládá pro autorskou práci vlastníka.To znamená, že výrobce nabízí hotovou šablonu - plastové přívěsky s papírovou vložkou, na které můžete psát libovolný text nebo nakreslit obrázek.Trinkety jsou levné, takže je můžete pravidelně vyměňovat za nové.
 4. S rytím .JakékolivKovový řetěz na klíče různých velikostí a tvarů může být různým způsobem gravírován. Podle statistik jsou klíčové řetězce s rytím populární mezi muži všech věkových kategorií, což je skvělý nápad na dárek.
 5. Starline.Pro automobilové nadšence, výrobci nabízejí Starline keychains k Starline alarmům. Tyto modely jsou vybaveny displejem a řadou možností pro ovládání autoalarmu ze vzdálenosti.
 6. Vejce.Neobvyklé možnosti pro klíčové řetězce jsou vedeny hitem této sezóny - klíčem na vejce. A na tento požadavek může výrobce nabídnout nejzábavnější a nečekané modely pro muže s vynikajícím smyslem pro humor.
 7. Ze stříbra.Pokud si vyberete příslušenství pro dárek pro důležitého a blízkého muže, měli byste si vybrat chladné klíčenky z drahých kovů. Například stříbrný přívěšek na klíče s názvem nebo logem automobilu, zlatým doplňkem s nápisem nebo rytím, koženým řetězem na klíče různých forem atd.

Z nejvyhledávanějších modelů pánských cetku odborníci zvažují následující možnosti - přívěsek na klíče, díky kterému otevírají lahve s nápoji, nabíječku na nabíječku pro dobíjení různých přístrojů daleko od domova, ořezávátko na klíčenky na řezných plochách, klíčenku na baterky nebo zapalovač, stejně jako přívěsky na klíče s poznávací značkou. a loga automobilů pro řidiče.

Domácí kouzla

Zábavné klíčenky nejsou vždy nutné.koupit v obchodě, stejně jako s pomocí různých nápadů a improvizovaných prostředků můžete vytvořit domácí modely.Dnes, řemeslníci vyvinuli mnoho nápadů, jak udělat originální a stylové příslušenství pro sebe, například:

 • kovové klíče řetězy, které mohou být vyrobeny z tavitelných kovů a páječky;
 • dřevěné kouzla s vypalovacím textem nebo logem;
 • domácí přívěsky na klíče z mincí;
 • Keychain flash disku, pokrytý balíčkem žvýkačky;
 • plastová nebo dřevěná klíčenka s nálepkou na stavových číslech nebo logu vozidla;
 • klíčenky ve tvaru zvířat z látky a kožešiny atd.

Klíčenky mužů, vyrobené vlastními rukama, budou originálním nápadem na dárek pro milovaného člověka.Tento dárek bude oceněn, protože nebyl zakoupen pouze v nejbližším obchodě, nýbrž se chová jako autorské dílo.

Značkové doplňky

Řetězy na klíče jsou originální šperky od světových výrobců, které jsou nejčastěji vyráběny ve formě log a značek.Dnes, nejdražší exkluzivní modely zlata nebo platiny vás bude stát několik set dolarů.Nejoblíbenější mezi muži jsou originální přívěsky na klíče s logy automobilů a oděvními značkami.Mnoho velkých společností obstarává osobní strany cetku s vlastním jménem pro zaměstnance jako oblékání a korporátní styl.

Závěr

Klíčové prstence pro muže mohou býtmultifunkční nebo jednoduchá dekorace na osobní věci, přísný klasický design nebo originální humor.Top seznam nejobvyklejších modelů klíčů obsahuje příslušenství s vestavěnou kamerou, dalekohled, laserovou klávesnici, kroužky na klíče pro autoalarmy nebo nabíjení mobilních zařízení.