Pánské kalhoty: co to je a co nosí?

S pomocí oblečení se mnoho mladých kluků dokáže vyjádřit ve společnosti a starší muži zdůrazňují svůj status a bezvadný vkus. Kalhoty nejsou hlavním přízvukem v obraze muže, ale určitě potřebujete pro něj vyzvednout další věci v jednom stylu. Mnoho moderních mužů je prostě povinno vědět, pánské kalhoty: co to je, protože to je poslední pískání módy v současné sezóně.

Edmond Hagger se stal autorem tohoto stylu kalhot, poprvé se objevily ve 40. letech minulého století a nyní jsou opět v provozu. V těch dnech muži oceňovali praktické a stručné kalhoty, tedy rovné nebo mírně zúžené kalhoty. Dnes, slacks pro mnoho mužů nahradil obvyklé modely džíny a šortky, stávat se nepostradatelným prvkem každodenního obrazu.

Jaké jsou pánské slacky?

Kalhoty z kalhot jsou vylepšenou verzí kalhot z minulosti, jejichž moderní modely mají několik různých použití. Slacky mohou být prezentovány ve sportovním stylu a mohou - v sofistikované a elegantní verzi. Oni mohou být často zmateni s chinos. Tyto kalhoty se používají pro harmonický ležérní styl, ale módní a originální. První modely, které se objevily ve 40. letech, byly šity z materiálugabardin.

K pochopení toho, co tyto kalhoty jsou, můžete doslova přeložit jejich jméno.Slacky v překladu z angličtiny znamenají "pomalý, líný, neaktivní".A pravda je, že kalhoty jsou tak pohodlné a jednoduché ve stylu, že jsou často vnímány jako sportovní volba pro každodenní nošení.Ve skutečnosti se jedná o uvolněnou verzi klasických těsných kalhot, která odmítá konzervatismus svým druhem neopatrnosti.

Pro informaci! První modely kalhotek předpokládaly tlusté krejčovské tkaniny, přítomnost rovného řezu, speciální záhyby kolem pasu, stejně jako nožní oblouky dna.Nově vyráběné kalhoty jsou ve stylu trochu zúžené, ne vždy mají záhyby a vypadají neformálně.

Slacky v 90. letech a moderní verze

Jak bylo zmíněno dříve, v minulém století původní modely slacků převzaly přímý polooficiální styl, který se jen nepatrně lišil odpřísné klasiky.Slacky z 90. let byly vyrobeny převážně z tlusté gabardiny, kolem pásu měly mít speciální záhyby, které dokonale skryly extra objem v pase u mužů plné postavy.

Dnes byly tyto kalhoty upraveny v důsledku módních trendů, v důsledku čehož designéři a módní návrháři dělají zoufalý styl.V oblasti kyčelního kloubu, kalhoty stále předpokládají volné nošení, ale nižší k kotníkům postupně snižují jejich šířku.Nový módní trend - zastrčte manžety na dně kalhot, které vizuálně dělámuž vyšší.

Odborný posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Pokud se ve 40. až 90. letech minulého století kalhoty široce používaly v neformálním prostředí a staly se alternativou klasického přísného stylu, dnes tyto kalhoty nosí mnoho mužů, preferujících přísný obchodní styl.

Kdo je vhodný?

Kalhoty jsou všestranné pánské šatní skříně, které se nejčastěji používají pro každodenní nošení.A pokud existují úzce zaměřené modely kalhot, které jsou určeny pouze pro muže určitého věku, vzhledu, postavy, pak jsou kalhoty vhodné pro každého.Etnické a náboženské názory, oblékání v práci a dokonce i životní styl nezabrání člověku ve výběru tohoto typu kalhot.

Dnes, aby byl majitelem povolání, není jen výsledkem praktičnosti mužů a lásky k pohodlí, je to také pocta moderním módním trendům.Muži potřebují pouze vybrat správnou velikost kalhot, délku a šířku, barvu, věnovat pozornost tomu, jak na něm kalhoty sedí.Je důležité tyto kalhoty správně kombinovat s jinými oděvními díly a vytvořit tak harmonický celek.

Co se nosí?

V dnešní době věnují stylisté tomuto modelu kalhot hodně pozornosti, protože kalhoty jsou vyhledávanou a módní pánskou věcí.S kalhotami můžete bezpečně vytvářet každodenní obrázky, kombinovat je s přísným stylem pro pracovní a oficiální nastavení, doplňovat jasné oblečení prooslavy. Zvláštní pozornost je třeba věnovat příslušenství, které harmonicky zředí obraz - podvazky, opasky.

Pro klasický striktní styl mohou být kalhoty v omezené paletě kombinovány s prostými nebo barevnými košile, ale musí být znovu naplněny uvnitř. Pokud jde o boty, pro sofistikovaný, stylový vzhled, mohou být kalhoty nosí s mokasíny nebo oxfords, pro klasický a strohý styl - s bundu a černé boty. Široké, úzké nebo monochromatické kalhoty by neměly být nošeny v pracovním prostředí, jinak můžete experimentovat s různými verzemi obrázků.

Tipy pro výběr

Kalhoty jsou praktické a odolné kalhoty, které po dlouhou dobu neztratí svůj nedotčený tvar a přitažlivost. Ale pouze v případě, že člověk najde kvalitní značkový výrobek od dodavatelů. Levné kalhoty při prvním mytí ztratí svou velikost a tvar, stejně jako zhorší barvu. Při výběru kalhot se proto stylistům doporučuje věnovat pozornost následujícím parametrům:

  • kalhotky materiál- kalhoty by měly být většinou z přírodních hustých tkanin, řekněme nízké procento syntetických látek;
  • střih- v ideálním případě by se měly opakovat siluety lidského těla;
  • švy- musí být rovné, čisté, trvanlivé, jinak jsou závady nevyhnutelné.

Dobrá vůle vydrží člověka déle než rok, i když se nosí každý den, takže byste neměli šetřit na nákupu kvalitních kalhot od spolehlivýchvýrobci. Je jen důležité zvolit styl, barevné schéma, takže kalhoty harmonicky kombinovat s mnoha dalšími předměty oblečení.

Závěr

Moderní kalhoty jsou kancelářské, pohodlné, stylové a lehce šikmé kalhoty pro všechny příležitosti lidského života. Na jaře, stylisté doporučují kombinovat je s módní a texturou svetry a svetry, stejně jako neformální modely bund. V létě jsou oděvy častěji nošeny s tričkami, vestami, stylovými košile a v zimě teplými svetry, vestami a blejzry. Podle stylistů jsou slacky nutností moderního mod.