Pánské džíny 2018: módní trendy a fotografie

Každý člověk má dnes ve svém šatníku džíny, protože je to nejoblíbenější a nejrozšířenější šatní skříň pro obě pohlaví.Stylisté považují džíny za ideální kalhoty pro lidi jakékoli postavy, protože hustá tkanina a různé styly dokonale upravují postavu.Zvláštní pozornost byla věnována módním pánským džínám v roce 2018 od předních designérů.

Zpočátku se džíny objevily v Americe, zatímco muži nosili rovné, volné kalhoty z modrých a modrých tkanin.Dnes, díky rozvoji designérů a stylistů, stejně jako různé módní trendy, pánské gins jsou prezentovány v různých modelů a stylů.To může být džíny zúžené, oříznuté, volné střih nebo klasické po celou dobu.

Kteří mužiJsou teď džíny v módě?

Pokud člověk zodpovědně přistupuje ke svému vzhledu a výběru oděvů, musí se v roce 2018 seznámit s nejnovějšími módními trendy a sbírkami pánských džíny.Pokud člověk preferuje klasiku, nemůžete se odchýlit od jeho obvyklého obrazu, protože módní trendy z roku 2018 neodstraňovaly klasické modely džíny z kolekce designerů.

Obecně platí, že předložené sbírky pánských džíny vV této sezoně je nabízeno několik modelů:

V současné sezóně si stylisté všimnou skutečnosti, že všechny pánské džíny budou mít své vlastní vrcholy, například zvraty a manžety, otřené plochy a střihy. Zároveň návrháři radí mužům, aby se vyhýbali dekoraci, protože to je výsada ženské poloviny společnosti. V nejnovějších sbírkách nebudou žádné džíny s přídavným kováním, knoflíky a zbytečnými zipy, linkami a kamínky.

Stanovisko odborníka
Helene Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pánské džíny s win-win, v souladu s módními trendy a inovacemi designérů, budou kalhoty s efektem stárnutí denimu, stejně jako džíny s rovným střihem.

Stylový design džíny

Aby bylo možné pochopit, jaký druh designu poskytují módní pánské džíny 2018, měl by být každý model předložený designéry a módními návrháři posuzován odděleně. Konkrétně:

 • klasické džíny - tyto kalhoty jsou vyrobeny z tlustého džínového, šitého rovného střihu bez ozdobných prvků;
 • džíny se širokou siluetou - odvážný model kalhot, poskytující řez, který je blízký klasice, stejně jako absence nedbalosti velkých dekorativních prvků;
 • světlice - v takovýchkalhoty určené pro expanzi od kolen ke dnu, jakož i stručné provedení a nepřítomnost jakýchkoli dalších prvků;
 • džíny s odíráním - džíny s opotřebovanými skvrnami, střihy a nitě třásněmi se vracejí do módy;
 • roztrhané džíny - módní a nejvyhledávanější model ve stylu grunge, s roztrženými částmi, které dodávají exteriéru vzpurný duch;
 • džíny s manžetami - džíny ve stylu mládeže, které zahrnují manžetu na dně;
 • zdobené džíny - japonský design je zpět v módě, takže džíny s pruhy, vzory a nápisy jsou zpět v módě;
 • džíny s oříznutým lemem jsou stylovým a módním hitem pro jasné a sebevědomé muže, poskytující kratší a záměrně nezpracované dno nohy.

V každodenním a pracovním prostředí se nejčastěji používají klasické džíny.Neztrácejí svou relevanci v žádné době a epochách, a to navzdory inovacím a novému vývoji designérů.Člověk si může koupit kvalitní džínsy klasického designu a stylu, které lze nosit několik let v řadě.Klasické džíny v této sezoně jen mírně zmenšily šířku dolů, jejich délka se snížila o pár centimetrů.

Materiál a barva

Klasické nebo neobvyklé džíny v této sezoně budou mít různé švy, pro mladé kluky budou švy lemovány žlutou nití;.Při výběru džíny,že v současné sezóně v módě by měl člověk věnovat pozornost barvám a látkám. Stylisté propagovali všechny sbírky od předních designérů a módních návrhářů a zdůraznili následující oblíbené barvy džíny:

 • světlo a tmavě modrá;
 • indigo;
 • nebeská a modrá barva;
 • kombinace několika odstínů.
Pro informaci!Charakteristickým rysem jaro-letní džíny pro muže je nedostatek černé. Stylisté říkají, že muži by měli ustoupit od přísného a brutálního stylu, preferujíc mládež a světlé odstíny modré.

Vysoce kvalitní pánské džíny jsou vyrobeny z bavlny a bavlny, tyto přírodní tkaniny by měly být od 95 do 100% výrobních materiálů. Pokud k nim výrobce přidá 3-5% elastinu, zvýší se pouze dlouhodobé džíny. Takový model bude pružný a elastický, nezanechá žádné vrásky v oblasti kolen a dokonale se přizpůsobí siluetě a postavě člověka.

Co nosit: tipy od stylistů

Novinky a módní trendy v roce 2018 nabízejí mužům široký a pestrý výběr pro jakýkoliv styl oblečení a věku.

Perfektní tandem džíny jakéhokoliv stylu a střihu - s košile, ať už se jedná o klasicky omezené modely nebo světlé košile s potiskem na léto. Pod tímto oblečením můžete nosit klasické boty nebo sportovní tenisky. Pokud zvažujete oříznuté džíny, jsou kombinovány s mikiny, svetry a trička.

Pokud si člověk obléká džíny s košili, je lepší pod nimi nosit sportovní obuvJe zakázáno kombinovat džíny s klasickou bundou.

Nový na jaře 2018: fotografické zpracování

)

Závěr

V současné sezóně návrháři radí mladým mužům, aby vyzkoušeli na jasných modelech džíny zúžených, zkrácených stylů modrých a nebeských odstínů, které příznivě kombinují s dalšími předměty šatníku ve stylu grunge a ležérní.Muži s pevným věkem jsou vždy nabídnuti módní a up-to-date klasiky, takové džíny v roce 2018 budou poněkud užší a kratší než předchozí modely.