Pánské čepice vosklinkki gavrosh a další modely

Pokrývky hlavy mohou napravit nedokonalosti ve vzhledu, stejně jako výhodně zdůraznit nejlepší rysy obličeje. Muži používají klobouky více z praktického hlediska, zatímco ženy je používají jako dekorace a doplňky. Dnes návrháři nabízejí různé modely univerzálních pokrývek hlavy, které lze nosit pro obě pohlaví. Živým příkladem je pánská čepice s osmi čepelemi.

Osm čepelí je dnes vnímáno mnoha jako příslušenství hooligan, i když stylisté a designéři považují výrobek za vynikající volbu pro klasický styl. Kromě toho, bez ohledu na to, kolik času plyne, bez ohledu na to, jak se mění módní trendy, budou klasiky vždy v trendu, respektive osm čepelí nikdy neztratí svůj význam.

Co je to osm čepelí?

Zpočátku se osmipatrová čepice objevila v Anglii kolem druhé poloviny 19. století. Většina modelu čepele s osmi čepelemi je spojena s obrazem Sherlocka Holmese, který na základě knih a ve filmech zazářil v takovéto pokrývce hlavy. Vrchol popularity takového modelu spadá do 20. století, zatímco to nebylo tak líné. Osm čepelí nosili slušní muži, mladí chlapci, sportovci, politici a prostí dělníci.

Odrůdy

DosudOsm čepelí prošlo mnoha interpretacemi a proměnami díky módním trendům, takže návrháři nabízejí mužům několik stylů pro každou příležitost.Konkrétně:

  1. Klasický modelje osmiletý, který se nejvíce podobá originálu.Je vyroben z 8 panelů tkaniny, horní část je přetažena přes hledí.
  2. Ročník- tento model nejčastěji nosili zástupci ruského proletariátu.Výrobek měl volumetrickou horní část, široký zorník, připomínající více hooliganskou čepici.
  3. S ušima- spolehlivý a teplý model osmi čepele, který zakryje hlavu a uši před větrem a mrazem.Pokud takovou ochranu není třeba, mohou být uši zastrčeny dovnitř a skryty.Tento typ obvazu se nejčastěji používá výhradně pro praktické účely.
  4. Gavrosh- tento model čepice je častěji nošen spravedlivým sexem, i když mezi muži, kteří oceňují oblečení ve stylu retro, je také důležitá čepice gavrosh.Čepice má volumetrický hrot, který není protažen přes hledí.Tato čepice byla dříve nosena chlapci v Anglii.
]

Výrobci těchto klobouků navíc nabízejí mnoho modelů pro děti chlapců předškolního a školního věku.Všechny tyto styly jsou ideální pro různé stylové oděvy, ať už se jedná o klasický, retro styl, sport nebo městskou příležitost.

Odborný posudek
Helene Goldman
Pánský stylista-image-maker
Nejoblíbenější výrobci značek čepic osmi čepelí jsou finská společnost Fredrickson, která nabízí několik stylů takových šatů, značky Armani, Stetson a německého výrobce Bugatti.

Komu?

Praxe a názor stylistů ve skutečnosti prokázali, že osm čepelí s čepelí se hodí naprosto každému, ať už jsou to milovníci módních kreativních obrazů nebo následovníci klasického stylu.Hlavním úkolem je správně zvolit styl čelenky, barvy, textury.Pro správné rozhodnutí odborníci doporučují spoléhat se na tři pravidla:

  • Je důležité správně zvolit velikost pokrývky hlavy tak, aby čepice pevně seděla na hlavě, ale neomezovala ji.
  • Styl čelenky by měl s výhodou zdůrazňovat nejlepší rysy obličeje a skrýt vady.K tomu je třeba správně dodržovat proporce, například úzká plocha vyžaduje plochý uzávěr se základnou sklouznutou nad kapotou.Oválný tvar obličeje se hodí k modelu s objemným vrcholem, jako je gavrosh.S kulatými volumetrickými uzávěry můžete vyvážit hranatý a kulatý obličej.
  • Styl čepice by měl být plně v souladu s celkovým stylem oblečení.Věnujte pozornost použitým látkám a materiálům, jejich struktuře a barvě.V opačném případě bude luk poškozen pouze nesprávným uzávěrem.

Stylisté doporučují nosit osm čepelek s různými oděvy z mužského šatníku a experimentovat s obrázky.Nejlepší čepiceTo bude vypadat nadměrně nebo klasické kabát, prostý nebo módní ležérní bundy, kabáty, kožichy, šortky a tričko. Přípustná je také kombinace s přísným klasickým oblekem nebo džíny a svetrem.

Obrázky


Závěr

Anglie a Itálie - zde nejčastěji mladí lidé a starší muži dávají přednost čepicím s 8 čepelemi v různých stylech a modelech. Kromě toho, slavné značky ve svých sbírkách aktivně používají tyto typy čepic, což dále zvyšuje popularitu těchto klobouků. Osm čepelí je ideální nejen pro muže, ale i pro ženy a děti a harmonicky zapadá do jakéhokoliv stylu oblečení.