Pánské čepice podzim-zima: co si vybrat?

Pokud je v teplém období použití čelenky spíše rozmaru a projevem smyslu pro styl, pak s nástupem chladného počasí muži používají takový šatníkový předmět kvůli své vlastní praktičnosti.Potřeba čelenky často spadá do období podzim-zima, takové kolekce od designérů jsou plné rozmanitosti a všech druhů nových produktů.Zbývá pouze správně vybrat klobouky pro muže na podzim.

Podzimní čelenka by měla být pohodlná, vhodná pro povětrnostní podmínky, elegantní a elegantní.Nejnovější kolekce módních návrhářů a designérů pomáhají mužům všech věkových kategorií a stylů v oblečení, aby našli svou nejlepší volbu.A pokud v minulém století byly pánské klobouky prezentovány ve 2 stylech - klasickém a sportovním, dnes je zde několik desítek stylů a modelů.

Podzim a výběr pokrývek hlavy

Volba klobouku, který by se zdál jako základní úkol pro muže, a dnes, vzhledem k široké paletě modelů, barev a stylů, je poměrně těžké rozhodnout hned.Stylisté dávají cenné rady, jak si vybrat modely z kolekce podzim-zima a jak vhodně kombinovat klobouk s obecným stylem luku a oblečení.HlavníKritéria výběru - praktičnost, pohodlí a význam pro věk a povahu majitele.

Za teplého počasí

Pokud se podíváte na kolekci pánských klobouků pro podzimní sezónu, můžete vyvodit závěr, že jednoduchost a stručnost, minimální počet ozdobných prvků a jednoduchoststyly

Je-li pokrývka hlavy nošena za teplého počasí, lze zvážit následující modely výrobků:

 • klobouky klasického, gangsterského a retro stylu se širokým nebo úzkým stylemokraje, vysoká nebo zploštělá koruna, pod klasickým stylem šaty nebo městský ležérní styl;
 • tenké klobouky z úpletu, které odpovídají hlavě muže, který se stane dodatkem klasického, sportovního nebo městského stylu;
 • jednovrstvé pletené klobouky, lišící se barvami, texturou, pletením, univerzální a vhodné pro většinu oděvů;
 • čepice a uzávěry s různými verzemi korunky a hledí, které dokonale zapadají do klasického stylu oblečení;
 • čepice a klobouky, tyto klobouky jsou upřednostňovány staršími muži a milovníky vojenského nebo grungeového umění.
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Ve skříni moderního člověka by mělo být několik stylů a obrazů pro různé události a příležitosti v životě.Totéž platí pro klobouky, bez ohledu na sezónu a povětrnostní podmínky.Muž bude určitě potřebovat klasickou verzi čepice pro oficiálnísetkání a práce, sportovní model pro aktivní zábavu, univerzální výrobek pro každodenní nošení.

Větrné počasí

V době, kdy podzim začíná plně vstupovat v platnost, a počasí se začíná zhoršovat, člověk bude potřebovat více zahřáté verze pokrývek hlavy.Pro tyto účely návrháři doporučují věnovat pozornost následujícím modelům čepic:

 1. Čepice a víčka s dalšími ušima, která mohou být podle potřeby otočena.Je důležité, aby se materiály pro výrobu těchto krytek shodovaly s materiály svrchního oděvu muže.
 2. Klobouky.Pokud člověk dodržuje přísný a elegantní styl oblečení, může být takový luk doplněn teplým kloboukovým modelem.To může být vždy důležité Fedor, vynikající Homburg klobouk a další modely, ale z vlny, plsti a dalších teplých tkanin.
 3. Pletené klobouky.Pletené klobouky se všemi druhy vzorů skvěle vypadají na muže všech věkových kategorií - anglická guma, vodorovné a svislé vzory, copánky, pletení atd.
 4. Barety.Pro módy a muže, kteří dávají přednost klasickému stylu šatů, návrháři a slavné značky nabízejí nejnovější trend sezóny - barety.Monofonní, s měkkou korunou a různými způsoby přistání, barety vypadají stylově a originálně.

Tyto typy pokrývek hlavy pomáhají chránit před větrem a chladným počasím, které je vlastní podzimní sezóně.V tomto případě, muž nebude horký a dusno, naopak, pohodlné a útulné, pokud je hlavašaty budou vyrobeny z přírodních materiálů.

Chladné počasí

S nástupem prvního chladného počasí a nízkých teplot by si měl muž vybrat z kolekce kolekce podzim-zima teplou a spolehlivou čelenku.Pánské klobouky takového profilu jsou prezentovány v následujících modelech a variantách:

 1. Earflaps - trend několika sezón, který nezanechává vedoucí postavení v žebříčku nejmódnějších pánských klobouků.Ushanka může být vyrobena z kůže, sametu nebo přírodní kožešiny, s ušima a kravatami, nebo s vázanými detaily nad korunou.
 2. Pletené vícevrstvé klobouky jsou teplé, pohodlné a všestranné výrobky, lišící se barvami, potisky a vzory.
 3. Čepice a čepice s ušima jsou teplé klobouky, doplněné ořezáváním kožešin, budou vypadat odvážně a přísně.
 4. Čepice s bójí a pompami - tento styl čepic neztrácí v aktuální sezóně svůj význam.Stylistům se doporučuje vyzkoušet si tento obraz mladých kluků, což je styl pro mládež.
 5. Kožešinové čepice - pro podmínky s nízkou teplotou budou čepice kožešin skutečnou záchranou.Takové produkty jsou častěji nošeny muži v pevném věku.
 6. Víčko kapuce je originální čepicí, která jemně pokrývá celý obvod hlavy, krku a uší před větrem a chladem.Klobouk vypadá odvážně a stylově se spodními bundami a bundami, nohavicemi a sportovními oděvy.

Styloví, styloví a odvážní stylisté doporučují vybrat čepicepouze od výrobců přírodních materiálů od osvědčených výrobců a značek.

Stylový obraz a pohodlí

Při výběru čelenky musí člověk vybrat styl, který se vejde do jeho stylu, věku a charakteru.Navzdory módním trendům a doporučením odborníků by měl být klobouk na prvním místě pohodlný a pohodlný a poté módní doplněk.Díky těmto požadavkům jsou pánské klobouky častěji prováděny v klasickém stylu.

Stylisté věnují pozornost skutečnosti, že v současné sezóně jsou přirozenost a přírodní krásy v módě, takže byste měli zvážit vlněné, kožešinové a kožené výrobky.Ale barvené kožešiny a umělé tkaniny jsou kontraindikací od návrhářů.Další variantou pohodlné, ale módní verze čelenky na podzim jsou klobouky z pestré nebo tlumené melanže.

Populární modely, které nebyly po mnoho let mimo módu

Klasika je styl, který nikdy neztratí svůj význam.Totéž lze říci o pánských kloboucích pro všechna roční období, klasické modely budou vždy v poptávce.Win-win modely klobouků pro podzimní sezónu jsou pletené, přiléhavé klobouky, pletené čepice, různé modely klobouků a čepic.Při výběru dávejte pozor na zbarvení šatů - v klasické verzi jsou bílé, černé, modré, šedé klobouky.Výrobní materiály - angora, pletenina, vlna, kůže a přírodní kožešina.

)

Závěr

Pokud se podíváte na všechny navrhované pokrývky hlavy pro muže na podzim, můžete dospět k závěru, že jednoduchost, stručnost aprodukce přírodních materiálů.Posledním vrcholem módy jsou kožešinové čepice, kožené klapky na uši a ořezávání kožešin, klasické klobouky a melanžové klobouky.Každý model je vhodný pro věk a styl svého muže.