Pánské bundy s loketními záplatami jsou módním trendem sezóny

Moderní móda se mění téměř každý den, nové trendy jsou prezentovány designéry, různými směry.Každému se to vždy nelíbí, ale fanoušci něčeho nového přijímají změny s třeskem.V některých modelech je patrný konzervatismus, nebo si vzpomenout na něco, na co už dlouho zapomínáme.To platí i pro věci jako bunda s loketními záplatami.Dříve to byla německá uniforma.Takovou myšlenku přijali lovci, kteří po celé délce rukávu, kde byla zbraň umístěna, šili kousky látky.Dnešní bundy pro muže s náplastmi na lokty jsou módním trendem.

Každý rok se objevují ve sbírkách různých módních návrhářů, kteří mají různé barvy, styly, zdobení záplat a přítomnost dalších prvků.Slouží jako spojovací materiál, popruhy, různé knoflíky, kožené nášivky.Harmonii zajišťují nové technologie a oděvy šité na míru.

8]
 • Jaký styl je vhodný a co nosit?
 • Správná kombinace barev
 • Pánské bundy s chrániči loktů: foto
 • Stylové bundy
 • Bunda s náplastí je jedním z módních pánských modelů

  Dekorační prvky, které byly dříve používány pro praktické použití, se odvážně dostaly do šperků.Před několika lety nebyla náplast na bundě pozitivní.V roce 2018 se však hodně změnilo.Nyní v módní bundě s náplastmi umístěnými na rukávech.Jsou velmi žádané, a to jak mezi mladými lidmi, tak i dospělými, a vytváří tak stylový obraz. Takové výrobky, zvláště vybavené, zdůrazňují štíhlou postavu. Bez ohledu na to, jaký odstín se používá, bunda vypadá pevně a luxusně.

  Stanovisko odborníka
  Helen Goldman
  Mužský stylista-tvůrce obrazu
  Záplaty na loktech zdůrazňují bohatství, postavení obchodníka. Ostatně jen lidé s vysokými příjmy si mohou dovolit něco takového koupit.

  Přilákat k bundám s náplastmi tak, aby byly stylové a elegantní. Mít takový oděv, to říká o muži že on má skvělou chuť a dělá dobrý dojem na druhých. Tyto modely jsou vhodné jak pro oficiální image, tak pro ležérní styl. Tento výrobek můžete nosit na obchodním jednání, přátelské párty a procházce. Materiál náplasti může být tvíd, flanel nebo veslovací vlna, hedvábí nebo len.

  Modely těchto plášťů se neustále mění, zlepšují se a zavádějí všechny nové typy chráničů loktů: pouze světlé, klasické, prosté nebo různé varianty provedení.

  Jaký styl je vhodný a co ho nosit?

  Některé organizace dodržují pravidla oblékání. V tomto případě není na výběr a musíte nosit klasický oblek. Ale většina dává v práci svobodu volby v oblečení, což dává smysl aplikovat neformální styl. Pánské bundy s přítomností záplat jsou vhodné pro obchodní styl, ale platí i proti, kteří nechtějí být šedí a nudní.

  Doporučuje se nosit klasické kalhoty a džíny, na které se boty vejdou, na rovnou podrážku nebo mokasíny .Pokud chcete vyniknout, pak nosit tenisky nebo tenisky.

  Tričko je ideální pro bundu s náplastí.Pokud má tisk.Pak by to nemělo být příliš jasné.Nejlepší možností je monofonní oblečení, jako je černá nebo bílá, což pomáhá udržet stylový obraz.

  Soubor může být také kombinován s svetrem, svetrem nebo košili, které musí být stejného tónu: vínové nebo bílé.Pokud nosíte kancelářský oděv, neměli byste nosit červenou košili.Ale pokud máte v plánu jít na rande nebo večerní procházku, je to docela vhodné.Kromě toho příslušenství: skládá se z šálu, úzké šály, stejně jako hodinky a manžetové knoflíčky.

  Poradenství! Bunda s chrániči loktů by si měla zvolit ten, který vám vyhovuje bez ohledu na obecný názor.

  V některých případech jsou náplasti přišity nejen na lokty, ale také na ramena a lemy.Mají také různé tvary: oválné, obdélníkové a také kulaté.Liší se barvou, velikostí, strukturou.Často existují prvky kůže, semiše, sametu, stejně jako bavlny a syntetických materiálů.

  Pánská bunda s náplastmi je výzvou pro klasiky.Pro volbu ve prospěch těchto oděvů je nutné porovnat všechny části skříně tak, aby byly kombinovány.Je důležité nezapomenout, že bez ohledu na to, jaký model si vyberete a jaký styl byste měli udělatzaměřte se přímo na opravy. Proto k obrazu nepřidávejte mnoho příslušenství.

  Správná kombinace barev

  Harmonicky zvoleným souborem jesprávná kombinace barevve všem, co je přítomno, stejně jako definování role každé barvy v celkovém vzhledu. Pánské oblečení má omezení v barvách a jejich rysem je, že každý může najít analog mezi těmi, které existují v přírodě, tj. přirozené. Důležité komponenty barevných kombinací se skládají ze základních odstínů, umístěných akcentů, s ohledem na celkový kontrast.

  Existují primární barvy pro vytváření pánského oblečení - jsou modré, červené, žluté a také zelené, hnědé a béžové. Samozřejmě, klasické černé, bílé, šedé a modré sako. Jejich použití nikdy nezpůsobuje žádné pochybnosti, kombinace podobných barev vytváří vynikající soubory. Ale kdo z nich nejvíce harmonizuje?

  Při výběru sady oblečení si musíte pamatovat, že byste měli zpočátku určit základní barvu. To je role bundy nebo košile, přesně to, co má více "plochy". Tyto barvy by měly být neutrální, protože v tomto případě není obtížné kombinovat s ostatními odstíny.

  Důležité!Tam je pravidlo, že soubor by neměl být více než tři barvy, jinak harmonie je obtížné dosáhnout.

  Pokud jsou vybrány dvě barvy, můžete použít další kontrastní odstíny, kontrastní a studené. Dokonce i v takových případechPokud je důležité pamatovat na procento různých odstínů. Při umísťování akcentů je důležité dbát na to, aby se shodovaly s ostatními prvky.

  Pánské blejzry s chrániči loktů: foto

  V letošním roce je považováno za módní nosit sportovní bundy s náplastí - to není drobná buržoazie, patřící pouze k jednomu ze stylů. Je to náplast, která zdůrazňuje styl, takže se musí vejít do soupravy a kombinovat jak strukturu, tak barvu.

  Ideální volba se zvažuje, pokud barva náplasti odpovídá výrobku, nebo má rozdíl, ale pouze několik tónů. Například modrá bunda vypadá skvěle a lokty jsou černé nebo tmavě modré.

  Velmi elegantní vzhled je kostkovaná bunda, která obsahuje náplast odpovídající barvě dominantního tónu buňky.

  Existují modely, kde je náplast používána jasná, odlišná od barvy hlavního produktu. Například na bílých šatech, černých prvcích a na olivově zelené nebo červené barvě.

  Stylish jsou výrobky s šedými detaily. Černé kožené skvrny jsou dokonale kombinovány s kašmírovými výrobky jakékoliv barvy.

  Vestavěné bundy, které se zapíná dvěma nebo jedním knoflíkem se zapínáním nebo šátkovým límcem, jsou několik letošních variant. Považovaný za populární je tvídový model s patche, který je tak milován muži. Jedná se o stylové, originální výrobky, které jsou vhodné pro jakékoliv povolání.: práce, párty, piknik nebo obchodní jednání.

  Stylové blejzry

  Dnes opět s módní pláštěnkou, neuvěřitelně elegantní a krásná.Jsou vybíráni slušnými muži, kteří si pro sebe vybírají nejen pohodlné výrobky, ale také zdůrazňují jejich individualitu.