Pánské bundy jaro-podzim 2019: co je v módě v tomto počasí

Moderní člověk tráví méně času a energie na vytvoření harmonického a módního obrazu.Není to nic za to, že říkají, že se setkávají se svým oblečením, a to znamená, že úspěch muže, vynikající chuť a životaschopnost lze posuzovat podle jeho oblečení, včetně.Módní návrháři v této sezoně překvapili a příjemně potěšili silnou polovinu společnosti tím, že na výstavách prezentovali pánské bundy na jaro-podzim 2019.

Nepostradatelným předmětem pánské šatní skříně je bunda, která je prostě nezbytná na jaře, na podzim av zimě..V nových kolekcích můžete vidět převahu jasných šťavnatých odstínů, jakož i hlavní motivy - praktičnost, pohodlí a sebevyjádření.Zbývá jen seznámit se s návrhy tvůrců módního oblečení a vybrat si svou verzi.

HlavníTrend sezóny pro jaro-podzim 2019

Každý, kdo věděl, jaké bundy jsou v módě v roce 2019, bude schopen zdůraznit svou bezvadnou chuť, moderní pohledy na obraz a znalosti posledních trendů.Abychom zdůraznili základní zákony módy v aktuální sezóně, podívejte se na nejnovější kolekce slavných návrhářů a módních návrhářů.

Pohodlí

Na základě vysoké zaměstnanosti si moderní člověk v první řadě váží takových kritérií, jako je praktičnost a pohodlí v oblečení.Proto, když šijeme nové kolekce bund pro jarní sezónu, stylisté se zaměřili právě na tento trend.Bundy ve větší míře zajišťují jednoduchý úkryt a krejčovství, takže perfektně sedí na postavě, neomezují pohyby.

Praktičnost

Pokud mají ženy tendenci neustále experimentovat s obrazy, měnit oblečení, je důležité, aby člověk měl v šatníku základní věci, které budou vzájemně volně kombinovány.Vzhledem k těmto potřebám vytvořili módní návrháři nejpraktičtější a nejuniverzálnější modely bund, které budou vhodné v různých stylech a obrazech.

Svoboda projevu prostřednictvím oděvů a doplňků

Bundy pro jarní sezónu 2019rok je nejen pohodlí a praktičnost, ale také originální design sestávající z:

 • spony;
 • blesky;
 • nýtované;
 • kovové vložky;
 • originální tisk;
 • vysoce kvalitní a vynikající kování.

S pomocí těchto dalších dekorativních předmětů bude muž schopen ukázat svou individualitu, dokonalou chuť, znalost módních trendů. Jasné modely, jako způsob vyjádření, umožňují každému člověku být vždy středem pozornosti.

Nejmodernější pánské bundy ze sbírek roku 2019

Bundy pro muže v roce 2019 již nejsou rozděleny do věkových skupin - mládež a dospělí solidní muži, každý může experimentovat s obrázky a styly svrchního oblečení. V nejnovějších sbírkách, neonové modely, patchwork, bundy, sportovní větrovky, vojenský styl, bundy a parky, bombardéry, kožené bundy, bundy z peří a další se obzvláště vynořily.

Důležité!Všechny módní trendy a trendy jarní sezóny 2019 jsou dány třemi hlavními styly pánského oblečení - sportovní (vojenské), příležitostné a elegantní.

Bundy z jasných neonových barev

Jak se říká, všechno nové je dobře zapomenuto staré. Bundy neonových barev byly jednou hitem mezi mladými lidmi a tento trend je opět zaveden stylisty. Designéři zasáhli diváky světlými neonovými bundami. Zpočátku mají být mladí a energičtí kluci, kteří hledají sebevyjádření. Pokud se však starší muž snaží upozornit na svůj obraz, je to určitě dobrý způsob.

Patchworkové bundy - záplaty a patchwork na bundách

Co je to patchwork? V souvislosti s novými kolekcemi pánských svrchních oděvů se jedná o světlé větrovky doplněné o různé záplaty, záplaty a vložky jako dekor. Perfektní řešení pro kluky, kteří ve svém stylu dodržují svobodu, výraz, originalitu a kreativitu.

Sportovní oděvy, větrovky

Většina mužů si dnes vybírá sportovní oděv a obuv a oceňuje ho pro jeho brutalitu, praktičnost a pohodlí. Proto stylisté neignorovali sportovní styl a uvedli je do svých sbírek. Hlavními rozdíly těchto modelů jsou volné řezy, geometrické tvary a světlé výtisky. Nyní se nemůžete omezit na posilovnu a nosit své oblíbené věci všude.

Anoraki - alternativa k větrovkám

Dalším trendem jsou bundy, které jsou výbornou alternativou k nudným větrovkám. Charakteristické rysy jsou následující:

 • vodotěsné šicí materiály;
 • objemové kapsy klokaního modelu;
 • dlouhý zip.

Vynikající volba, pokud člověk potřebuje útočiště před větrem. Délka bundy může být standardní pro boky a zkrácena do pasu.

Džínové bundy

Džíny jsou tkaninou, která se v posledních letech stala skutečnou klasikou. Zvláštní pozornost si proto zaslouží svrchní oděvy džíny. Vypadají stylověa módní, bez ohledu na věk a obecný úklon člověka.Ale nejziskovější kombinace s prostými tričky, mikiny a košile.Rozdíly - jasná linie, otočný límec, kapsy, květinový potisk je možný.

Bundy vojenského stylu

Pokud byl starší vojenský styl spojen s maskovacími barvami tkanin,dnes je prezentován trochu jinak.V kontextu jarních sbírek pánského svrchního oděvu se jedná o:

 • olivové a hnědé odstíny;
 • tlačítka s texturou;
 • ozdobné pruhy;
 • kapsy náplastí;
 • velké manžety a další.

To je do značné míry volba silných, odvážných a brutálních mužů a v minulosti měli vojenští muži jen vojenské oblečení.

Prošívané modely, saka

Sakové bundy a prošívané bundy jsou důležité v chladném čase, takžejak dobře chrání před nízkými teplotami a větrem.Nejčastěji jsou vyráběny v omezeném výstižném formátu, bez ozdobných prvků a ozdobného příslušenství.Monochromatické a tmavé odstíny budou vyhovovat sportovcům a dospělým mužům a možnosti barev zdůrazní bezprostřednost mladých lidí.

Bundy, bundy, parky

Parky jsou trendem posledních několika let a mužia ženské módy.V jarních sbírkách z roku 2019 musí být klasické parky vyrobeny z přírodních tkanin, často zdobených velkými kapsy a pruhy.Také muži byli nabídnuti přísnía lakonické modely sakových bund, které se týkají klasického luku.Vyznačují se rovným nebo přizpůsobeným lícováním, otočným límcem, hrubými a hustými tkaninami.

Bombardéry

Jedná se o pilotní bundu, která doslova udělala splashv roce 2018 po celém světě.V letošním roce se jejich význam a poptávka vůbec nezmenšila, ale kožené modely se staly nejvíce trendy.Mohou být ve stejné barvě nebo potištěné modely, s pruhy, doplňky, výšivkou.

Kožená bunda se stojáčkem

Kůže v rámci pánského oblečenívždy spojené s klasikou, brutalitou a elegancí.V roce 2019 se hitem staly kožené bundy se stojatým límcem, zdůrazňující postavu a drzost v člověku.Hustá pravá kůže dokonale koriguje vady na obrázku.

Kožené kožené bundy, kožené bundy

Originální kožené kožené bundy pokračují ve svém vítězném pochodu na módních lávkách.Nyní návrháři představili o něco složitější a zkrácené modely.Zajímavé je, že ve sbírkách nejúspěšnějších designérů lze vysledovat přítomnost hladké a texturované krokodýlí kůže, pythonu.

Pánské krátké kabáty z vlněných tkanin

Pro muže s konzervativním pohledem na styl a výběrnávrháři oblečení vyvinuli vládce, kterému dominuje krátký kabát z vlny v přísném a výstižném provedení.Původně takové svrchní oděvyV kombinaci s úzkými džíny nebo klasickými kalhotovými obleky. Hlavními akcenty krátké srsti jsou přehozný límec, rovný střih a minimální detail.

Módní barvy pro pánské bundy na jaře 2019

Jarní kolekce obsahuje světlé modely pro mládež a módní klasické možnosti pro slušné a reprezentativní muže. Při výběru těchto oděvů věnujte pozornost stylu a stylu a barvě. V roce 2019 jsou trendové barvy kontrastní, odstíny grafitu a hnědé, neonové, bezchybné bílé a chladné modré.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-image-tvůrce
Je nutné věnovat pozornost barvě oděvu a potisku, které je možné zdůraznit, je výhodné umístit akcenty nebo zcela zkazit. V roce 2019 v trendových vzorech a kresbách z armády, pásů, buněk, geometrie a květinového tisku.

Různé odstíny hnědé

Brown není jeden odstín, je to celá paleta od hluboké klasiky až po nejjemnější „iris“. Výběr bundy v některém z navrhovaných odstínů, muž v každém případě bude vypadat stylově, elegantně a zdrženlivě. Můžete přidat luk s lehkými předměty oblečení a doplňků.

Modrá

Příznivci přísného a brutálního stylu dávají přednost svrchnímu oděvu v modré barvě. Může to být tmavý tmavý odstín, romantická azurová barva, osvěžující obloha modrá a mnoho dalšího. VýraznéVýhodou modré je jeho praktičnost a všestrannost, to znamená kompatibilita s většinou ostatních barev obrazu.

Grafitové odstíny

Pánská móda po mnoho let potvrdila, že grafit je jedním z nejzajímavějších odstínů šedé barvy. Je poněkud tmavší, hlubší, což znamená, že bundy v tomto designu budou vypadat přísně, výstižně a odvážně. Může to být jak klasické modely, tak sportovní styl.

Bílá barva

Bílý je vždy spojován s dobrem, nevinností, čistotou a oslavou. Ačkoli je to daleko od praktické barvy, pánské bundy ze sněhobílé barvy budou vypadat elegantní a módní. Kromě nich se hodí další šatní skříně a boty absolutně žádné odstíny a barvy.

Červená a oranžová

Pokud je člověk sebevědomý, má přirozenou charisma a hledá sebevyjádření, můžete si vyzkoušet originální sako z kolekce jaro-podzim 2019 v oranžové nebo červené barvě. Luk s takovým prvkem bude vždy mluvit o drzosti, pobuřování a originalitě svého majitele.

Neonové odstíny

Člověk, který chce vyčnívat z davu a přitahuje pozornost od životního prostředí, může dosáhnout tohoto efektu s neonovou barvou. Můžete také zvážit model bundy v pastelovém odstínu, ale s neonovými vložkami v barvě „odtrhněte oko“. Neměli byste nastavit rámec, s ohledem na to, že neonové modely -To je volba čistě mladých lidí, muži s pevným věkem alespoň experimentují s takovými luky.

Foto výběr neobvyklých trendových modelů

Výběr oblečení již dlouho není tak akutní jako před několika desítkami let. Dnes, muži mohou bezpečně experimentovat s obrazy, kombinovat absolutně nějaký styl a šatníkové položky. A pro zjednodušení vyhledávání a výběru bund podle jarních trendů roku 2019 Vám nabízíme výběr fotografií z nejlepších luky:
Závěr

Nejpamátnějším trendem jarních sbírek pánských sak v roce 2019 je „vytahování očí“ neonových barevných modelů. Skutečným oblečením bude to, co přispívá k sebevyjádření a projevu mimořádného přístupu k obrazu. Ne méně důraz na tvůrce módního oblečení vyrobeného na praktičnosti a pohodlí bund. Od člověka se vyžaduje pouze určení stylu, modelu,barvy a celkový styl vašeho luku.