Pánské automobilové rukavice: kůže, bezprsté a další

Rukavice - to je jedna z nejvyhledávanějších oděvů mezi ženami a muži, kterou stylisté nazývají příslušenstvím.Zpočátku, vznešení lidé s vysokým společenským statusem nosili rukavice, což dokazuje jejich status.Dnes je to spíše nutnost než ozdoba.Zejména pokud se jedná o pánské automobilové rukavice, které běžně používají motoristé.

Moderní výrobci těchto doplňků nabízejí nejširší výběr stylů, modelů a barev pro muže všech věkových kategorií a preferencí, včetně automobilových rukavic.Pro řidiče byly vytvořeny speciální doplňky a návrhy na míru, které usnadňují nošení při řízení.Hlavní účel těchto rukavic je funkční, design hraje vedlejší roli.

Pánské automobilové rukavice

Hlavní funkcí, kterou je ochrana kůže před mrazem a mrazem, jsou automobilové rukavice, jako ostatní příslušenství, 100% kompletní.Ale kromě toho mají vysoký stupeň komfortu, mnoho funkcí, které je odlišují od běžných doplňků pro zápěstí.Design je také “trik” takových rukavic, to nejvíce často ospravedlní automobilová témata, \ tVypadá to odvážně, brutálně a dokonce odvážně.

Vlastnosti

Mnoho modelů automobilových rukavic nabízí speciální funkce. Pro mnoho řidičů, kteří jezdí dlouhou dobu, je známa situace, kdy dochází k bolesti svalů. Proto specializované rukavice pomáhají eliminovat tento nepříjemný symptom. Díky svým speciálním materiálům výroby, designu a krejčovství chrání rukavice ruce před přetížením. Kromě toho umožňují pokožce rukou dýchat bez pocení, a také chránit před kuří oka a mechanického stresu.

Výhody

Aby bylo možné pochopit, jak jsou vhodné pánské rukavice pro řízení automobilu, odborníci navrhují, aby se muži seznámili se svými hlavními výhodami. Konkrétně:

 • rukavice vám umožní pohodlně řídit auto pomocí volantu, i když má hladký a kluzký povrch;
 • teplé rukavice vyrobené z vlny, přírodní kůže a dalších izolačních materiálů jsou vyráběny pro chladné období;
 • díky speciálnímu designu a krejčovství rukavice nesnižují citlivost prstů, což člověku pomáhá zaměřit se na jeho hlavní úkol - řízení automobilu.

Kromě toho musíte vědět, že řidičské rukavice mohou být holistické nebo s řezy pro prsty a ruce, aby mohl řidič v nich pohodlně zůstat. Stojí za povšimnutí, že toto příslušenství se nosí po dlouhou dobu, není nošeno, pokud je vyrobeno z přírodního materiálumateriálů.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
​​
Řidičské rukavice dnes často používají muži nejen jako funkční doplněk, ale také ke zdůraznění jejich zvláštního stylu oblékání, maskulinity a brutality.

Nevýhody

Pokud vezmeme v úvahu rukavice bez prstů, jejich jedinou nevýhodou je skutečnost, že nejsou schopni chránit ruce před chladem a mrazem.Kožené rukavice z přírodní husté hmoty vhodné pro chladné období, ale v horkém létě mohou způsobit zamlžení.V tomto ohledu výrobci nabízejí samostatně modely pro teplou a chladnou sezónu roku, takže rukavice je třeba pravidelně měnit.

Odrůdy modelů

Nejčastěji jsou rukavice pro řidiče vyrobeny z přírodních materiálů, díky čemuž příslušenství vydrží dlouhou dobu a zároveň umožňuje člověku užívat si pohodlného řízení automobilu.Řada značkových výrobců dnes představuje speciální design a styl pro různé spotřebitele.Nejčastěji jsou auto rukavice dostupné ve 3 typech:

 1. Pánské rukavice pro motoristy .Jsou prezentovány v přísných lakonických barvách, omezeném designu bez zbytečných prvků a dekoru.Jejich přednosti jsou technická, stručnost, trvanlivost, výroba trvanlivé kůže.
 2. Dámské rukavice pro řízení .Pro výrobce módy těchto doplňkůnabízí obrovský výběr rukavic všech barev a různých provedení. Tyto rukavice jsou často zdobeny kamínky, kameny, hroty, stuhy a další prvky.
 3. Rukavice bez prstů nebo pánské rukavice bez prstů . Skutečné a všestranné příslušenství pro muže i ženy. Takové rukavice mají stylový výřez ve tvaru půlměsíce na rukou, stejně jako nepřítomnost špiček prstů, které umožňují ruce dýchat, ne potit, a také bezpečně držet volant v rukou, plynule řídit vozidlo.
 4. Vlněné palčáky . Stejné rukavice bez prstů, ale vyrobené z teplé vlny, resp. Rukavice bez prstů jsou používány během chladného období.
 5. Automobilové rukavice pro opravy . Pokud řidič vozidla bude muset opravit vaše vozidlo, tyto rukavice se stanou nepostradatelným nástrojem. Jsou vyrobeny z odolných materiálů v plném prstu, takže kůže rukou bude chráněna před mechanickým namáháním, zraněním a rozmazáním rukou.

Každý model s sebou nese určité funkční zatížení, ale styl a design spíše hrají vedlejší roli. Stylisté radí každému řidiči, aby měl k dispozici několik modelů rukavic pro různá roční období a příležitosti.

Tipy pro výběr

První věc, kterou byste měli věnovat při výběru - výrobních materiálů. Odborníci doporučují dát přednost rukavicím přírodní kůže, ale s ohledem na roční období. Pro léto se budou hodit modely s řezy a otevřenými prsty, v zimě rukavice z tlusté kůže nebo vlny.

Věnujte také pozornost následujícím parametrům:

 • velikost - rukavice by neměly být stažené nebo visící na ruce, opakovat siluetu ruky a prstů, aniž by to způsobilo rozpaky a zamlžení;
 • upevňovací prvek - pokud je prvek, jako je suchý zip nebo knoflík, musí být pevně upevněn a nesmí být neustále rozepnuty a viset ven
 • obložení - takový prvek umožňuje cirkulaci vzduchu a vlhkosti, pokud je obložení vyrobeno z přírodních tkanin vlny, kol a pleteniny;
 • stehy - všechny otvory a stehy by měly být měkké, předem ošetřené.
Tip!Koženkové rukavice se výrazně liší od modelů z pravé kůže. Rychle se opotřebovávají, sloty ztrácejí svůj tvar, švy mohou odlupovat a třít kůži rukou.

Design není o nic méně důležitý, pro muže je lepší dát přednost modelům bez nadměrného designu a dekorace klasických barev - černé, hnědé, modré a šedé. Nejlepší volbou jsou rukavice z elastické kůže, které se lehce protahují a opakují siluetu prstů a štětce.

Shromáždění fotografií


Závěr

Řidičské rukavice jsou častěji mužským doplňkem, protože muži jsou mnohonásobně větší než řidičky. Díky tomuČlověk může chránit svou pokožku před mechanickým nárazem, svalovou únavou z dlouhé jízdy, chladem, ale zároveň zachovat citlivost a pohodlí svých rukou.Pánské rukavice dnes vyrábí mnoho známých značek z pravé kůže přísného klasického designu.Zbývá jen vybrat nejlepší možnost pro sebe.