Pánská vůně s čerstvou vůní: osvěžující parfémy slavných značek

Příjemná, luxusní vůně - to je součást obrazu dobře udržovaného, ​​moderního člověka.Z tohoto důvodu mnozí věnují pozornost správnému výběru svých parfémů.Pánská vůně s čerstvou vůní, svěží svěžest, je vhodné používat nejen v letním období.Na podzim, kdy vzduch voní zralým ovocem a padajícími listy, nebude zbytečné ředit je čerstvostí.

Svítící parfémy dodávají vitalitu, pocit naprosté svobody.Jsou záhadné, mnohotvárné, stejně jako jejich majitel.Fascinuje, vyhrává srdce, jako silný zuřící oceán a mořský vítr.

Čerstvost, jak v létě, tak v zimě

Na policích moderních butiků je velké množství toaletní vody, kolínské vody, mezi nimiž se muži prostě ztrácejí.Z tohoto důvodu se často řídí svou chutí nebo kupují to, co mají rádi svou milovanou ženu.Ale ať je to tak, jak může.Každý rok jsou všechny nové příchutě, které mnoho překvapují.

Některé čerstvé parfémy mohou nejen vydávat vůni chladu, ale také zdůrazňovat charakter majitele.Odborníci předpovídají, že pro nadcházející sezónu trend pro pánské vůnězůstane nezměněn.V chladném období budou vhodné vůně s bohatou vůní pižma a kůže s přidáním orientálních surovin.V zimě bude běžná toaletní voda s vůní tabáku.S takovými favority bude obtížné konkurovat i novým produktům.

V létě si každý přeje lehké verze, mezi nimiž člověk najde nejvhodnější pro sebe.

Důležité! Čerstvý zvuk v horkých dnech je vždy důležitý, pomáhá naplnit vnitřní svět probuzením přírody.

Nejlepší čerstvé vonné látky pro muže

Každý rok sleduje doplňování parfumerických polic různými pánskými vůněmi.Níže jsou uvedeny některé z nich.

Carolina Herrera Aqua

Vybírají takovou vůni pro muže, kteří se nebojí nejsilnějších oceánských bouří, které mohou přežít za silných nárazů silného větru.Parfém rafinovaný, pomáhá připomenout neomezené možnosti silné poloviny.To také říká, že odvaha a odvaha se projevují pouze v silných zkouškách.V melodii vůně, čerstvé, aktivní složky jsou kombinovány, podobně jako šelest průhledné řeky tekoucí v horách.

První poznámky jsou plné vůně mandarinky, bergamotu, doplněné čistým zářením banánových a fíkových listů.Na povzbuzujících prvních akordech se srdce cítí ještě smyslnější, citlivější.Vyjadřují jemný dotek levandule, zajímavý dotek pikantního pepře, hravost rozmarýnu.Finální vůně je okouzlující sametová vůně jantaru,podmanivé bílé pižmo, tajemné tonka fazole.

Acqua Di Gio pour homme Giorgio Armani

Tato vůně je opravdovým standardem stylu pro muže ve světě parfémů. Stal se jedním z nejprodávanějších kolínských klášterů, nejběžnějších v historii.

Čerstvé toaletní vody pro muže prochází letní sluneční paprsky, láká romantiku a lásku na cestě. Svěží pánská vůně, elegantní, smyslná, nepostradatelně čistá vyjadřuje obrovskou sílu kouzla, přitažlivosti. Světlé šťavnaté poznámky ovoce a květin. I když je na ulici zataženo, obklopuje ho teplými, jemnými paprsky a mořským příbojem.

Předehrou této kytice je citrus s přídavkem bergamotu, rozmarýnu, který je v určitém okamžiku přerušen vůní sladkých plodů z tropů, slaných vln, květinového cyklámenového extravagance, jasmínu, frézie. Závěrem lze říci, že měkké akordy jsou otevřené, dostatečně teplé - to je vše díky duchu cedru, pižma, lesního mechu, pačuli a jantaru. S použitím těchto parfémů bude majitel cítit aristokratickou sofistikovanost, eleganci spojenou s vůní Armani.

Kenzo Homme

Elegantní pánská vůně má podivnou škálu jemnosti a šarmu se svou silou. Je originální a univerzální. Velmi dobře kombinuje vůně květinových výtažků a mořských řas, surfování po mořském ránu a tóny dřeva, které se spojují do jedné okouzlující melodie. Jeho pikantnost, přitahuje, jen fascinující.

Existuje také doteksmyslnost, patche patosu.Držitel této vůně povzbuzuje ty, kteří patří k slabšímu pohlaví, aby znali své skryté potenciály.Z prvních sotva znatelných tónů, toaletní voda zachycuje a drží zájem, pozorně.Parfém mimořádně odolný, po jeho použití i bezvýznamné číslo okolí bude po dlouhou dobu pociťovat nepřekonatelný oblak.

Eau de Lacoste L.12.12

Milují proto, takovou vůni vybírají muži, kteří jsou energičtí, nezávislí a silní vůlí, kteří touží vyniknout v brutálním způsobu, jak vyhrát ženská srdce.Sportovní řada tohoto parfému je prezentována ve třech barvách: bílá, červená, modrá.Navrhuje elegantní a svěží parfémy pro stylové a pravé pánové.

Legendární složkou značky se stala kompozice legendární.Písmeno L je název značky a čísla označují materiál, ze kterého jsou košile vyrobeny, a také počet zkušebních kopií.Kolín nad Rýnem zdůrazňuje mužnost, připravenost k rychlému rozhodování a snahu o vítězství.Energizuje nečisté složení rozmarýnu, šťavnatého grapefruitu, tuberózy, ylang-ylangu, výplně s energetickými tóny cedru, kůže, nejen majitele, ale i dalších.

Moschino Přátelé Muži

Svěží vůně, která ztělesňuje sílu, nerozbitné mužské přátelství jako ocelové lano.Vůně je mnohostranná, ve které se třpytí smích.Sledoval atmosféru uvolněné řeči dušesoudržnosti, která pomáhá překonat všechny obtíže.

Připomíná příjemnou procházku parfémů podél pobřeží klidného moře, kde můžete slyšet jen nepatrné ozvěny vln, teplého slunečného písku a zpěvu racků. Taková vůně dodá vitalitu, bude mít za následek pocity s jasnou vlnou zralého orientálního ovoce zralého pomeranče a mandarinky. Odolný dokončovací vlak je vyjádřen jednoduchým šátkem z cedru a pižma.

Ostatní

Pánský parfém na parfémové linii předložený různými výrobci. Obrovský výběr vám umožní vybrat si pro sebe nejlepší možnost.

Nejoblíbenější čerstvé vůně jsou Hugo Boss balený Oud. Neobvyklá hloubka santalového dřeva, skořice a zeleného jablka nenechá nikoho lhostejného. Vůně uvolňují citrusové přísady. Muž, který upřednostňuje luxus, sebevědomí, dokonale orientovaný v moderním rytmu života, si vybírá takový parfém. Vytrvalost toaletní vody je průměrná. Poznámky se otevírají postupně a večer končí kompozice. Jako dárek je to velmi vhodné. Design je jednoduchý, žádné kudrlinky.

Pro jemnou povahu je představen pánský parfém Cristian Dior Fahrenheit. Tato vůně je vhodná pro večer. Můžeme říci, že tento parfém kombinuje to, co nelze kombinovat. Na spodní straně, světlo na druhé, vášnivé, horké, jako sopka. Nasycení některých not je kombinováno s nenápadnými akordy. Konvalinka, jasmín a hřebíček, muškátový oříšek jsou zabalené do teplého santalového dřeva, cedru, vášnivých náznaků vetiveru a pačuli.

Pro informaci!Pánská toaletní voda odolná, láhev rafinovaná, natažená nahoru.

Hugo Boss je plamen a led v jednom balení. Vlasy teplé, sladké a kořeněné chuti, hraní odstínů s přídavkem vanilky. Parfém je nasycený, hustý, zanechává květ pomerančového květu poměrně dlouhou dobu.

Kdo je vhodný pro čerstvé aromatické látky?

Existuje výraz, který říká, že vůně je okamžikem neuvěřitelného štěstí, po kterém váš celý život touží. Dokonce i nejkrásnější vedle sebe potřebují pro hotový obraz malé množství parfému. Přidá kouzlo a kouzlo.

Čerstvé vůně jsou vůní horského vzduchu, přírodních prvků, vůně mořského vánku. Tato skupina obsahuje tóny melounu, okurky, ozónu, hroznů a zimolezu. Oni často zahrnují Oriental, dřevěné akordy dát harmonii, oživit složení.

Jsou vhodné pro muže, kteří milují sport. Dokáže udržet tón, aktivovat pracovní kapacitu.

Tip!Jsou ideální pro mladé kluky, kteří nedodržují určitý přísný styl oblečení, ale dávají přednost svobodnějšímu stylu.

Dárek pro muže

Stalo se tak, že nejtradičnějším dárkem pro muže je parfém. Můžete ji prezentovat z jakéhokoli důvodu a bez ní. Výběr toaletní vody, musíte se spolehnout na zápach, který se vám líbí, ale na povahu osoby a povahu jeho zaměstnání. Ale nebude chybou kupovat vůně, zvláště promladí kluci, odrážející svěžest, lehkost. V horkém dni budou jako čerstvý vzduch.