Pánská toaletní voda tabák a kůže: vyberte si nejlepší vůni

Pánský parfém se výrazně liší od ženských parfémů výrazných a vytrvalých vůní s velmi specifickými poznámkami. Pokud pro ženy odborníci používají pouze nejjemnější, příjemné a lehké vůně, ale v pánském parfému je vždy bohatý a silný akcent. Nejčastěji je to dřevo, tabák, kořeněná vůně s přísadami z kůže, citrusů, květinových pachů.

Nejoblíbenější a nejoblíbenější pánská toaletní voda je dnes ta, která voní jako tabák, ale příjemně a přitažlivě, což je způsobeno speciálním zpracováním tabákové vůně a přísad jiných poznámek. Díky těmto duchům bude člověk schopen zdůraznit svou mužnost, sílu, intelekt a proměnit se v opravdového gentlemana. Je jen důležité pochopit, že toaletní voda pro muže s vůní tabáku je specifická a nebude vyhovovat každému muži.

Kdo je vhodný pro parfémy s tabákovými tóny?

Odborníci uvádějí, že nejsrdečnější vůně v pánských vůních jsou citrusy, dřevo, alkohol, tabák, kůže, sladká vůně, feromony a afrodiziakum, které zvyšují přitažlivost a přitažlivost. Je to důležitéVybírejte kvalitní a moderní parfémy, abyste si mohli vychutnat nové trendy a zdokonalené složení od výrobců. Ideální tabákové tóny jsou kombinovány s vůní kůže, ale specifické aroma nevyhovuje každému.

Odborníci uvádějí, že muži s výraznou brutalitou, silou a sebedůvěrou, jakož i znalci vysoce kvalitního a drahého tabáku dávají přednost těmto příchutím. V tomto případě by takový muž měl vypadat pevně, pokud jde o výběr oblečení, vést aktivní životní styl, mít obchodní prozíravost. Pokud má člověk rády husté a těžké složení parfémů v parfémech, v tomto případě je ideální pro muže toaletní voda s vůní tabáku.

TOP Top příchutě

Pro muže bude obtížné vyzvednout mužskou kolínskou vodu s vůní tabáku člověku v důsledku velké nabídky časově prověřených a odborníků značek a výrobců. Stojí za to věnovat pozornost vůni s komplexním složením, protože jsou univerzální a vhodné pro většinu mužů. Například, vůně s tabákem a kůží, s kořením, kořením, tonka fazole, dřevité poznámky nebo med. Pro usnadnění výběru odborníci sestavili nejlepší hodnocení nejlepších příchutí s tabákem a přísadami.

Memo Lalibela

Francouzské parfémy unisex pro obě pohlaví. Při použití si můžete vychutnat růži, pivoňku, kokos a orchidej, po kterých se pačuli, vanilka, jasmín a labdanum stanou jasným přízvukem. Po nějaké době začne parfém vyzařovat vůni omamných látekkadidlo.Ale hlavní a intenzivní přízvuk je považován za tabák, který dá mužskému obrazu sílu a samici - drsnost.

Bvlgari pour Homme Soir

Vůně italských mužů s kombinací dřeva, tabáku a květinových vůní.Zvláštním přídavkem takové vody je pižmo a jantar, které jsou rozpoznány jako afrodiziakum.To znamená, že majitel takové chmýří chuti přitáhne maximální pozornost žen kolem sebe.

Calvin Klein CK Free

Pokud se podíváte na značku Calvin Klein, vůně CK Free patří do kategorie dřevitých vonných látek pro muže.polovinu společnosti.Francouzská produkce slibuje trvalou a mnohotvárnou vůni, stejně jako nejpamátnější obraz majitele.Zde můžete chytit poznámky tabákových listů, semiše, kávy, butch v srdci kompozice.Zpočátku, chuť grapefruitu a absintu, jalovce bobule a anýzu přeskočí.Na konci zůstává hluboký dřevitý přízvuk dubu, pačuli a cedru.

Chanel Egoiste

Perfektní kombinace dřevité a tabákové vůně odhaluje toaletu od světové značky Chanel.Francouzská vůně vznikla v roce 1990, ale dodnes ji oceňují mocní tohoto světa.Zpočátku voda ztenčuje aroma sicilské mandarinky a koriandru, růže Damašku je ukryta v samém centru a na konci zůstává stopa santalového dřeva, tabáku, vanilky a ambretty.

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso

Mužská verze této vůně se poprvé objevila v roce 1994, ale pozdějiVýrobce znovu vydal verzi se zlepšeným složením.Teď, pod takovým jménem, ​​potřebujeme pochopit, že dřevorubci rezistentní vůně pro silné mladé muže, kteří byli okamžitě pokřtěni do vůně instinktů a turbulentních emocí.Zde se bazalka ozývá levandulí, jihoafrickým stromem, bohatými tabákovými poznámkami, vůní otrub a sena.Vůně doplňuje mužská vůně santalového dřeva, labdanum a cypřiše.

Eutopie č. 1

Dalším novým vývojem odborníků jsou unisexové vonné látky pro obě pohlaví.Eutopie č.1 je pro něj i pro ni dřevnatou vůní muškátového květu, kde jsou poprvé vidět pikantní květinové tóny, v samém centru parfému leží dřevitá vůně santalového dřeva, cedrového dřeva, hlubokého tabáku a pepře.A konec kompozice jsou vzrušující vůně jantaru a pižma, stejně jako afrodiziakální vanilka.

Gucci Gucci Pour Homme

Ideální toaletní voda s tabákovou vůní pro silné a sebevědomé muže, která patří do třídydřevité chypre aromata.Poprvé se na prodej objevilo aroma v roce 2008 a do dneška se poptávka po něm jen zvyšuje.V srdci vůně leží tabákový přízvuk a perzistentní jasmín, nahoře jsou květinové vůně fialové, bergamotové a cypřišové, a na konci zůstává jantarová oblaka, olibanum, pačuli, kůže a elemi.

Versace Pour Homme New

Další vůně tabákových mužů z Itálie, která patří k falešným vůním pro muže.Držitel vůně se nejprve bude těšitcitrusové tóny, neyroli a bergamot, poté, co srdce parfému, prezentované ve formě bankovek pelargónie, muškátového šalvěje, modrého hyacintu a cedru se otevře. Poté, co toaletní voda opustí vůni dřeva, pižma a jantaru.

Tabák Carolina Herrera Mystery Tobacco

Rafinovaná vůně pro statečné muže, která se objevila teprve nedávno v roce 2016. Aroma vám umožní odhalit v každém člověku takové kvality, jako je rafinovanost, uvolnění, aristokracie a elegance. Přírodní složky jsou výrazné a odolné a tabákový akord v samém středu a dřevité tóny na konci expozice slibují živý a úplný obraz.

Tabák Oud Tom Ford

Perfektní vůně pro něj i pro ni s tabákovou vůní, která patří do kategorie dřevitých kořenitých parfémů. Vynikající tóny whisky jsou kombinovány se srdcem kompozice - koriandrem, skořicí a dalšími kořením. A nakonec má člověk základní akcenty ud, santalového dřeva, tabáku, kadidla, pačuli, vanilky, bílého cedru, benzoinu. Výsledkem je odvážné a opojné, rušivé a vzrušující aroma.

Závěr

Pánský parfém musí být klasický a vytrvalý, obsahující celou řadu překrývajících se poznámek. Nejčastěji vyrábějí moderní značky parfémů dřevité, tabákové, květinové, kořenité vůně s přidáním afrodiziakum a bylinných extraktů. Vůně s tabákem a kůží budou účinně vnímány, zdůrazňující luxus, eleganci a spolehlivost v člověku, stejně jako sebedůvěru a sebevědomí.mládeže