Pánská móda jaro-podzim 2019: trendy

Móda někdy občas udeří svým pobuřujícím a extravagantním, ale ve větší míře - zdrojem nových trendů, pravidly pro výběr oblečení a obrázků, inspirací pro stylové luky.A protože poslední ukázky nejlepších designérů a značek pánských oděvů zemřely, můžete již shrnout, co bude pánská móda na podzim 2019.

Pro začátek stojí za to zvážit základní trendy jarní sezóny, a to jednoduchost a stručnost oblečení, jeho univerzálnost, originální siluetu a jasné fotografie.Na základě toho můžeme vybrat ty nejlepší novinky z jarní sezóny, současné styly, odstíny, materiály a doplňky.Další podrobnosti budou v článku dále.

Hlavní trendy a trendy v pánské módní sezóně jaro 2019

Co je relevantní pro jarní sezónu? Tento svrchní oděv, obleky, džíny, různé svetry, košile, boty a doplňky. Je těžké okamžitě určit v obrovské množství sbírek návrhářů prezentovány, co se rozhodnout pro aktualizaci šatníku. Pro zúžení okruhu hledání určují stylisté hlavní trendy na jaře 2019 - fotografický tisk, střih, univerzální a praktické oblečení.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista - tvůrce obrazu
Stylisté uvádějí, že v jarní sezóně 2019 spadají do kategorie „musejí mít“ řadu věcí, které patří do kategorie „musí mít“. Jedná se o oděvy neonové barvy, sportovní souprava, kabát, džínové oblečení, jednořadový oděv neboDvouřadový oblek, klobouk a taška.

Jednoduchost, praktičnost a pohodlí

Dnes návrháři vytvářejí oděvy, které vyhovují potřebám mužů a jejich životního stylu.Silné stránky tohoto světa ocení praktičnost a jednoduchost a vysoký komfort.Nové položky v pánském šatníku se proto zaměřují právě na tato kritéria.Většina prezentovaných modelů oblečení a obuvi vám umožní vést aktivní každodenní životní styl.

Oblečení pro každou příležitost

Pokud pánské oblečení nedávno zdůrazňovalo přísný a obchodní styl, dnes jsou to více univerzální modely, které jsou kombinovány s různými styly a obrazy.V nejnovějších sbírkách známých značek a značek lze poznamenat neutralitu luky, vhodné pro všechny okolnosti a příležitosti v životě, ať už jde o pracovní oblékání, neformální setkání s přáteli nebo datování, slavnostní události.

Přizpůsobená silueta

Módní trendy posledních let změnily vše vzhůru nohama - dívky jsou stále více prezentovány v beztvarých nadměrných oděvech a muži zkoušejí štíhlé postavy s výraznými postavami.Štíhlost a štíhlá postava pro muže je trend, který lze zdůraznit velikostí zadku.

Fotopapír na oděvech

Poprvé se v roce 2013 stal fotoprůmysl trendem dámské a pánské módy.Dnes přišel comeback, fotografický tisk lze vidět téměř ve všech předních sbírkách Milána, New Yorku, Paříži.První trend byl představen Raf Simons (Calvin Klein), pak stejné motivy byly přijaty vdalší značky svých sbírek: Balmain, MSGM, Palm Angels, No.21, atd. Nejčastěji se jedná o kresby z turistických průvodců, fotorámečky z reklamních kampaní atd.

Módní styly pro muže na jaro-podzim2019

Je těžké vybrat si oblečení podle módních trendů, sbírat harmonické luky, pokud se člověk nerozhodl pro určitý styl a preference.V jarních sbírkách slavných návrhářů je vidět, že v trendu zůstávají klasické, sportovní a vojenské, grungeové, smíšené styly a mnohem více.Každý styl by měl být zvažován odděleně s jasným příkladem fotografie.

Vojenský

Dřívější vojenský styl byl čistě vojenskou verzí uniformy, ale dnes je takové oblečení oceňováno po celém světě.Armáda v jarní kolekci 2019 pro muže je druhem uniformy s hlavními velkými kapsami, jasnými zipy a zipy, s ozdobnými přezkami a dalším příslušenstvím.Nejnovější módní přehlídky transformovaly styl, přiblížily ho univerzálnímu a pouličnímu stylu.


Moderní uniformy

Variace vojenského stylu byla oděvem podobného designu., ale s dalším zdobícím prvkem - dekonstruované a couture uniformy zdobící brutální modely bund vojenského formátu.To je skvělá příležitost, jak se vzdálit od značně znuděného maskování, ale bez změny jejich vkusu a stylu.


Sportovní styl

Pro fajnšmekry ve sportovním stylu se designéři také snažili o to, aby do známých sportovních obleků a souprav vtiskli relaxaci a praktičnost. Hlavní vlastnosti oblečení ve stylu sportu - uvolněné formy, vysoký stupeň komfortu, objemná trička a trička, světlé tisky.


Šortky Ultrashort​​

Nejnovější módní přehlídky učinily skutečnou revoluci ve světě pánského módního a oděvního průmyslu. Před divákem se objevil muž v ultralehkých šortkách s neoholenými chlupatými nohami (dříve byly modely po dobu jejich pořadů odstraněny). Značky jako Fendi, Hermes, Dior Homme dokázaly, že mužské otevřené chlupaté nohy jsou krásné a přirozené.


styl grunge

Grange je chuligánský styl, charakterizovaný snadnou nedbalostí, nedbalostí a protestem vůči společnosti. Navíc se jedná o nový trend v oděvním efektu pánského oblečení, a zdá se, že i oblečení. Původní grunge luky na výstavách představoval Ermenegildo Zegna a MSGM značek.


Hi-tech

Poslední týdny módy ukázaly, že Hi-tech styl vypadá originálně a odvážně, což se vyznačuje fluorescenčními odstíny a „technickými“ tkaninami. Nejlepší známkyStylisté a módní kritici obdrželi v tomto stylu oblečení od slavného návrháře Louise Vuittona, který nabízí obrovský výběr luky.


Minimalismus

Nejběžnějším stylem oblečení pro muže je minimalismus, zdůrazňující jednoduchost, stručnost, mužnost. Můžete se přesvědčit o vhodnosti oblečení v tomto stylu, pokud se podíváte na sbírky Miuccia Prada, ve kterých se čtou jednoduchost tvarů a nenápadné odstíny.


Zámořské

Výdaje na výkon v zahraničí se vyznačují svou univerzální velikostí a volumetrickým tvarem, což má za následek originální a nestandardní obraz. Stylisté říkají, že v roce 2019 je oděv nadměrným trendem, ale je lepší ho vyzkoušet na muži, který není starší než 40 let.

Pajamský styl

Co je to pjama styl, svět se naučil před několika lety, když ženy začaly nosit oblečení podobné ložnicím. Módní trendy se posunuly ještě dál a do lidského obrazu zavedly styl pyžama. Je to vynikající volba pro teplé počasí, protože oblečení je vyrobeno z lehkých, tekoucích tkanin.


Kombinézy

Navzdory skutečnosti, že v běžném životě sotva mají muži na sobě kombinézu, návrháři na módních přehlídkáchprokázala, že je to možné.Pro kreativní, mimořádné a odvážné muže byly navrženy modely vinylu a plastu, což je vynikající řešení v kontextu deštivého počasí.

)

Vesty s kapsami

Další větev z vojenského stylu -oblečení oblečení ve formátu amerického policisty.Jmenovitě vesty s velkými zásuvnými kapsami, kde můžete skrýt mobilní přístroj nebo nástroje pro práci.Stylisté trvají na tom, že je to funkční nutnost pro hlavní mody země.

)

Smíšený styl

Další trend v roce 2019 - směšování různýchstyly v jednom obrázku na pozadí vymazání hranic stylistické linie.Aby se však předešlo zmatku a neuvěřitelným poklonám, je důležité dodržovat rady návrhářů.Nejlepší nápady, jak míchat oblečení různých směrů, lze vidět na módních přehlídkách.

].)

Třpytky

Kamínky, flitry, flitry, reflexní odstíny atextilie - to vše bylo uměleckým stylem a dnes je běžným každodenním životem.Muži teď chtějí vypadat svěží, chytří a noví, což nevyvolává výstřednost Philip Kirkorov a Elton John.Glitrové vložky a prvky lze vysledovat v mnoha obrazech od návrhářů.


)

Transparentní nátěry

Průhledné a nepropustné pláštěnky se začaly poprvé objevovat ve sbírkách dámské módy z minulých ročníků.Dnes však muži nabídli podobný funkční oděv, zejména Versace, č.21 a Dries Van Noten na plášti ukázali vinylové a plastové pláštěnky.Všichni namíchali takový plášť s různými styly oblečení, což dokazuje všestrannost a praktičnost pláště.

)

Anoraki

Pokud předtím byly bundy anorak vyráběny pouze v pouličních sbírkácha výrobci sportu, dnes jsou vytvořeni a propagováni zástupci těžkého luxusu - Dior Homme, Prada a Louis Vuitton.Tyto modely jsou vyrobeny z lehkých tkanin, žakáru, perforované kůže, lnu.

Módní barvy pánského oblečení pro jaro 2019

Poté, co jsme si vymysleli módní styly a hlavní trendy jarních sbírekPánská móda 2019, můžete hovořit o aktuálních a relevantních barvách.Odstíny a výtisky mohou ve skutečnosti zdůrazňovat dokonalý pocit chuti a shody s trendy a zcela nesouhlasit s lukem.

Bílá

Navzdory tomu, že pánské šaty by měly být praktické, univerzální a pohodlné, byla hlavní barva 2019 bílá.Vypadá to obzvláště cool v obyčejných lukách, barvy a odstíny mohou přidat zajímavé doplňky.

Černý

Černá bude konstantní klasikou, která bude podle stylistů vždy trendy. Je hojný v oblečení a obuvi, a doplňky pro moderní muže. Můžete vytvořit gramotné akcenty v tomto obrázku pomocí detailů, řezných funkcí a zajímavé kombinace věcí.

Modrá

Lakonický a odvážný bude mít v člověku modrou barvu. Odráží sebedůvěru, zdrženlivost, praktičnost a novost. Modrá může být ležérní a pracovní oblečení, ale je důležité si uvědomit, že kombinace modré s jinými barvami není tak snadné. Proto se podívejte na návrhy návrhářů jako tipy.

Žlutá

Žlutá je zdrojem inspirace, radosti a pozitiv, zejména pokud se jedná o neonově žlutý odstín. Lze ji kombinovat s protilehlými i podobnými odstíny palety.

Khaki odstíny

Khaki - maskovací odstín, který se poprvé objevil ve vojenském stylu vojenského oblečení. Dnes, khaki je nalezený ne jediný v řadách vojenských obrazů, to je také vhodné ve sportovních oblečení, tmavé a omezené odstíny mohou být použity k vytvoření klasického a ležérního oblečení.

Pastelové odstíny

Pro teplou sezónu, návrháři nabízejí pánské oblečení v pastelových paletách nahé barvy. Tento obraz se obnoví, zdůrazní opálení, kromě pastelových odstínů dokonale stabilizuje obraz, ve kterém jsou barvy "roztrhávají oči".

Neonové barvy

Neonové barvy jsou jakékoli odstíny v kyselém toxickém kontrastu.Je důležité pochopit, že neonové barvy jsou jasné a "veselé", což znamená, že přitahují pozornost a zlepšují náladu.Ale na druhou stranu mohou být nepříjemné a dokonce únavné.Proto spolu s nimi používají jako pozadí pastelové a klidné odstíny.

)

Módní tisky v pánském oblečení 2019

Výtisky hrají důležitou rolipři výběru harmonického a stylového obrazu, s jejich pomocí může člověk opět potvrdit svou bezvadnou chuť a znalosti módních trendů.V podzimních sbírkách z roku 2019 jsou prezentovány trendy - pruhy a buňky, fotografie, nápisy, květinové tisky a různé barevné skvrny jako abstrakce.

Pásek

Nejčastěji se jedná o svislý pruh v pánském oblečení, který zdůrazňuje štíhlost a vysokou postavu.Pozoruhodným příkladem pruhovaných vzorů jsou hedvábné obleky Giorgio Armani, pyžamový styl, Marni pletené letní sady.

Cage

Módní přehlídky v této sezoně představují pro muže hlavní pánský oděv.To platí zejména v klasickém oblečení, kde je skotská buňka.Tisk je vyráběn v různých stylech, odstínech a stupnicích, je také obsažen v doplňcích a dalších detailech.

Květinové tisky

Dříve květinovým potiskem byl trend dámského oblečení a doplňků, dnes ho designéři začali používat při výrobě pánských šatů. Pro silnou polovinu společnosti je však zavedena mírně, aby neztratila brutalitu a maskulinitu obrazů.

Obrázky a fotografie

Photoprint - originální způsob, jak vyjádřit svůj vkus a znalosti módních trendů. Různé obrázky, fotografie, rámečky, krajiny, atd., Tisk na pánské oblečení, jako jsou značky Balmain, Calvin Klein a další.


Nápisy

Nápisy budou relevantní jako tisky, od lehkých abstraktních kombinací písmen až po intelektuální věty. Pokud bude obraz vypadat spletitý a organický, liší se od obvyklých nápisů a sloganů na tričkách. Chcete-li porazit jednoduchý nápis můžete pop art vzor k němu v kontrastních odstínech.

Rozvody a barevné skvrny

V této sezóně jsou velmi populární studené výtisky s gradientovými skvrnami a skvrnami. Mohou se podobat hromovým mrakům, abstrakci akvarelu, kamufláži. Pro mladé a excentrické muže fit oblečení s hypnotickými skvrnami barvy, odrážející základní barvy obrazu.

Všichni uvedení designéři často nesouhlasí se správnou kombinací výtisků. Někteří přijímají umírněnost a ekologičnost, jiní mají sklon kombinovat neslučitelné.Proto musíte nejprve vybrat to, co se člověk bude cítit pohodlně.

Módní materiály v pánském oblečení podzim 2019

Důležitým kritériem je také volba tkaniny, protože každý výrobní materiál má svou vlastní strukturu a pravidla pro kombinace tkanin na obrázcích. Budeme-li analyzovat nejúspěšnější nabídky světových značek, budou důležité věci z kůže, džínové, pletené, sametové, průhledné a lehké tkaniny.

Kůže

Jeden z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu značkového oblečení je považován za pravou kůži. Je kompatibilní s téměř všemi výše uvedenými styly pánského oblečení, aktivně se používá k vytváření vysoce kvalitní obuvi a doplňků.

Denim

Džínové oblečení nikdy neztratí svůj význam, soudě podle posledních desetiletí pánské módy. V roce 2019, skutečné míchání džíny různých odstínů, hustoty a textury v jednom obrazu.

Transparentní tkaniny a síťovina

Módní oblečení ze síťoviny nebo průhledných tkanin je ideální pro muže s mírnou chlupatostí a odlehčeným reliéfem. Pokud je toto číslo zdaleka ideální, je lepší takový odvážný podnik odmítnout.

Pletené věci

Pletené oděvy by také měly být přítomny v šatníku, což platí zejména pro časně chladnou jarní sezónu. Neočekávají se žádné kudrlinky, obvyklé svetry, vesty a pulóvry stejné barvy nebo se vzory.

Brilantní tkaniny se stříbrným odstínem

Reflexní lesklé tkaniny jsou hlavním trendem roku 2019, který se týká dámské i pánské módy.Oblečení je většinou vyrobeno ze stříbrných tkanin, což platí zejména ve stylu Hi-tech.

Velvet

Velvetová textura byla v posledním století skutečná a rozšířená.Návrháři se však rozhodli tento trend oživit, vytahovat bundy, kalhoty a kabáty ze sametové tkaniny.Na tomto obrázku může každý člověk vypadat aristokraticky a luxusně, a to na bohémskou akci.

Příslušenství, které doplní obraz člověka: módní v roce 2019

Pouze v tomto případě bude obraz zajímavý a znatelný, pokud bude stylovýoblečení bude vhodně doplněno o obuv a doplňky.Mnoho lidí mylně podceňuje důležitost prvků přídě, jako jsou boty, klobouky, tašky, opasky, přezky, různé doplňky a další doplňky.Ve skutečnosti je obraz postaven z maličkostí.

Obuv

Nejoblíbenější pánská obuv v podzimní sezóně 2019 jsou tenisky.Bezprostředně stojí za povšimnutí aktualizovaný firemní formát tenisek Versace, modely s masivní rýhovanou podešví z módního domu D & G, tenisky Valentino s koženými vložkami.Výběr bot, muž by měl být založen na pravidlech stylistů - boty a doplňky by měly být ve stejném barevném směru.

Pokrývky hlavy

Pokrývky hlavy mohou zdůrazňovat dodržování určitého stylu a módních trendů.Návrháři nabízejí odvážné pokusy, i když je to běžný klobouk nebo klobouk.V chladné sezóně si můžete vyzvednout plstěný klobouk, klasický klasický + ležérní klobouk bude také vypadat skvěle a jako neformální styl je lepší zvolit klobouk ve formátu klobouku.

Tašky, kufříky atd.

V roce 2019 jsou přívěsky pro muže v módě, vizuálně podobné mobilním potahům na provázku.Takové modely prezentovali Palm Angels, Fendi, Valentino a další, nyní budou relevantní sportovní modely z měkkých kožených kufříků, masivních tašek, pohlednic.

Závěr

Dnes se ženy zajímají nejen o módní trendy, ale muži se o svůj vlastní styl nezajímají.Jarní sbírky zdůrazňovaly, že jednoduchost a stručnost, pohodlné věci pro každodenní nošení jsou v módě.Různé styly jsou relevantní, od sportovních a vojenských, až po konec grunge a příležitostné směry.Musíte věnovat pozornost barvám, módním potiskům, a aby byl obraz úplný a harmonický, vybírají se stylové doplňky.