Pánská móda 2018: pánské módní trendy

Pánská móda již dávno přestává být omezena na kalhotové obleky a klasické košile díky vývoji designérů a módních návrhářů. V šatníku každého moderního člověka musí existovat věci různé stylistiky, aby se vešly do jakékoli události a oblasti činnosti v životě. Pánská móda v roce 2018 nabízí několik stylů trendů, které mají své vlastní vlastnosti.

Samotné tričko může být buď klasické nebo brutální, příležitostné nebo sportovní, což umožňuje mužům neustále experimentovat s obrázky. Každý, kdo potřebuje, aby udržel krok s nejnovějšími trendy, nejnovější kolekce známých značek a designérů prezentovaly pánský styl 2018, který vyzdvihl přednosti různých stylů a obrazů. Zbývá pouze provést výběr podle vašich preferencí.

Módní trendy 2018 v pánském oblečení

Při výběru oblečení by měl být člověk založen na několika kritériích. Patří mezi ně konfigurace těla, výška a vlastnosti těla a trendy.módní a stylistická doporučení, stejně jako věková kategorie, osobní preference ve stylu, životním stylu a oblasti činnosti.Nejoblíbenějším směrem bylo pouliční módy, které vám umožní bezpečně spojit i zdánlivě neslučitelné sety, klasické, sportovní i ležérní styl.

Pouliční styl

Pouliční styl má poznámky o nedbalosti, svobodě, jednoduchosti a snadném oblékání.Proto je hlavním prvkem tohoto stylu pár stylových džíny pro každodenní nošení a zvláštní příležitosti.Budou určitě potřebovat ležérní a klasickou košili, svetr a svetr pro chladné počasí a na letní bermudy šortky a pár triček a triček.

Boty - to je prvek obrazu, který v žádném případě nemůže zachránit.Pro chladné období bude vyžadovat boty, v teplém čase může člověk nosit tenisky, boty, mokasíny, tenisky.Doplňky jsou konečnými prvky pouličního stylu člověka, mezi něž patří pásy, sluneční brýle, hodinky, klobouky podle sezóny.

Aby se vizuálně seznámili s pouličním stylem, stylisté nabízejí několik hotových luků:

 1. Džíny, kompletní s tričkem, svetrem, větrovkou, tenisky nebo mokasíny, jakož i slunečními brýlemi.
 2. Pevně ​​přiléhavé džíny s podložkou v tandemu s vestavěnou košili a kluznými teniskami.Obraz vypadá diskrétně a je blízko obchodnímu stylu, který je vhodný pro pracovní oblékání.
 3. Džíny s koženou bundou, která se blíží brutálnímu stylu.Pod bundu můžete nosit jednoduché černé tričko a finálními prvky obrazu budou sluneční brýle a obchodní boty.
 4. Džíny s pláštěm.Kalhoty lépe vybrat z bavlny, v blízkosti stylu ležérní, který si na sako nebo krátké a vybavené sako.Pod bundu může být jak košile, tak svetr nebo tričko.
 5. ​​
Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Street style harmonicky vypadá u mladých a aktivních mužů.Je přijatelnější v každodenním životě i na neformálních akcích.Pro oficiální příležitosti by muži měli dávat přednost klasice.

Stylové tenisky

Zpočátku tenisky - to byl ryze sportovní styl pánského oblečení, který preferovali hlavně sportovci a aktivní mobilní muži.Dnes, díky vývoji designérů a módních návrhářů, se mnoho modelů tenisek začalo lišit ve stylu a stylu, připomínající boty, mokasíny, boty.

Taková symbióza byla prezentována na posledních přehlídkách nejlepších návrhářů pánských tenisek, což dokládá tyto trendy v pánské módě:

 1. Tenisové bruslaři-tyto boty mají silnou, ale pružnou podešev, mohou být semiš, tkanina nebo kůže.
 2. Tenisky na platformě- nejlepší model těchto tenisek od firmy Nike, kombinující klasický a sportovní styl v obuvi díky vyspělé technologii.
 3. Convers tenisky- hitopes nebotenisky, které se staly skutečným módním trendem.Konverze jsou dnes spíše mládí pro muže, nosí je nejen sportovci, ale také rockeri, cyklisté, rapperi a další subkulturní hnutí.
 4. Membránové tenisky- pohodlné tenisky jsou pohodlné a díky husté podešvi a nahuštěné horní části se často nosí během demi sezóny.
 5. Letní tenisky se síťovinou- prodyšná tkanina umožňuje člověku nosit tenisky i v létě, což vytváří dobré větrání a optimální mikroklima.
 6. Sneakerbootsjsou tenisky, které se podobají módním botám, takže se nosí v zimním chladném a špatném počasí.Kombinováno pouze s džíny a sportovní modely kalhot.
 7. Semišové tenisky- model se vyznačuje krásou a elegancí, kombinující nejen sportovní kalhoty, ale také kalhoty jako chinos a slimmed džíny.

Pánské tenisky musí být vyrobeny z přírodních a pružných materiálů tak, aby se nepotíraly nohy, jakož i jediné ideálně opakované pohyby a ohyby nohy.Modely kvality a trendů nabízejí značky jako Nike, Adidas, Puma, Reebok a další

Jeans

Další nepostradatelný atribut mužského obrazu a věc je šatní skříň -jsou to džíny.V nejnovějších kolekcích můžete vidět následující módní modely džíny:

 1. Classicje nadčasový trend, který je vhodnější pro ležérní styl oblečení.
 2. Široké džíny- volnou siluetu upřednostňuje mnoho mužů, kteří oceňují pohodlíkaždodenního života.
 3. Skinny džíny- letošní pískání pánské módy, jmenovitě hubené džíny z protahovacích tkanin pro štíhlé a vysoké muže.
 4. Džíny s nízkým pasem- tyto modely jsou vhodnější pro mladé a štíhlé muže, i když jejich volný střih bude schopen skrýt další palce v pase a bocích.

Také stylisté doporučují podívat se na modely světlých odstínů, které jsou ideální pro teplou sezónu, stejně jako tištěné džíny pro kreativní a kreativní osobnosti. Je jen důležité správně kombinovat barvy a tisky v oblečení, aby hlavní přízvuk byl jedna věc, ne všechny najednou.

Pánské obleky

Klasické kostýmy budou vždy produkovat slavní návrháři a módní návrháři, protože nikdy neztratí svůj význam. Pánské obleky v módě v roce 2018 mohou být několika typů:

 • pruhované obleky;
 • bílé obleky pro zvláštní příležitosti;
 • kostýmy v sytých barvách;
 • obleky do hrachu;
 • obleky z kostkovaných tkanin;
 • třídílný oblek pro obchodníky;
 • Tištěné modely pro módu a styling
 • obleky s jednou prsou;
 • Dvojité obleky;
 • sametové modely;
 • letní obleky z tenkých a jasných tkanin;
 • džínové obleky.

Návrháři také samostatně vytvářejí slavnostní a formální kostýmy pro svatby, formální akce s přísným oblečením a pro pracovní prostředí. Zpravidla vytvářejí obchodní a odvážné obrazy.

Košile

Košile je stěžňová věc, která musí být v šatníku každého muže, bez ohledu na styl, věk nebo preference.Moderní výrobci nabízejí různé styly a styly košile, které vyhovují ulici, příležitostné, sportovní a klasické styly.

O tom, které košile jsou v módě v roce 2018, vám sdělím nejnovější kolekce návrhářů:

 • klasické košile pro pracovníky v kancelářském stylu;
 • sportovní košile pro aktivní a mobilní muže;
 • ležérní kancelářská košile;
 • tištěné modely;
 • dlouhé košile;
 • Džínové košile jsou ležérní;
 • košile bez límců;
 • Košile s krátkým rukávem.

Podle barevného schématu je třeba zvážit také různé modely košile.Pestré a pruhované možnosti, stejně jako pastelové a kontrastní košile jsou považovány za populární.

Boty

Boty jsou posledním prvkem přídě, takže je důležité, aby muži srovnávali se stylem oblečení a jejich charakterem.Moderní pánské boty již dávno přesahují klasický styl, stačí se podívat na několik návrhů od designérů z nejnovějších kolekcí letošního roku:

 1. Klasická verze, ale vždy z přírodních materiálů.
 2. Sportovní obuv s originální podešví.
 3. Laky, které dokonale ladí s klasickým i ležérním stylem.
 4. Semišové modely, které dokonale splývají s jinýmiv obrazech.
 5. Exkluzivní modely drahé kůže.
 6. Obuv podobná stylu jako mokasíny a kluzáky.
 7. Mokaři, kteří vypadají svěží a originální.
 8. Moccasin boty pro ležérní styl s vysokým stupněm pohodlí.

Volba pánské obuvi je tak různorodá, že je pro muže poměrně obtížné určit jejich preference. Nejnovější kolekce designérů a módních návrhářů, které jsou uvedeny výše, mohou naznačovat.

Módní kabát

Ve skříni každého muže musí být klasický kabát, i když existují různé pánské bundy. To je vzácné, když bunda bude v souladu s obleku a přísné oblékání, ale kabát bude dokonalým doplňkem k obchodní a luxusní luk. Následující 2018 kabáty byly zastoupeny v moderních sbírkách:

 • Neotřesitelná klasika je klasický rovný střih pod boky kašmíru, tvídu nebo vlny.
 • Polokošile - model ve stylu minimalismu přísného střihu bez dalších detailů.
 • Dufflecoats - nová čerstvá představa o kreativním stylu s jasnými detaily a ornamenty pro styly a dandy.
 • Kožichy - model pro zimní období z kožešin v diskrétních barvách.
 • Modely s vícenásobným vzorem jsou ležérní model s nadměrným rozsahem, který se vyznačuje víceúrovňovým a vícevrstvým charakterem.

Pokud uvážíme podrobněji všechny sbírky a návrhy od známých módních domů, lze konstatovat, že kabáty mohou býtklasické a přísné, stejně jako kreativní a dokonce poburující.

Skutečné barvy a kombinace

Při tvorbě oděvů poslouchali designéři potřeby mužů a nabízeli širokou škálu lakonických stylů a tlumených barev. Toto je kvůli touze mužů k pohodlí, jednoduchosti a mužskosti. Většina navrhovaných modelů oblečení a obuvi se hodí pouze pro každodenní nošení a hlavním trendem pánské módy v roce 2018 je relaxace, odmítání přísných siluet a linek.

Důležité!Při kombinování barev v obraze lze kontrastovat pouze jeden prvek, zbytek bude zastíněn nebo ztlumen.

V módě budou takové barvy jako tlumené klasické barvy - hnědá, šedá, černá, khaki, modrá a modrá. Hodně záleží na stylu a struktuře tkanin, stejně jako styl zatížení oblečení. Pro zimní období jsou vhodnější tmavé odstíny, v létě můžete bezpečně experimentovat s kontrastními kombinacemi. Z jasných barev jsou vůdci červené, vínové, zelené, zlaté.

Příslušenství trendů

Nejnovější sbírky také ukazují, jaké příslušenství může být efektním přízvukem na snímku. Například:

 • Volný šátek pro zimní nebo podzimní sezónu;
 • hodinky s důrazem na styl a postavení mužů;
 • pánská ležérní taška;
 • pánská peněženka v klasické verzi;
 • Čiré, lehce zatemněné sluneční brýle.

Při výběru příslušenství je pro muže důležité, aby si vybrali možnosti kvality, protože budou pravidelně používány, což znamená, že musí být vysoce kvalitní a trvanlivé.

Jaké účesy pro muže v módě v roce 2018?

Neméně důležitá je otázka, které pánské účesy jsou v módě v roce 2018, protože účes musí být v souladu s obrazem člověka a stylem jeho oblečení.Pánský styl 2018 naštěstí diktuje svobodnou volbu a úplnou svobodu při výběru účesů a stylingu.Stylisté doporučují mladé kluky vyzkoušet účesy s lehkými poznámkami o nedbalosti.Pro pracovní prostředí fit a hladké možnosti takový druh "share-boy."

​​

Mužské obrazy: foto

188]

Závěr

Při tvorbě šatníku by měl člověk rozhodnout především o stylu, který upřednostňuje.Stylisté, na druhé straně, se doporučuje mít klasický a ležérní luk.Zbytek je otázkou volby, vkusu a preferencí.Výborným vodítkem při výběru oblečení, obuvi a doplňků bude pánská móda v roce 2018, trendy a návrhy ve sbírkách designérů.