Pánská bunda v kleci: co nosit a co si vybrat?

Pánské oblečení obsahující kostkovaný vzor bylo vhodné v téměř každé situaci.Po mnoho let, klec je materiál pro výrobu nepárových výrobků, s výjimkou košile a šátky.Z tohoto důvodu se podobné oblečení stalo hlavním produktem mužského šatníku.Pokud ano, pak s tím, co nosit pánskou bundu v kleci moderního člověka?

Nejvhodnějším materiálem pro výrobu je vlna a pro nepárový plášť se používají tenkovrstvé tkaniny.Nejlepší výrobci pánského příslušenství jsou Australané, Britové, Belgičané, Italové, stejně jako Skoti.

V jakém případě by měla být bunda nosena v kleci pro muže?

Vždy na vrcholu popularity pánské bundy.V poslední době však ještě vzrostl, zejména v posledních dvou sezónách, a také došlo k kombinaci prvků oblečení.Nejdemokratičtějšími výrobky se staly řemeslné dovednosti výrobců i anglické klasiky.

Muži ne vždy zpívají chvály klasiků, mnozí z nich odcházejí a hledí na odvážné odstíny nebo klec.Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že tyto modely nejsou přijatelné mezi podnikateli, ale ne všechny, pouze pro ty, kteří jsou organické v oblékání.Jedná se o legální kantory, poradenské společnosti ataké bankéři. Nejčastěji se pro neformální akce používají bundy v kleci. Vhodné příležitosti jsou firemní večírky, partnerská večeře nebo výlet do divadla. Je důležité dodržovat neutrální odstíny podzimu, jako je olivový, šedý nebo hnědý.

Výběr každodenního oblečení pro sebe je nezbytné, aby odpovídal vašemu obrazu . Pokud již máte kostkovanou bundu ve vašem šatníku - to už naznačuje, že máte svůj vlastní názor, neobracíte se k názorům druhých.

Tip!Pokud nemáte odvahu a důvěru, oblečení v kleci bude pracovat proti vám.

Kromě vzhledu však tkanina, ze které je výrobek vyroben, hraje nesmírnou roli a také pochopí, na jaký obraz se hodí.

Na jaké oblečení jsou vhodné?

Pokud vezmete v úvahu několik tipů na kombinaci oblečení, budete vždy vypadat stylově. Pro muže, kteří upřednostňují ležérní styl, bude sako s jedním prsou vyhovovat většině, kombinovat s svetrem, prostou košili nebo rolákem. Vypadá to skvěle s kravatou, šátkem, motýlkem, ale můžete bez nich. V tomto případě je lepší nosit kalhoty, které jsou úzké, klasické s kontrastní barvou. Co se týče košile, je velmi důležité, aby byl vztah menší na košili než na bundě.

Klasika je bunda v kleci z tvídu. Obvykle ho doplňují kalhoty v barvě okrové nebo šedé, košile nebo pruhované barvy a textilní vesty. Kravata by neměla mít žádné velkévzor.Takové oblečení můžete nosit na obchodním jednání, na procházce po zemi, vhodné i pro cestování nebo kancelář.

Velká buňka na výrobku označuje neobvyklost mužského trendu, což vám umožňuje vyjádřit individualitu.Je nemožné jít bez povšimnutí tím, že si to zapnete, takže ne všichni rozhodnou o tom.Pokud jste na doporučení zakoupili kostkovaný oblek, ale neodvažujete se jej nosit, můžete díly nosit samostatně.Každý den se tedy můžete dívat novým způsobem a vytvářet různé obrazy.

Kombinace barev

Oříznutý výrobek s velkou klecí lze kombinovat se světlými košile s měkkými límci.Kalhoty v tomto případě také potřebují zkrátit nebo nosit džíny a pruhovanou kravatu vodorovně.

Důležité! Pánská kostkovaná bunda se vzorem se vyznačuje univerzálností, měla by se nosit s bílou košili, černými nebo tmavomodrými džíny a lehkými kalhotami bez ohledu na odstín a tričko bez potisku.

V létě může být kostkovaný oděv doplněn bavlněným můstkem, světlými šortkami, aby se vytvořil elegantní a ležérní vzhled.

Pokud kostkovaná bunda obsahuje potisk, odborníci doporučují upřednostnit kvalitní materiály a poměrně elegantní výkon.Tak si můžete vybrat model, který bude sloužit po mnoho let a zůstane atraktivní a módní.

Výběr kostkovaných předmětů, ze kterých začít?Odpověď odborníka je jejichmoderování. Pokud je oděv příliš pestrý, obraz nebude zkrášlen, ale zabije.Chcete-li si vybrat ten správný, musíte si vzít jednu z věcí, které mají buňku a kombinovat ji s jinými monochromatickými .Pro doplnění kombinace kapesníkem - to bude stačit.Je velmi důležité nezneužívat buňku.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Čím blíže je oděv v kleci k tělu, tím jemnější by měl být: v bundě by měl být větší než košile.

Při výběru buňky je důležité zvážit její typ.V každém případě bude skotský tartan vypadat vzdorně, protože obsahuje kontrastní a jasné vzory.Pokud máte takovou věc, nechte ji být jedinou, která se soustředí, zbytek bude muset být tlumený.

Obrazy mužů s kostkovanou bundou: foto

Ačkoliv sako je důležitým prvkem pánského šatníku, nemusí být vždy přísné nebo popravené.v klasickém stylu.Můžete porazit ležérní oblek s různými metodami.Například barevné vložky, náplasti, kontrastní klopy nebo ozdobné šátky.To vše učiní obraz jedinečným, vynikajícím.

Po dlouhou dobu je však používání kopií na vestách běžné.To je nejneobvyklejší způsob, jak ozdobit výrobek.Nikdy z módy a hit oblečení je považován za v kleci, který může být vyzdoben potiskem a diverzifikovat pánské sako.


Je-li dodržen kód oblékání, je nepravděpodobné, že by klec ležela na jednom z prvků pláště. Sama je výrazná věc. Aby byl obraz konzervativnější, při zachování individuality, je lepší použít malou buňku. Bunda by měla být v chladném stínu a přitom se vyhnout kontrastu.

  1. Malá buňkase může stát klíčovým prvkem ve vybraném snímku, pokud má jinou barvu než hlavní oblek. Organicky vypadá jako malá buňka na hnědém oblečení, modré, červené a hořčici.
  2. Černobílé buňky . To je odvážný, působivý obraz pro muže. V takových šatech nebudete bez povšimnutí. Tento typ buňky vypadá skvěle na černých bundách a všech odstínech šedé. Košile by v tomto případě měla být stejná.
  3. Dvouřadový sako v kleci je výherní možností, pokud dáváte přednost tomu, aby byl soubor různých prvků. Kombinujte to v mono s džíny, klasické kalhoty, pod nimi zvednout tričko jednoho tónu nebo košili s motýlkem.
  4. Bunda s náplastí je silná verze pro mládež. Buňka bude takový obraz dobře doplňovat. Ale pokud je touha mít jednodušší vzhled, pak si koupte prostou bundu s kostkovanými záplatami.

Správná volba

Bunda s klecí vypadá skvěle s klasikou. Nesmíme zapomínat, že důraz kladený na něj, kalhoty a košile by měl být vybrán co nejpřesněji, bezdalší podrobnosti. Je lepší přidat obraz světlé boty, červené boty nebo hnědé. Chcete-li vytvořit slavnostní obraz dekorativních detailů, musíte přidat další: kravatu. Šátek nebo šátek.