Old Spice Aftershave Line: Pro opravdové muže

Výběr správné kosmetiky po holení je důležitý, protože pomáhá člověku vyhnout se zranění a podráždění kůže, zánětu a dokonce i infekci. Není žádným tajemstvím, že každá procedura holení je stresující pro mnoho mužů, protože horní vrstva kůže je odstraněna spolu se štětinami, což vede k negativní reakci epidermis.

Linka Old Spice Aftershave je jedinečný vývoj globální značky pánské kosmetiky, díky které můžete po každém oholení okamžitě regenerovat pokožku. Hovoříme o několika možnostech po holení pro muže různých typů pleti. Aby člověk pochopil, jak je účelná volba ve směru Starého koření, musí se seznámit s vlastnostmi této kosmetiky a složením každého výrobku.

Výhody vod po holení

Při výběru kosmetického přípravku pro péči o pokožku obličeje musí člověk věnovat pozornost hlavním kritériím - zásadě látky, období užívání a typu kůže. Voda po holení od společnosti Old Spice naznačuje přítomnost alkoholu ve směsi za účelem antiseptických účinků, a to je hlavní požadavek kosmetiky po holení, protože kůže se stává holým a riziko poranění se zvyšuje.

Pro informaci!Hlavním primárním rozdílem pleťové vody od ostatních po holení je, že je vhodná pro téměř všechny typy pleti, a to normální, mastnou a kombinovanou pokožku.

Lotiony neobsahují více než 40% alkoholu, zbývající složky jsou vitamíny, minerální a bylinné doplňky, oleje a výtažky přírodního původu. Vzhledem k přítomnosti těchto látek je neutralizační účinek alkoholu neutralizován, pokožka je zvlhčená a hluboce vyživovaná. Kromě dezinfekce alkoholy v mléce aromatizují obličej, obklopují pokožku příjemným oblakem parfému.

Za přednostní ukazatele pleťových vod lze považovat tyto ukazatele:

  • přítomnost pouze přírodních složek ve složení;
  • zvláčňující, zvlhčující a antimikrobiální působení činidla;
  • rychlé vstřebávání hluboko do kůže a vysychání;
  • příjemná vůně.

Je třeba zvolit vhodné mléko podle kritérií, jako je spolehlivost výrobce, přírodní složení, přítomnost extraktů z bylin, olejů a vitamínů, pozitivní recenze na internetu a od odborníků. Ve všech těchto kritériích je linie Old Spise Aftershave perfektní.

Linie staré opery

Odborníci doporučují použití kosmetiky od jednoho výrobce při komplexní péči o pleť obličeje. Výrobci kosmetiky pro muže Old Spise nabízejí širokou škálu všech druhů výrobků, včetně řady pleťových vod a balzámů pro péči o pleť po holení.

WHITEWATER

Tento výrobce kosmetických přípravků se s ohledem na jedinečné aroma a složení srovnává s mořskými prvky. Krém by měl být aplikován poklepáním dlaněmi na tvářích po každém holení, aby se pokožka naplnila hydratačními a vyživujícími složkami. Krém dává člověku svěžest a tón, nedělá kůži lepkavou nebo mastnou, nedotáhne pokožku.

LAGOON

Univerzální krém pro všechny typy pleti. Hlavním účinkem výrobku je hydratace pokožky, i když se jedná o těžké podráždění a zánět kůže po holení.Složení je bohaté na vysoce účinné složky, které hluboce vyživují a hydratují epidermis s výrazným protizánětlivým a antiseptickým účinkem . Jedna kapka pleťové vody bude stačit k osvěžení a ochlazení pokožky po holení a dodá pleti nenápadnou příjemnou vůni.

WOLFTHORN

Další univerzální hydratační krém na obličej po holení od výrobce Old Spice. Po odstranění horní vrstvy kůže během holení člověk pociťuje těžké nepohodlí a podráždění. Použití takového pleťového mléka dodá vaší pleti chladivý, mimořádně příjemný pocit. Další složky v kompozici urychlují proces hojení kůže, zvyšují její tonus, posilují a zmírňují záněty.

HAWKRIDGE

Hodně po holení pro muže, kteří si cení kvality a pohodlí. Kompozice je snadno distribuována na kůži, rychle se vstřebává, nezanechává pocit sucha,těsnost nebo lepkavost. Výrobce garantuje maximální péči a obnovu pokožky po holení, povzbuzující vůni a pocit svěžesti zůstane u člověka po dlouhou dobu. Pleťová voda je vhodná pro jakýkoliv typ pleti, jako univerzální přípravek pro péči o pleť, a hlavním účinkem je protizánětlivý účinek.

Cena

Každá jednotlivá pleťová voda od společnosti Old Spice navrhuje jedinečný vzorec, objem a účel a ceny navrhované kosmetiky se budou odpovídajícím způsobem lišit. Například, 100 ml vody po holení s názvem WHITEWATER bude stát muže asi 600 rublů, zatímco pro LAGOON se stejným objemem - 650-750 rublů. Cena WOLFTHORN krém je asi 650 rublů, a HAWKRIDGE je o něco levnější - asi 600 rublů. Tak, cenové rozpětí pro řadu pleťové vody se liší v rozmezí 600-800 rublů.

Závěr

Pokud vezmeme v úvahu kosmetiku od společnosti Old Spice, všichni mají pozitivní reakce jak od uživatelů, tak od odborníků. Řada pleťových vod od tohoto výrobce plně odpovídá rovnosti cen a kvality, použití jedné láhve může trvat několik měsíců. Kompozice je bohatá na blahodárné hydratační a výživné složky a alkoholický základ dodá člověku příjemné vůně a chrání pokožku antiseptickým a protizánětlivým účinkem.