Obvyklé mužské účesy - nesmrtelná klasika

Skutečný člověk by měl být krásný, uvnitř i vně, proto musí mít kromě síly, inteligence a šlechty svůj vlastní styl.Je velmi důležité, aby si muž vybral účes tak, aby odpovídal oděvu, vnitřnímu stavu a společenskému postavení.

Většina úspěšných zástupců silnějšího pohlaví dává přednost krátkým klasickým tvarům nebo střihům střední délky s přímými liniemi.Dnes, stylisté mohou nabídnout velmi velký výběr účesů, tak moderní člověk nemůže dovolit si být nedbalý o jeho vzhledu a vlasy zvláště.

Jak vypadá klasický účes pro muže?

Hlavním rozlišovacím znakem klasických srážek je jasné a sudé linie.Většinou klasické účesy nepředpokládají přítomnost dlouhých pramenů.Délka srsti by neměla být menší než 3 cm a delší než 7 cm.

Často se během procesu pokládky dělí a vlasy jsou úhledněnaskládané s rány na stranu nebo všechny česané zpět.Pokud byl kadeřník schopen vytvořit dokonalý tvar, pak péče o účes bude vyžadovat minimum.Zároveň tento účes vám umožní přidat pevnost klukům, kteří milují vynikající oblečení klasického stylu.

Pro informaci! V závislosti na délce vlasů se stylista rozhodne opustit a stylingové možnosti se liší od skutečné struktury.Obyčejné pánské účesy mohou být položeny úplně jiným způsobem, bez pomoci specialisty.

Všechny klasické účesy pro muže jsou kombinovány na principu univerzálnosti a praktičnosti.

Silné a slabé stránky

Někteří mladí lidé si myslí, že klasické účesy jsou nudné a jednotné, a proto jsou vhodné pouze pro muže středního věku.Ale tento fakt lze přičíst pochybným nedostatkům, protože seznam klasických účesů je mnohem delší, než si myslíte.Koneckonců, klasika není zvláštní účes, ale kompozitní koncept.Tato definice zapadá do různých forem spojených standardními funkcemi uvedenými výše.

Hlavní nevýhodou klasických účesů je jejich jasná linie a elegantní styl, který není vždy přitažlivý pro mladé aktivní lidi s jasným vzhledem a neobvyklým pohledem na život.

Existují však mnohem více výhod: čisté čisté linie, snadná instalace, stylový tvar, který je ideální pro úspěšné lidi a pracovníky v kanceláři

Kdo je vhodný?

Hlavním rysem klasického účesu je skutečnost, že nemá žádnou věkovou hranici.Tyto formy vypadají dobře jak na chlapcích, tak na mladých lidech a na mužech ve věku.Pánské klasické účesy nejsou vázány na strukturu a barvu vlasů.Také se hodí do jakékoliv kůže a tvaru obličeje.Jedinou výjimkou jsou muži s dlouhou štíhlou tváří.V tomto případě je nutné minimalizovat objem v parietální zóně a přidávat délky k časovým pásmům, aby se mírně vizuálně zkrátil podlouhlý tvar hlavy.

Klasika dokonale kombinuje hladkou oholenou pokožku a světlo nevzhledné.Také nepředpokládejte, že takové srážky jsou vhodné pouze pro milovníky business stylu.Klasika díky různorodosti stylů se hodí do každého vzhledu a stylu.Přirozeně, stejně jako u jakékoli jiné formy, můžete mít své vlastní nuance, které je lepší předem diskutovat se svým osobním stylistou.

Odrůdy srážek klasických mužů

Podle klasických pravidelných mužských účesů se provádí podle následujícího principu.Nejdelší prameny jsou ponechány na koruně, u chrámů jsou o něco kratší a nejkratší v zadní části hlavy.Nyní budeme uvažovat o některých nejžádanějších klasických formách.

Box a půl boxy

Box na ostříhání vlasů předpokládá minimální délku srsti, díky čemuž je co nejčistší. Polotovar se provádí stejnou technologií, ale v tomto účesu je délka srsti na koruně poněkud delší.TytoFormuláře jsou přesné.Okcipitální zóna je vyříznuta téměř „pod nulou“ a hrana se provádí podle růstu vlasů.Někdy může stylista doporučit, aby zanechal malý třesk, který může být česán dozadu a ponechán ve volné formě, aby spadl na čelo.Pro polo-box se vyznačuje plynulým přechodem z dlouhých na krátké prameny.Každý z těchto účesů drží svůj tvar dobře a potřebuje minimální péči.

Kanadský

Převážná část vlasů je koncentrována v parietální zóně, která je hladce zkrácena na zadní stranu hlavy a chrámů.V procesu provádění klasické kanadské by měl kadeřník vytvořit hladký přechod jednotlivých na kratší prameny.Hlavní rys kanadského je absence jakýchkoli prudkých přechodů.Všechny řádky by měly být tak měkké, jak je to jen možné.Tyto elegantní obrysy umožňují dosáhnout maximálního elegantního tvaru.Školáci si často vybírají tento účes, protože to vypadá velkolepě a je snadné se o něj starat a nebere spoustu času každý den na styling.

Britové

Klasický Britové jsou někde podobní kanadskému, ale jsou elegantnější.Střih se provádí na středně dlouhých vlasech, jinak ideální formy nebudou získány.Vypadá dobře, kudrnaté i hladké vlasy.Technika provádění britských následovníků.Na laterálních a okcipitálních zónách jsou vlasy krátce odstraněny (3-9 mm) a na koruně zůstávají kudrlinky střední délky.Podlouhlý díl může být zároveň česán dozadu nebo na stranu s nebo bez dělení.(volitelné).Z vnějšku se zdá, že účes má ležérní vzhled, ale vypadá stylově a dokonce i aristokraticky.

Tenis

Střih Tenis byl vynalezen kadeřníky pro sportovce, zejména pro milovníky tenisu.Postupem času se však velkolepá forma zamilovala do mnoha mužů, kteří mají poněkud vzdálené myšlenky na tenis a sport obecně.Hlavním rysem této formy je minimální délka srsti na stranách a na zadní straně hlavy a objemnější horní část (asi 5 cm).

Kadeřník může navrhnout klientovi, aby jej provedl s různými techniky.Odlišují se ve stupni stříhání vlasů v týlní, postranních zónách a v délce vlasové pokrývky, která je ponechána na koruně.Moderní kluci nechávají dlouhé prameny na hlavě, aby získali dostatek příležitostí pro efektivní styling.

Dětské hřiště

Haircut Playground není svěží, inovativní řešení, protože bylo na vrcholu popularity již v 80. letech minulého století.Nové módní trendy však umožní hrubý střih, který vytvoří stylový klasický tvar.

Stránky budou doplňovat brutální představu o charismatickém člověku.Zvláštností účesu je plochý tvar vlasů stříhaných na koruně hlavy ve formě polštářku a ostrý přechod na krátkou šíji.Je důležité pečlivě provést horní řez, protože pokud to uděláte, aby byl nerovný nebo šikmý, bude účes zkažený.

Odborný posudek
HelenGoldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Klasická platforma předpokládá maximální délku vlasů 2-4 cm, optimální hodnota je určena odborníkem na základě tuhosti vlasů a tvaru hlavy.

Ježek

Ježek ostříhaný se provádí na základě tvaru tenisu. Hlavní rys - lepení vlasů jako jehly. Časové zóny jsou vyříznuty co nejkratší a na koruně je délka srsti asi 3 cm, která je vhodná pro mladé lidi, protože obrazu dává vyspělost a mužnost. Je ideální pro kluky s kulatým tvarem obličeje, který ji vizuálně přitahuje. Někdy je ježek kombinován s třeskem, který je ponechán déle a položen na bok.

Výběr klasického stříhání vlasů v závislosti na délce vlasů

Ostříhatý ježek nebo hřiště ideálně vyhovují nejkratším vlasům. Pro ostatní formy bude třeba pěstovat vlasy déle. Aby bylo možné získat model klasické ostříhat bude muset růst vlasy střední délky. Jako například pro kanadské a britské. Ale v každém případě, než uděláte konečnou volbu, je lepší se poradit se svým stylistou.

Pánské účesy pro slušné muže

Pevné pánské účesy - to je nepochybně klasika. Ideální, rovné linie a diskrétní styl jsou dokonale doplněny přísnými obleky a světlými košile. A to je možné vidět na revizi fotografií prezentovaných v naší galerii.


Srážky v konkurenci mužů

Pokud jsou klasické účesy v domácnosti ideální pro každodenní nošení v práci i doma, pak by měly být konkurenční účesy, i když v klasické podobě, velkolepé.

V každém případě by měly být jasné a kombinované s obecným obrazem mužů. V tomto případě je neobvyklý styl a přítomnost barevných pramenů vítán, aby zdůraznil individualitu stylu.
Všechny soutěžní účesy musí být velkolepé. Ale iv tomto případě se dělí na: každodenní, večerní a fantasy. Jména stylů se mohou lišit v závislosti na podmínkách a směrech soutěže.

Závěr

Na závěr bych chtěl zdůraznit univerzálnost klasického mužského stříhání vlasů. To je ideální řešení, pokud člověk chce vypadat elegantně a stylově, aniž by utrácel mnoho úsilí na styling. Klasická krátká forma vždy vypadá vhodně a elegantně. Z času na čas stačí navštívit kosmetický salon pro opravu účesů a vše!