Obrys vousu: jak udělat hranu?

Dnešní článek bude zajímavý jak pro milovníky drobného strniště, tak pro příznivce hustého plnovousu.Nejčastější chybou těchto mužů je úplná absence lemování vegetace na výstřihu, která způsobuje rozmazání kontury vousů a vytváří celkový dojem nevolnosti a zanedbávání.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat štětinám, které zahrnují styling.Chcete-li vytvořit správný tvar a jasné kontury vousů, musíte dodržovat určitá pravidla a vědět, co dělat v žádném případě, aby nedošlo k poškození vybraného tvaru.

Proč potřebujete navrhnout výstřih?

Nesprávná čára vousu na krku - číslo chyby 1.Křivka nerovnoměrné hrany může zničit celý dojem z brutálního obrazu.Elegantní stylový tvar má na krku rovnoměrnou a čistou linii.Existují muži, kteří odmítají takový styling a nechávají vlasy na krku přirozeným způsobem.Ale milovníci klasické formy chápou, že v jejich případě je nepřijatelné ponechat na krku a tvářích lepení a nerovnoměrné vlasy.Pouze zvláštní obraz a styl oblečení může porazit nedbalý tvar.Proto je doporučeno, aby většina silného pohlaví pečlivě pečovala o vlasy a sledovala jehotvar a lemování.

Chyby v konstrukci kontury vousů

Aby pleťová vegetace vypadala elegantně a stylově, je velmi důležité správně určit její obrys v oblasti krku. Nejběžnější chybou je nerovnoměrná nebo příliš vysoká hrana. V důsledku špatného designu se vousy jeví jako křivé a malé. Pokud uděláte spodní okraj vousu na krku příliš vysoko (na výčnělku čelisti), pak při pohledu ze strany se zdá, že obličej je pro zvolený tvar příliš velký.

Jak udělat vousy a kníry?

Aby vousy na krku měly pravidelnou a čistou linii, stačí jeden zastřihovač.

  1. Pro vytvoření přesné linie je nutné použít jednokotoučovou trysku. V procesu práce byste neměli spěchat všechny pohyby by měly být hladké a jasné. Holicí roztok můžete mírně zředit vodou tak, aby se holicí strojek snadno posunul. Proti jejich růstu doporučujeme holení vlasů.
  2. Než začnete stříhat, zabalte si obličej několik minut vyhřívaným ručníkem, aby se z něj vytryskly štětiny a otevřely se póry. Na holicí strojek netlačte, aby nedošlo ke zranění kůže. Po práci naneste chladný ručník, abyste tón pleti a zavřeli póry.
  3. Zpočátku, před provedením hrany vousů, se doporučuje vyrovnat celkovou délku vlasů. Za tímto účelem nasaďte trojitou strunovou strunovou trysku, kterou potřebujete k procházce po povrchu vlasů a zarovnejte je. Po tomvyměňte trysku na jednu a pokračujte k čistému oholení od Adamova jablka ve směru čelisti. Současně je nutné zajistit, aby vzdálenost k čelisti zůstala alespoň 5 cm, jinak se vzhled vousů stane mírným, špatným.
Důležité!Získávejte pouze vysoce kvalitní vyžínač, který je schopen holit oddělené chlupy v různých směrech. V opačném případě budete muset strávit mnohem více času, aby se vous do požadovaného vzhledu.

Po dokončení práce musíte štětiny umýt šamponem a balzámem, abyste vyčistili pokožku prachu a řezaných vlasů. Používejte kosmetiku s přírodními ingrediencemi, díky nimž budou vaše vlasy měkké a zvládnutelné, což vám pomůže poslat je bez problémů s hřebenem správným směrem.

Šablona pro vytvoření krásného kontury vousů

Existuje určitý vzor pro hrany vousů, protože jak oholit vousy kolem krku a oříznout knír, závisí na tom, zda bude konečný výsledek stylový nebo ne.

Nespoléhejte se výhradně na šablony. Každý člověk má svůj vlastní tvar obličeje, délku brady a vyboulení lícních kostí, takže byste měli znát pravidla pro výrobu vousů, ale musíte je upravit pro sebe.

Před zahájením práce je nutné najít trojité zrcadlo, aby bylo možné vyhodnotit tvar vousů ze všech stran.

Před přijetím zastřihovače stojí za to psychicky vyvodit několik hranic. Pro spodní hranici vousů je krásnámentálně nakreslete čáru od ucha přes horní část krku (nad Adamovým jablkem) k druhému uchu.

Druhým krokem je nakreslit další plochu, která vede podél bočních břehů k průsečíku s prvním řádkem. Vše, co zůstane za těmito linkami, lze bezpečně odstranit pomocí vyžínače.

Dále jděte na tváře. Pokud vlasy nevyrostou příliš vysoko, pak můžete vše nechat ve své přirozené formě. Ale pokud se vegetace dostane do očí a zcela skryje tváře, pak se stačí zbavit tohoto efektu. Za tímto účelem je z přední části bakanberdu nakreslena čára k knírkové linii. Segment může být hladký a mírně klenutý. Ze všech vlasů, které zůstanou na vrcholu linky, se můžete bezpečně zbavit.

Je důležité pochopit, že tato forma bude muset být neustále udržována. Rychlost opakování vytváření hladkých linií hran závisí na rychlosti růstu vlasů. Někteří muži, aby si zachovali „korporátní“ vzhled vousů, budou muset každý den omezovat své hranice, ale nikdo neřekl, že je snadné dostat vousy!

Pro informaci!Pokud nebudete podporovat vousy v jedné délce, ale vyrostete, pak vytvoření okraje výstřihu bude vyžadovat pouze první 3-4 měsíce. Dále jen všechny snahy skryjí svěží vlasy. Zůstane jen na podpoře hranic vousů a tváří (podle potřeby).

Chtěl bych dodat, že úhledně zdobené vlasy na obličeji několikrát zlepšují vzhled člověka a činí jeho obraz drahý. Proces sámVytváření hran není obtížné, ale vyžaduje volný čas a úsilí.Bez ohledu na to, jaký druh vousů je vybrán tak, aby udržel kreativní nebo klasický tvar, budete muset upravovat, upravovat a udržovat přesné linie.