Nový účes Dmitry Tarasov

Je vzácné setkat se s fotbalistou, který věnuje málo času svému vzhledu, ale jak zdůraznit svůj obraz a dát si určitou osobnost, vyberte si velmi originální účesy. Dmitrij Tarasov z FC Lokomotiv se rozhodl změnit svůj účes a rozloučil se s kudrlinkami, které byly jeho velmi „vrcholem“, řezáním téměř pod pár.

Haters nevěděl, jak reagovat na účes fotbalistů, a fanoušci byli potěšeni fotografiemi účesu na stránce Tarasov.

Je poměrně neobvyklé vidět bývalého manžela Buzové Olgy s takovým účesem, jak předtím změnil své účesy, ale ne tak drasticky. Fotbalista se zdá, že sám a stále nemůže rozhodnout, zda tento účes jde k němu nebo ne.

Nicméně, pod fotkou s titulkem „Zabijte stylistku nebo mu udělte cenu?“ Bylo přijato několik tisíc „podobných“, ale soudě podle připomínek účastníků - názory byly rozděleny, někteří lidé to mají rádi a někteří lidé si to myslí Vypadal lépe a zcela nesouhlasil s novým obrazem. Fanoušci sportovce si jsou jisti, že po změně svého rodinného stavu si vyměnil prsteny s modelem Anastasia Kostenko a čeká na narození svého dítěte, pak se jeho život začal měnit jen k lepšímu. Je třeba poznamenat, že toto je již druhé dítě Tarasova, první žije s bývalou manželkou Ponomarenko Oksanou.

Pokud fanoušci zanechají více pozitivních komentářů směrem k obrazu fotbalového hráče, pak je zde jeho žena, která je v zajímavémpozice, považována za „dívku bez chuti“ a dávat rady, jak oslovit stylisty.