Nositel záznamu v nominaci je nejdelší vous na světě

Vousy pro muže mohou být vizitkou a zbraní pro lokalizaci jiných lidí.Ale ve světě existuje mnoho skutečných případů, kdy muži šokovali veřejnost mimořádným vousem.Například, nejdelší brada světa, který Servan Singh se stal obyvatelem Kanady, byl opuštěn bez dozoru.Tento muž nebral do rukou holicí strojek nikdy, než získal popularitu a slávu po celém světě.

Kromě Servana Singha existuje na světě mnoho mužů s dlouhým a hustým vousem, díky němuž přitahují pozornost žen a lidí kolem nich.Ve skutečnosti, aby byl majitel dlouhého vousu, není tak snadné, protože bez pečlivé každodenní péče, vlasy na obličeji prostě kazí vzhled člověka a jeho obrazu.Živým příkladem by byla fotografie velkého dlouhého vousu pro různé muže.

Držitelé světových rekordů

Po dlouhou dobu zůstaly vlasy v obličeji bez módy, považují se za označeníbez péče o muže a muže.Móda dnes obrátila většinu mužů vzhůru nohama, protože společnost a ženy často vnímají tlustý a dlouhý vous jako znak dobré genetiky, vysokého testosteronu a mužskosti.Vousy a slavné mediální tváře jsou podporovány, což má za následek mnohomuži se rozhodli pěstovat maximálně dlouhý vous.

Hans Langset

Hans Langset je rezidentem Ameriky, který se původně narodil v Norsku. Vystěhovalec se rozhodl zcela opustit holicí strojek a nůžky ve věku 30 let, po kterých se ve světovém rekordu zlomil ve věku 51 let.

Bohužel, muž už zemřel a rozhodli se opravit záznam během svého pohřbu.Největší vousy samců nebyly větší než 5 metrů 33 centimetrů.

Sarvan Singh

Kanadský rezident Bhai Servan Singh sám má indické kořeny, díky kterým je dnes považován za nositele nejdelších vlasů.


Podle mnoha kritiků a odborníků je to nejkrásnější vous na světě, protože se ho břitva v životě nikdy nedotkla.Důvodem je hluboká víra člověka a délka vousů je 2 metry 43 cm.​​

Michael Legg

Dalším velmi dlouhým vousem je mladý muž z Velké Británie Michael Legg, který se zúčastnil soutěže o titul nejdelší a nejkrásnější vousy.

V době soutěže byla délka vegetace 61 centimetrů . Zároveň muž nepatří do hinduistů nebo jiných východních národů, ve kterých je růst vousů geneticky rychlejší.

Nositelka záznamů Vivian Wheeler

Nejen člověk se může chlubitspolečnost s hustými a luxusními vlasy na obličeji. V historii bylo mnoho žen, které měly také vousy a kníry. Mezi moderní ženy, největší vous byl zaznamenán Vivienne Wheeler Illinois ve stavu Ameriky.

Poprvé Vivien našla vousy jako dívku ve věku 7 let, po níž ji otec donutil oholit.Od roku 1993 žena pustila vousy a po 7 letech je její délka 28 centimetrů . Taková úžasná chyba přírody navíc této ženě nebránila, aby se 4krát provdala.

Závěr

Rekordní vousy bylo mnoho mužů moderny a předchozích let, mezi nimi jsou i ženy, což je překvapující. Genetika zvládá s různými lidmi úžasným způsobem, v době, kdy vousy ženy dosáhnou 30 cm, se jim nepodaří pěstovat ani antény, a to díky tomu, že se dostali do Guinnessovy knihy rekordů, kterým se podařilo proslavit po celém světě. vzpomínky na mnoho let.