Nivey po holení

Každý muž se stará o svou kůži po holení. K tomu můžete použít různé produkty. Populární řada Nivea po holení.

Nyní se podíváme na různé produkty péče o obličej a zjistíme, jaké jsou jejich zvláštnosti. Také budeme věnovat pozornost výhodám tohoto výrobce oproti ostatním.

O výrobcích

Nivea je německý výrobek, který získal dobrou pověst. Muži i ženy milují tuto řadu kosmetiky.

Tato globální značka představuje širokou škálu kosmetiky pro různé typy pleti. Široká nabídka produktů láká k této značce mnoho zákazníků. Výrobci získávají své zákazníky tím, že vyrábějíkvalitní výrobky s příjemnou vůní.

Přípravek po holení

Po holení lze použít mnoho různých nástrojů.Nivea vyrábí vysoce kvalitní lotiony, které se skládají z přírodních surovin.Ochlazují pokožku a dobře se o ni starají.

​​

Používejte mléko takto:

 1. Po holení si umyjte obličej,
 2. Naneste krém na suchou tvář a krk.

Při výběru pleťové vody dávejte pozor na složení, protože každý typ obličeje potřebuje své vlastní složky.

Poradenství! Neaplikujte přípravek kolem očí, protože jej nelze aplikovat na sliznice.

Chladicí mléko pro citlivou pokožku

Tento nástroj pomáhá ochladit pokožku, aniž by v ní obsahoval alkohol.Kapalná konzistence se rychle vstřebává a nezanechává mastné skvrny.Mléko se skládá z heřmánkového extraktu a mořských řas.

Výrobek uvolňuje tvář zarudnutí, vyživuje pokožku, zklidňuje podrážděné oblasti po holení a má osvěžující účinek.

Extrémní čerstvost

Speciální nivea pleťová voda Extrémní čerstvost probouzí, dezinfikuje a osvěžuje pokožku.Skládá se z:

 • Vitamin E
 • Provitamin B5,
 • Extrakt z mentolu.

Díky těmto složkám látka rychle působí na povrch kůže, tonizuje a chrání ji.Chladicí účinek pomáhá mužům být aktivní po celý den.Pravidelné užívání eliminuje zánět kůže a pocit pálení.Lotionchrání obličej a ovlivňuje regenerační proces.Tento nástroj je vhodný pro každého člověka.

Ochrana a péče

Ochrana a péče o mléko nivea se skládá ze dvou účinných látek - vitaminu E a aloe vera.Tento nástroj je určen pro muže, kteří mají suchou tvář a po holení se smrští.

Pomocí tohoto nástroje se zbavíte nepohodlí.Díky své přirozené kompozici působí lotion po dlouhou dobu.Při výrobě tohoto nástroje ho výrobci testovali s dermatology.Mléko nezpůsobuje alergickou reakci a má okamžitý účinek.

Ochrana a péče 2 v 1

Nový výrobek pro péči o suchou pokožku Nivea poskytuje pohodlí a svěžest.Hlavní výhodou této vody je, že výrobek má dvě vlastnosti - osvěžuje a hydratuje obličej.

Výrobek obsahuje:

 1. Mentol dodává chlad a čerstvost,
 2. Aloe vera hydratuje a zjemňuje obličej.Díky této složce vypadá kůže člověka zdravě a krásně.

Pro citlivou pokožku

Kosmetika Nivey po holení pro citlivou pokožku je určena pro muže, jejichž obličej po holení je podrážděný.Zvláštností tohoto léku je, že:

 • Ve složení není alkohol,
 • Zmírňuje zánět a zarudnutí,
 • Regeneruje kůži,
 • Uklidňujekůže po holení a obnovuje ji,
 • Zabraňuje podráždění.

Mléko se skládá z extraktuheřmánek a čarodějnice.

Stříbrná ochrana

Stříbrná ochrana je novým produktem péče o obličej.Tato kosmetika má tyto účinky:

 • Osvěžuje obličej,
 • Vyživuje pokožku,
 • Okamžitě vstřebává,
 • Zabraňuje podráždění,
 • 107) Chrání tělo před infekcí.

Obsahuje výtažek z heřmánku, ionty stříbra a provitaminy B5.Německý výrobce učinil tento nástroj, s ohledem na všechny nové trendy v péči o pleť.Každá aktivní složka ovlivňuje regeneraci obličeje a jeho ochranu.

Balsams nivea (foto, popis, způsob aplikace)

Někteří muži nechápou rozdíl mezi balzámem a mlékem.Balzámy jsou určeny pro suchou a citlivou pokožku.Pleťové vody naopak osuší pokožku, zatímco neobsahují alkohol.Proto při nákupu prostředků, musíte věnovat pozornost typu vašeho obličeje.

Používejte balzámy takto:

 • Vyčistěte kůži,
 • Obličej by měl být mokrý,
 • Použítmalý balzám na požadovaných místech,
 • Rovnoměrně ho rozložte na kůži a vmíchejte do něj malý nástroj.

Výrobek rychle pokožku zklidňuje, hydratuje a vyživuje.Balzámy zahrnují:

 • Vitamin E,
 • Provitamin B5,
 • Aloe vera,
 • Extrakt z heřmánku.

Všechny tyto přírodní složky kůži hojí, činí člověka pohodlným a příjemným.

Extrémní čerstvost

Denní holení je pro kůži špatné. Díky tomu je suchý, citlivý a poškozený. Extrémní čerstvost balzám pomáhá zbavit se těchto následků.

Skládá se z komplexu vitaminů a keratinu. Hlavní složky chrání poškozené oblasti, zbavují se vad a obnovují poškozenou pokožku.

Pro citlivou pokožku

Muži, kteří mají citlivou pokožku, jsou při holení neustále zkráceni a jejich kůže se zapálí. Balzám pro citlivou pokožku pomáhá tyto problémy řešit. Tento nástroj ověřují dermatologové.

Skládá se z heřmánku a lískových oříšků, které pomáhají okamžitě zklidnit pokožku, hojit rány, odstranit zarudnutí a suchost.

Pro informaci!V produktu není alkohol ani barviva.

Balzám na chlazení pro citlivou pokožku

Balzám pro citlivou pokožku s chladivým účinkem se skládají z řas a heřmánkového extraktu. Vzhledem k tomu, že v jeho složení není alkohol, nespálí pokožku a dokonale hojí rány.

Nástroj rychle odstraňuje zarudnutí a zklidňuje pokožku. Má svůj účinek po celý den. Dermatologové doporučují tento balzám použít pro citlivou pokožku.

Oprava balzámu na citlivou pokožku

Mužům s citlivou pokožkou je obtížné starat se o obličej. Neustálé řezy a záněty pokazí celý vzhled. Nivey balzám pro tento typ kůžepečlivě se stará o obličej.Opravuje poškozené oblasti a zklidňuje zánět.

Ideální kombinace obou složek, heřmánku a vitamínu E, pomáhá hojit pokožku a vyživuje ji nezbytnými látkami.Nástroj nezanechává nepříjemný film.

Stříbrná ochrana

Stříbrná ochrana je speciální balzám, který regeneruje a chrání pokožku.Obsahuje ionty stříbra, heřmánkový extrakt a provitamin B5.Tyto složky se hojí, zvlhčují pokožku a mají antibakteriální účinek.

Pro péči o kůži stačí použít pouze tento prostředek.Balzám nevyvolává alergickou reakci a rychle snižuje zánět.

Ochrana a péče o zvlhčování

Po holení mnoho lidí začíná olupovat kůži, takže je třeba ji hydratovat a vyživovat.Skládá se z provitaminu B5 a E. Mají tento účinek:

 • Zmírňuje svědění,
 • Zmírňuje pocit pálení,
 • Zklidňuje kůži,
 • Dává pocit pohodlí.

Po použití na obličeji nejsou žádné zčervenání a rány.Balzám má nejen mnoho funkcí, ale také voní dobře.Tento nástroj je podobný krém, ale poté, co nezůstane mastné skvrny.Jsou vhodné k použití po odstranění vousů nebo strniště.

Cena produktů po holení

Produkt po holení můžete zakoupit v obchodě nebo na internetu. Přibližná cena těchto výrobků je 400 rublů .Cena je z velké částizávisí na kapacitě a složení fondů.Pokud si koupíte nástroj, vezměte si ji online, protože mohou být dobré slevy.

Co bych měl hledat při výběru ošetření obličeje?

Při nákupu kosmetiky pro obličej zvažte typ pleti.Pro tlustý obličej musíte koupit výrobky obsahující alkohol.Pečlivě si přečtěte kompozici, protože někdy mohou být padělky obsahující chemické prvky.

S pomocí vitamínů nebo doplňků stravy můžete změnit typ pleti.Vaše výživa přímo ovlivňuje stav vaší pleti.Získejte dobrou make-up linku Nivea a komplexní péči o vaši pleť.