Nejvíce sexy muž parfém, který vzrušuje ženy

Mužský šatník se může skládat z drahých obleků, elegantních hodinek, vysoce kvalitních ručně vyráběných bot, ale ... Pokud člověk voní levným parfémem „trojnásobným dědečkem“, tento šatník ho nepotřebuje, žádná žena, která mánormální čich, nedívejte se do jeho směru.Znáte-li některá tajemství podstatných duchů, můžete si vybrat nejsexi mužského parfému.

Názory odborníků na výběr parfému pro muže se často liší v mnoha ohledech, ale jsou podobné v jednom: vůně parfémů by měla být harmonicky kombinována s přirozeným tělesným pachem a jako člověk sám.

Vůně, které přitahují ženy

Nejmírnější mužský parfém, který přitahuje ženy, je ten, který dělávěrné muže, au žen je spojován s odvahou, odvahou, odhodláním.Tradičně se jedná o příchutě tabáku, kůže, alkoholu, citrusů, sladkostí.

Tabák

Vůně tabáku způsobí spojení s divokým západem, západy a odvážnými sexy muži a vytvoří obraz brutálního kovového kovboje.Tabákové bankovkyjsou přítomny v téměř všech pánských vůních, ve formě teplých odstínů na dřevěném podkladu.

Kůže

Vůně drahé kůže způsobí, že se žena cítí pohodlně vedle muže ve stylovém a výkonném autě. Kožené vůně v parfumerii vyniknou v samostatné třídě. Kožené vůně často přicházejí spolu s tabákovými poznámkami.

Alkohol

Vůně dlouhodobého působení alkoholu ubírá úctyhodné vlivné muže ze soukromých elitních klubů z paměti. Alkoholické poznámky jsou velmi populární v parfémovém průmyslu. Výrobci napodobují vůni absintu, drahý koňak, lehké šampaňské.

Citrus

Vůně citrusů a mořského vánku inspiruje sny o bílých plážích a modrých lagunách na neobydlených ostrovech. Základem citrusových vůní jsou pomeranče, grepfruit, bergamot. Jedná se o svěží, lehké, osvěžující vrchní tóny parfémů.

Sladkost

Vůně sladkostí s vanilkou, skořicí, mandlemi vytvoří teplý domácí komfort, o kterém sní ženy. Parfémy, které jsou založeny na vůni sladkostí, chutné, svůdné a svůdné. Používají se v gurmánských aromatických přípravcích.

Stanovisko odborníka
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Pro různé druhy pleti je třeba zvolit různé aroma ve složení: pro mastné - citrusové, pro suché - pižmové. Vlastní vůně a vůně parfému pak vytvoří harmonické aroma.

Populární příchutě sferomony

V nedávné době průmysl parfémů aktivně vyrábí vůně, které zahrnují feromony, látky, které na opačném pohlaví působí vzrušeně.Lidské tělo samo produkuje feromony, ale za účelem zvýšení přirozené sexuality stojí za to si vybrat parfémy, ke kterým patří.Neměli byste doufat, že po parfémování takovými parfémy budou ženy padat na nohy mužů v hromadách.Feromony jsou velmi těkavé a působí pouze na velmi malé vzdálenosti.Lze říci, že se jedná o „melee zbraň“.Jeho využití bude účinné na stranách, kde se očekává mnoho lidí a úzká komunikace.

Na tělo nestříkejte příliš mnoho parfému.Okolí nemusí sdílet vaše koníčky vůní.

Parfém s feromony by měl být aplikován v malých množstvích tečkovaných na otevřené oblasti těla as velkým průtokem krve: lícní kosti, ušní lalůčky, zápěstí, lokty a kolena.

Důležité! Na oděv nedávejte parfémy.Oleje, které tvoří parfém, to mohou zničit.

Slavní parfémy po celém světě vytvářejí parfémovou linii Sexy Life.Christian Dior, Chanel, Hugo Boss a mnoho dalších v závodě o nejsmyslnější duchy, vymýšlejí dechberoucí a šílené vůně s feromony.

Christian Dior Homme Sport, Christian Dior Fahrenheit, Chanel Egoiste Platinum, Givenchy pour homme, Lacoste Essential - mnoho žen nazývá tyto vůně ideální.

)

Vyberte si sexy vůni

Mezi hlasitými,Trvalé, sexuální a vzrušující pánské parfémy se velmi snadno ztratí. Nesprávně zvedl vůni odcizit ženu, aby muž pro ni sexuálně neatraktivní a nepříjemné. Je nepravděpodobné, že by slušný člověk, který voní večírkem ve společnosti s vůní dospívající série, potěší radost.

Abychom pochopili rozmanitost pánských vůní, stojí za to se o nich naučit něco více.

Amber Sky, Ex Nihilo

Značka Ex Nihilo nedávno vydala novou unisex vůni Amber Sky, která otevřela sbírku vůní Babylon. Vůně spojuje tradice minulosti s avantgardou současnosti, stále se ponižujícím Západem a mírným neuspěchaným Východem.

Složení, poznámky:

 • základní: bílý cedr, Tagua, vanilka, santalové dřevo, jantar;
 • top: perla, koriandr;
 • srdce: pelargónie, muškátový oříšek.

Amber Sky způsobuje překvapivě protichůdné pocity. Na jedné straně rušivé tóny koriandru a pelargónie, na druhé straně teplé vanilky a santalového dřeva a dotváří všechny tyto velkolepé jantarové barvy, které procházejí tenkým řetězcem vůní a drží ženu ve sladkém očekávání. Tento parfém je vhodný pro mladé chlapce a muže středního věku.

Dior Homme, Christian Dior

Dům Christian Dior otevřel svou novou řadu chutí nepřekonatelnou Dior Homme, která se stala standardem mužskosti a elegance. Francouzská elegance, zdrženlivost a tajemství - tak mluvte o Dior Homme.

Složení, poznámky:

 • základní: kůže, haitský vetiver, pačuli;
 • top: bergamot, levandule,šalvěj;
 • srdce: kardamom, jantar, kakao, duhovka.

O společnosti Dior Homme lze říci, že se jedná o ušlechtilé provence, díky poznámkám duhovky, šalvěje a levandule.Dřevitá vůně pačuli a vetiveru dodává aroma tvrdost.Respektovatelnost přidává do kůže poznámky.Parfém pro muže všech věkových kategorií.

Francouzský milenec, Edice de Parfums Frederic

Francouzský milenec se stal klasikou slavné parfémové značky Editions de Parfums Frederic Malle.Tato vůně nezklame ženy z jejich nohou, nebude nadchnout představivost svou sladkostí.Tento parfém je vyvážený, sebevědomý, sexy a nádherný muž.

Složení, poznámky:

 • základní: haitský vetiver, bílý mech, dubový mech;
 • nahoru: galbanum, červená paprika;
 • srdce: bílý cedr, dyagal, kadidlo.

Francouzský milenec je brutální kouzlo klasiků pro muže středního a elegantního věku.

Království snů, parfémy LM

Království snů LM Parfums z kolekce Intimacy lze přičítat vůni unisex.Neexistují žádné polotóny ani odbočky, parfém je naplněn neomezenou sexualitou a sny, sny a fantazií.

Složení, poznámky:

 • základní: jantar, pižmo;
 • top: muškátový oříšek, pačuli, červená paprika;
 • srdce: marocký cedr, vetiver, pačuli.

Království snů zapálí touhy a pocity, vyvolá krev a přenese ji do světa sladkých lahůdek.Aroma pro opravdové macho.

Black Afgano, Nassomato

Černé parfémy pánské značky Afgano značky Nassomato patří do řady unisex, ale díky svéjedinečné složení zástupců opačných pohlaví, to je odhaleno zcela jinak.

Složení, poznámky:

 • základní: kadidlo, údery;
 • top: konopí;
 • srdce: káva, dehet, tabák.

Vůně podobného černého Afgana na světě neexistuje.To je ohromující, šílený v jeho dynamice a vnímání pachů ohňostrojů.Muži se silným charakterem, avantgardisté ​​s volným srdcem ocení Black Afgano.

ostatní

 • Pardon, hindská tráva, narkotická Venuše - Nassomato
 • Základní, výzva Černá, 12.12 - Lacoste
 • (158Dune Pour Homme, vyšší energie, parfém Fahrenheita - Christian Dior.
Doporučení! Parfém má nejvyšší koncentraci, doporučuje se použít v chladném období.V období podzimu-jara bude vhodná lehčí parfumerie.Pro letní fit toaletní vody s nejnižší koncentrací chutí.

Nezapomeňte, že pro různé životní situace a situace byste měli zvolit svůj parfém: romantický a elegantní pro randění;čerstvé a tonizující pro sport;lehké a nenápadné pro práci.

Správně zvolená vůně doplní holistický obraz muže a nenechá žádnou ženu lhostejnou.Muž, který se rozhodne najít jedinou sexy mužskou vůni, která přitahuje zástupce slabšího pohlaví, má obtížnou volbu, ale stojí za to.