Nejúčinnější vousy gely a krémy

Vousy pro moderního člověka jsou důvodem pýchy, způsobem, jak prokázat jeho postavení, charakter, charisma a mužnost. V průměru to trvá 3-6 týdnů, než se štětiny uvolní, a asi šest měsíců za vousy střední a maximální délky. Moderní průmysl kosmetiky nabízí různé krémy, spreje, balzámy pro další stimulaci růstu vlasů.

Každý balzám, gel nebo krém pro růst vousů má komplexní účinek na kůži, krevní oběh, výživu tkání, vlasové folikuly a strukturu vlasů. Pouze v tomto případě bude péče doma poskytovat očekávané výsledky. Před tím je velmi důležité objasnit důvody nedostatečného růstu vlasů, respektive vybrat vhodný kosmetický nebo farmaceutický produkt.

Princip působení krémů a gelů

Aby bylo možné pochopit, jak jsou kosmetické a farmaceutické přípravky pro pěstování knírek, vousů a vousů nezbytné, seznámit se s jejich složením, které složky mají užitečné vlastnosti. Mezi nejlepší a nejoblíbenější produkty patří výhradně přírodní složky rostlinného původu. V komplexu tyto látky slibují následující akce:

 • urychlení krevního oběhu a lokální expanze krevních cév;
 • zvýšená výživa vlasových folikulů;
 • nasycení kožních tkání kyslíkem;
 • zlepšování metabolických procesů;
 • probuzení "spících" vlasových folikulů;
 • posílení vlasové struktury;
 • prevence vypadávání vlasů.

Vzhledem ke složitému účinku na kůži a vlasy v požadované části, vegetace obličeje plně roste podle genetických vlastností mužského těla. Výsledkem je, že vousy by měly být tlusté, lesklé, dlouhé a zdravé, a co je nejdůležitější, rostou rovnoměrně.

Tip!Pokud se člověk rozhodne využít pomoc lékárny ke stimulaci růstu vlasů v oblasti vousů, měl by se nejprve poradit s trichologem nebo endokrinologem. Odborník přesně určí existenci problému a jeho příčiny, a proto předepíše lék.

Výhody používání

Aby bylo možné posoudit, jak vhodné je použití balzámu, gelu, spreje nebo smetany pro růst štětin, vousů, vousů, nádrží, stačí se seznámit s hlavními rozdíly mezi těmito prostředky. Výrobci nenabízejí jen marketingové triky a chválí výrobek, výhody takových nástrojů se skládají z pravdivých recenzí mužů, kteří je používali na příkladu.

Výhody gelů a krémů vousů jsou následující:

 • již po prvním týdnu užívánímůžete vidět výsledek;
 • krémy a gely jsou vhodné pro muže všech typů pleti a charakteristik těla;
 • loajální ceny ve srovnání s jinými přípravky na růst vousů;
 • 66) ekonomická spotřeba finančních prostředků;
 • nedostatek kontraindikací a vedlejších účinků.
Důležité! Moderní léky na růst vousů v lékárně ve formě mastí, krémů a gelů poskytují prodloužený účinek, který trvá tak dlouho, jak je to možné i po odčerpání prostředků.

Praxe potvrzuje, že skutečně podobné výrobky a léčiva pomáhají mužům obnovit plný a jednotný růst vousů a knírek, zlepšit strukturu vlasů a vlasových folikulů.Většina nástrojů je navíc testována v klinickém prostředí, což potvrzují certifikáty kvality.Gely a krémy se snadno používají, 1-2 krát denně je dostatečná k tomu, aby se kompozice rozetřela do kůže.

Jak podat žádost?

Většina těchto přípravků by měla být aplikována ráno a večer před tím, než by lidé měli umýt obličejový kód teplou vodou a mýdlem a osušit ručníkem.Dále si vezměte zkumavku se smetanou, vytlačte trochu peněz na paži a pak ji v budoucnu otírejte kruhovými masážními pohyby po kůži obličeje.Musíte třít několik minut, dokud se krém zcela nevstřebá do kůže.

Chcete-li dosáhnout hustého a dlouhého vousu, můžete, pokud:

 • oholit obličejové vlasy vellum;
 • začít používat krém nebo gel pro růst vousů;
 • po dobu 2 týdnů je lepší štětiny oholit;
 • dále, vlasy mohou být pěstovány, měly by být husté a silné;
 • obecně používají mast nebo krém po dobu až 5 týdnů.

Je nezbytné pěstovat vousy, když se díky krémům vlasy stanou hustými a hustými ve struktuře, přibližně 3 - 4 týdny po aplikaci krému.

Poradenství! Před zahájením léčby je třeba, aby si člověk vyšetřil léčbu alergií.K tomu se na pokožku zápěstí aplikuje malé množství krému a čeká 10-15 minut.Pokud není reakce dodržena, je výrobek bezpečný a hypoalergenní.

Farmaceutické přípravky

V každém případě lze 100% důvěřovat pouze farmaceutickým přípravkům, protože před prodejem musí být testovány v klinickém prostředí.Zpravidla jsou populární značky výrobků pro rychlý růst vousů testovány a kontrolovány odborníky již několik let a teprve poté se dostanou na regály lékáren a specializovaných obchodů.

Black Phomthong

Prostředky jsou vyráběny v Thajsku, hlavními složkami pro stimulaci růstu vlasů jsou muškátový olej, klitoria, mlékooleje a sezamový olej.Výrobce nabízí měsíční průběh aplikace krému, po kterém můžete vidět pozitivní změny.Oleje vyživují vlasové folikuly, urychlují průtok krve, vytvářejí metabolické procesy a dodávku kyslíku do kůže.

Náklady na jednu plechovku jsou asi 1500 rublů , stylový design a dostatečné množství může člověku umožnit projítplné oživení růstu vousů.Neexistují žádné kontraindikace přípravku, s výjimkou alergické reakce na složky krému.V tomto případě může nastat alergická reakce, a to svědění, podráždění, zarudnutí obličeje.

Profesionální vlasový systém

V tomto seznamu jsou uvedeny známé krémy na růst štětin a tento výrobek, jehož krémová struktura zahrnujemnoha hodnotných látek.Studie potvrdily, že po krátké době bude člověk schopen vychutnat si silné a zdravé vlasy.Naneste krém musí být na čisté a suché kůži, kde bude růst vousů.

Poprvé je lepší oholit štětiny, protože nebude dostatečně silný a zdravý.Tento produkt se vyrábí v Thajsku a jeho cenanepřesahuje 500 rublů , díky dostupné ceně se poptávka po produktu neustále zvyšuje.V důsledku toho je trh stále více padělků.Krém je černý, takže ho člověk dokáže bez mezer.

Platinus V

Přípravek ve formě spreje s jedinečným vzorcem a jednoduchou aplikací pro rovnoměrný a rychlý růst vousů.Účinek lze pozorovat již po prvním použití přípravku vzhledem k obsahu následujících látek:

 • huminová kyselina - stimuluje růst, zvyšuje pružnost vlasů a jejich lesk;
 • regenerační gel - regenerační činidlo pro růst vlasů, které regeneruje vlasové kořeny;
 • výživnýbiokomplex - jehličnaté extrakty, kůra stromů čistí kůži toxinů a zlepšuje metabolismus folikulů;
 • 18 vitamínů a pektinů - zajišťují normální metabolické procesy, čištění od toxinů, revitalizaci „spících“ vlasů.
]

Výrobek je certifikován, bezpečný pro použití, nezanechává žádné stopy na kůži a nezanechává skvrny od oděvů, a co je nejdůležitější, garantovaný výsledek.Přirozený lék je ve velké poptávce, takže ho musíte koupit pouze na oficiálních stránkách dodavatele, abyste se nedostali do práce.

Minoxidil

Zpočátku byl takový lék určen lékaři k posílení srdečního svalu, urychlení průtoku krve, ochraně cévního systému.Dnes Minoxidil se aktivně používá k urychlení růstu vousů a proti plešatosti.Je pouze důležité užívat lék po předepsání lékařem.Cena drogy je asi 900 rublů, měla by být používána pouze v opomíjených případech.

Vazodilatační účinek aktivuje průtok krve a výživu vlasových folikulů.Výsledkem je zlepšení výživy kůže a vlasových kořenů, zlepšení metabolismu a metabolismu, což zase zajišťuje růst vousů.Lék nelze použít pro muže s vysokým krevním tlakem.Průběh aplikace by měl být dlouhý, jinak by po zrušení vypadly chlupy.

Rogaine

Známá kosmetická značka Johnsons & Johnsonsprodukt pro muže k urychlení a zlepšení růstu vousů ve formě krémové krémy. Minoxidil v tomto nástroji obsahuje pouze 5%, takže muži se mohou vyhnout negativním vlivům iracionálního používání takového nástroje. Průběh tohoto krému je 3 měsíce, může být také použit k léčbě alopecie.

Náklady na tento krém jsou 5200 rublů , objem láhve je 60 ml. Nepoužívejte krém pro muže do 18 let, ženy s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění. Nástroj se dokonale vstřebává do pokožky, nezanechává stopy a skvrny, ale před použitím je třeba si umyjte obličej mýdlem a vodou. Nejprve je lepší oholit strniště a čekat na nové zdravé vlasy.

Závěr

Všechny prostředky na růst vousů v lékárně jsou prodávány ve veřejné sféře bez lékařského předpisu všem lidem. K dosažení kumulativních komplexních efektů je třeba je aplikovat metodou kurzu přesně podle pokynů. Kromě výše uvedených léků jsou tyto krémy na růst vousů SheveLux, krém Nubian Heritage a také Palmer pro šetrnou péči považovány za populární a účinné. Pro urychlení růstu strniště a knírek musí člověk být trpělivý a vybrat si nejlepší krém nebo gel pro další stimulaci.