Nejúčinnější oleje pro růst vousů

Od dávných dob si lidé zvykli na hodnocení genetiky, stavu a mužskosti silnějšího pohlaví stavem vousů.Nehledě na estetický odstín vousů člověka se dnes ne každý člověk daří pěstovat husté a dlouhé vousy, které by se mohly stát také předmětem pýchy a dokonce i čest člověka.Odborníci radí, aby nebyli naštvaní, ale aby si sami zvolili účinný prostředek pro pěstování vousů.

Olej pro růst vousů se může stát docela prostředkem tohoto druhu, jako v lidovém lékařství, rostlin a éterických olejů jsou často používány ke zlepšení zdraví kůže a vlasů.Proč tedy nepoužívat olej v případě nedostatečného růstu vousů, aby se získal přirozený objemový vous?K tomu je třeba zjistit, který olej je lepší pro bradku a její růst, a také to, jak ji používat.

Jaký je účinek ropymají růst vousů?

Pochopit, zda vybraný olej pomáhá zlepšit kvalitu a vzhled vousů, použítnástroj bude muset být dlouhý a pravidelně.Odborníci radí použití oleje, a to i ti muži, kteří mají vousy od přírody roste rychle a hustě, ale s cílem zlepšit kvalitu struktury vlasů, což vousy jasně syté barvy, zdravý lesk a dobře upravený vzhled.

Příznivé vlastnosti olejů vousů jsou následující:

 • stimulují růst vlasů krmením vnitřkem jejich cibulí;
 • chrání vlasy před vypadnutím a zlomením;
 • probudit spící žárovky, čímž se zvýší tloušťka vousů;
 • činí jednotný růst vousů;
 • přispívají k nasycení kožních buněk prospěšnými látkami;
 • 48) nasycují vlasy a pokožku příjemnou vůní. ​​
Pro informaci! Pro dosažení maximálního účinku po aplikaci olejů na růst vousů je lepší použít kombinaci báze a éterických olejů.

Základní oleje, jako jsou meruňky, olivy nebo mandlové oleje, se používají k vytvoření vícesložkové masky.K tomu se přidávají užitečné estery, nejčastěji experti používají jehličí, dřevité aroma, citrusový olej, rozmarýn nebo olej z tea tree.Je důležité, aby byly proporce správně nastaveny tak, aby maska ​​nezpůsobovala podráždění kůže a alergickou reakci.

Které oleje jsou účinné?

Domácí kosmetika, skládající se z přírodních surovin, je několikrát účinnější a bezpečnější, aby obnovila normální růst vlasů, i když jde o vousy a kníry.Pro domácí léčbu, aby byla účinná, jeho lepšíkombinovat s jinými konzervativními metodami, například s použitím komplexů vitamín-minerál pro růst vlasů, stejně jako změny životního stylu.

Lopuch

Nejoblíbenější a přirozený aktivátor růstu vlasů je lopuchový olej. Může být použit jako základ, ale pouze v malém množství vzhledem k vysokému procentu tuku. Pokud smícháte několik kapek oleje lopuchu s elixírem čajovníku, můžete odstranit podráždění a kožní alergie, stejně jako zajistit vousy příjemnou vůní a jemností.

Pokud však olej smícháte s pepřem, ale pouze v minimálním poměru, maska ​​bude stimulovat růst a výživu vlasů urychlením krevního oběhu. Olej by měl být mírně zahřátý, otřený dlaněmi a poté vtřený do kůže brady tak, aby byl co nejvíce absorbován. Olej bude nutné umýt pouze po 30-60 minutách pomocí mýdla a teplé vody.

Castor

Ricinový olej je také ideální pro urychlení vousů a růstu vousů, pokud je správně používán v kombinaci s jinými složkami. Dokonale kombinuje tento olej s lopuchem, pokud je smíchán ve stejném poměru. Složení oleje je bohaté na užitečné kyseliny, vitamíny a stopové prvky, které spouští procesy regenerace a obnovy kožních buněk, eliminují svědění, loupání, kožní alergie.

Kyselina ricinolová ve složení ricinového oleje má silný antibakteriální účinek, a co je nejdůležitější, tato kyselina stimuluje růst štětin, vousů avousy, posílení struktury vlasů.Olej chutná hořce, takže je nejlepší se vyhnout oblasti úst.Otřete ji do dlaní, aplikujte olej na požadovanou plochu obličeje, masírujte třením, dokud nebude zcela vstřebán.Budete muset umýt obličej mýdlem pouze za hodinu, a provádět postupy 3 krát týdně po dobu šesti měsíců.

Arganoe

Tento olej se použije v kombinaci s jinými kosmetickými a éterickými oleji.Arganový olej je prospěšný v tom, že hydratuje a zjemňuje pokožku obličeje, eliminuje jakékoli známky změn souvisejících se stárnutím a stárnutím.Pro vousový rosný olej je užitečný, protože vlasová struktura jej také činí jemným, učeným, vyživuje vlasové folikuly svou cennou kompozicí.

Mandle

Estery tohoto oleje jsou nepostradatelné pro citlivé kožní reakce a kožní reakce náchylné k nákazám.Vysoce kvalitní sladký mandlový olej účinně bojuje proti jakýmkoliv zánětlivým procesům v těle.Ale nejdůležitějším rysem tohoto oleje je jeho schopnost zabránit vzniku zarostlých chlupů na vousech.V tomto ohledu maska ​​mandlového oleje s jinými složkami poskytuje silnou a dlouhou vegetaci, ale pouze pod podmínkou systematického užívání.

Jojoba

Převažujícím rozdílem mezi jojobovým olejem je jeho měkká struktura, která je téměř totožná s tělem produkovaným tělem.Díky tomu se olej rychle a úplně vstřebává hluboko do epidermy, což mu dává veškerou energiicenné komponenty. Přírodní produkt je zdrojem aminokyselin, které stimulují krevní oběh a vyživují pokožku kyslíkem. Olej dělá vousy měkké, lesklé a voňavé.

Oliva

Olivový olej je nenahraditelný ve složení a příznivých vlastnostech pro kníry, vousy a kůži. Je nutné zvolit pouze rafinovaný vysoce kvalitní olej, který maximálně stimuluje růst vlasů, regeneruje kožní buňky, odstraňuje případná zranění a mikrotrhliny, zmírňuje podráždění a zvlhčuje pokožku. Je nutné použít olej jako teplé obklady, pro masáže a v kombinaci s éterickými oleji pro masky.

Povlečení

V tomto oleji je vysoká koncentrace kyselin, kyseliny linolenové, minerálních složek, vitamínů, díky čemuž se zlepšuje mikrocirkulace krve, zásobování tkání a buněk kyslíkem. To vše vede ke zrychlení růstu vlasů, pro štětiny je lněný olej nepostradatelným nástrojem. Nejvhodnější pro růst vlasů bude lisovaný olej za studena, protože tepelné zpracování ničí většinu užitečných složek.

Alternativní medicína nabízí následující recept - v misce, smíchá se ve stejném podílu másla a kefíru, stejně jako kuřecí žloutek. Složení masky by mělo být mírně zahřáté, pak masírováno do požadované části obličeje. V důsledku pravidelných procedur, maska ​​odstraňuje zánětlivý proces, odstraňuje vyrážky a akné a také zklidňuje pokožku.

Esenciální oleje

Maska proVous by měl být tvořen ve větší části základního oleje a přidává se jen několik kapek esterů.Esenciální olej je vysoce koncentrovaný extrakt, který může spalovat kůži.Pro růst vousů odborníci doporučují použití následujících éterických olejů:

 • tea tree;
 • citrusové oleje;
 • rozmarýn;
 • 103) máta peprná;
 • skořice;
 • jasmín a další

Esterový olej se přidává častěji do vůně a cenná kompozice a terapeutické účinky na kůži a vlasové vlasy jsou více závislé na základním oleji.Eukalyptový olej se používá proti zánětu a podráždění, cedr k odstranění akné, mátový olej k výživě a osvěžení pleti, oleje z citrónové trávy k ochraně kůže po holení, atd. Kromě toho estery urychlují průtok krve, což je také užitečné pro stimulaci růstu vousů.

hi ho beard oil

Hotový kosmetický přípravek pro péči a růst vousů je hi ho oil,složení, které je již spojeno s pravým olejem ve správném poměru.Výrobek je 100% přírodní a ve složení výrobce používá následující složky: jojobový olej

 • k regeneraci pokožky a zpevnění vlasů;
 • olej z hroznových jader pro lesk vlasů;
 • ricinový olej stimuluje zrání slabých folikulů, aby se zvýšil objem vousů;
 • úder oleje pro zpevnění křehkých chlupů;
 • zázvorový olej k ochraně před vypadáváním vlasů;
 • černý pepř k posílení struktury vlasůa prevenci jejich ztrát.

Každé ráno a večer by měl být olej aplikován v množství 5-7 kapek na pokožku obličeje, kde rostou štětiny a vousy. Před tím by se měl olej otřít dlaněmi, aby se zahřál a snáze se vstřebal.

Jak se používá?

Před nanesením oleje na obličej byste měli umýt mýdlem a teplou vodou a osušit pokožku měkkým ručníkem. Pouze v tomto případě složky masky pronikají hluboko do podkožních vrstev, stejně jako plně absorbují. Následně by měla být na dlani kapána hotová olejová směs, pečlivě je otřít a otřít tak, aby se olej zahřál. Pouze v tomto stavu by měl být aplikován na kůži.

Naneste olej masírováním na požadované části obličeje, kde vousy a kníry rostou, stejně jako vousy. Pokud má pokožka jakékoli poranění, vyrážky, nemoci, mělo by být upuštěno od používání olejů. Masku protřepejte, dokud není zcela absorbována. V závislosti na složení je olejová maska ​​ponechána na obličeji po dobu 30-60 minut, poté opláchnuta pod teplou vodou mýdlem.

Pomáhá růstový olej vousů?

Jakýkoliv vybraný olej, který má stimulovat růst vousů, může být buď 100% účinný, nebo zcela neplodný, vše závisí na správnosti přípravy kompozice a její aplikaci. Má masku oleje pro růst vousů, člověk se může naučit ne dříve než 3 měsíce od jeho použití. Naneste olej by měl být nejméně 3 krát týdně, třením do kůže na obličeji. Tento kurzLéčba by měla být 3-6 měsíců.

Kde koupit a cenu

Zelenina nebo esenciální olej se prodává v lékárně a pouze tam najdete přírodní a 100% užitečný produktpro péči o obličej a vegetaci.Na internetu jsou také internetové lékárny a specializované obchody, které také distribuují kosmetické oleje pro péči o vousy mužů.Před objednáním si musíte přečíst recenze od předchozích kupujících.

Náklady na oleje pro růst vousů se mohou zdát příliš vysoké, ale je třeba mít na paměti, že jedna procedura utratí jen pár kapek takového nástroje.Například, lopuchu olej s červenou paprikou bude stát pouze 34 rublů, zatímco pro extrakt hadů budete muset zaplatit 500-600 rublů, pro lněný olej - asi 1000 rublů.

Závěr

Pokud se člověk rozhodne, který olej je lepší pro vousy, pro štětiny a vousy, můžete zahájit domácí terapii vlastní vegetací.na tváři.K tomu odborníci doporučují smíchat základní oleje a estery, aby bylo dosaženo maximálních výsledků.Vedoucí z hlediska výkonu je považován za ricinový a lopuchový olej, navíc jsou tyto nástroje levné a vždy v prodeji.