Nejúčinnější mast pro růst vousů: pomáhají?

V poslední době, muži stále více a více začal pěstovat vousy, neobtěžoval se oholit každý den.Takový přístup je plně oprávněný, protože módní obraz brutálního macha s mužnou štětinou je kombinován s běžným pohodlím.Není třeba trávit čas holením a citlivá pokožka netrpí podrážděním.

Ale ne každý se může pochlubit hustým krásným vousem.Stává se, že vlasy na obličeji nechtějí růst vůbec, nebo okamžitě narůstá otrhaný tekutý vous, který chcete oholit.V tomto případě se můžete pokusit ovlivnit růst strniště nákupem v lékárně pro růst vousů.

Příčiny pomalého růstu vlasových vlasů

Z důvodů,negativní vliv na rychlost růstu chloupků na obličeji lze připsat:

 • zhoršené syntéze testosteronu.Nedostatek mužského hormonu v těle snižuje projev sekundárních mužských symptomů;
 • nádory a zánětlivé procesy ve vnitřních orgánech;
 • mladý věk.Růst štětiny se postupně zvyšuje během puberty.Pokud po 20 letech věku, vlasy v obličeji roste špatněměli byste být vyšetřeni lékařem;
 • nedostatek vitamínů a zneužívání tukových potravin;
 • dlouhodobý stres a fyzická únava;
 • dědičný faktor;
 • kouření a závislost na alkoholu. Škodlivé návyky narušují metabolické procesy a zhoršují krevní oběh;
 • přítomnost kil. Obezita je první známkou zhoršeného metabolismu;
 • blokování potních a mazových žláz mrtvými epiteliálními buňkami v důsledku nedostatku péče o pleť;
 • poškození vlasových folikulů v důsledku nesprávného holení.

Nejlepší masti na růst vousů!

Co je třeba udělat pro lepší pěstování vousů?

 1. Především je třeba upravit své gastronomické zvyky. Vyloučit z menu mastné a smažené potraviny, snížit množství pečeného pečiva a sladkostí. Představte do svého jídelníčku mořské plody, libové maso a další rostlinné potraviny. Nezapomeňte na vitamínové komplexy.
 2. Odmítnutí alkoholu a cigaret, vést zdravý životní styl s mírnou fyzickou námahou a řádným odpočinkem. Snažte se vyhnout nervovému napětí.
 3. Pravidelně se starejte o pokožku obličeje, používejte křoviny, čisticí vody a zvlhčovače.
 4. Používat lidové prostředky pro růst vlasů nebo farmaceutické masti.
Důležité!Pokud je příčinou zakrslého růstu štětin hormonální onemocnění nebo přítomnost zánětlivých onemocnění, pak masti a krémy nepomohou. Musí projítlékařské vyšetření a vyléčení patologie.

Pomáhají masti pro růst vousů?

Pomáhají masti?Jednoznačná odpověď na tuto otázku je nemožná.Jak výrazný bude výsledek závisí na individuálních vlastnostech organismu.Jeden nástroj někomu pomůže, někdo jiný je úplně jiný.Kromě toho se princip působení farmaceutických přípravků liší, takže konečný výsledek závisí na správné volbě masti.

V každém případě nedojde k žádnému poškození z užívání drog, ale zlepší se stav kůže, tón a pružnost.

Zásada činnosti

Farmaceutické přípravky lze rozdělit do několika typů:

 • ke stimulaci růstu vlasůžárovky v raných fázích;
 • k urychlení růstu štětin;
 • pro zvýšení hustoty vlasů.

V závislosti na účelu mohou složky produktů zlepšit přívod krve do vlasových folikulů, vyživovat žárovky, ztížit vlasy.Při pravidelném používání se v kožních buňkách hromadí živiny a pokračují v stimulaci růstu vlasů i po použití.

Samozřejmě byste neměli očekávat rychlý výsledek, ale po 6–12 měsících nepřetržitého používání budou pozitivní změny jistě patrné.

Během aplikace je nutné oholit tenké a slabé chlupy.To navíc vyvolá růst tlustších a tvrdších vlasů.

Důležité! Nepoužívejte na kůži farmaceutických nebo lidových prostředků, pokud je obličejExistují zánětlivé, podrážděné oblasti, ekzémy nebo pustulární vyrážka.

Přehled lékárny

Jaký je účinek rozmazání vousů tak, že roste rychleji?Níže jsou uvedeny nejoblíbenější a nejúčinnější masti a spreje pro urychlení růstu vlasů a zvýšení hustoty vlasů.

Důležité! Než použijete nový lék, musíte otestovat alergie.Aplikujte kapku přípravku na ohyb lokte a vyhodnoťte kožní reakci za denS výskytem svědění a zčervenání je užívání drogy zakázáno.

Trius mast

Trius obsahuje tyto složky:

 • kokosový olej;
 • tokoferol acetát;
 • olej z pšeničných klíčků;
 • esenciální olej z pomeranče a citronu;
 • eukalyptus a bergamotový olej;
 • bambucké máslo;
 • ricinový olej.

Lék se vyrábí ve formě masti a olejového roztoku, urychluje růst vegetace, aktivuje růst nečinných žárovek, což přispívá ke zvýšení hustoty vlasů.

Nástroj navíc změkčuje pokožku, zabraňuje vzniku podráždění, odstraňuje zvýšenou mastnou pleť.Proto může být aplikován na obličej jako výrobek po holení.

Mastoxidil mast

Minoxidil je léčivo určené k stimulaci růstu spících vlasových folikulů.Nástroj zvyšuje prokrvení folikulů a zlepšuje metabolické procesy v kožních buňkách.

Minoxidil ve formě spreje, masti, lotionu a ve formě tablet a používá se pro plešatosti a pleť.slabý růst vlasů.


Koupit Minoxidil

Výrobek se aplikuje třikrát denně na očištěnou tvář po dobu nejméně 4-5 měsíců.Pokud je na obličeji kožní léze, je třeba se vyvarovat použití.

Black Phomthong

První pozitivní změny lze pozorovat po 4 týdnech pravidelného používání tohoto nástroje.Oleje klitoria, muškátového oříšku a sezamu, které tvoří kompozici, vyživují a stimulují růst cibulí, což vede k růstu tlustých a dokonce i štětin.

Na kůži naneste černou mast do tenké vrstvy ráno a před spaním a masírujte, dokud černá barva nezmizí.Použijte k dosažení požadovaného výsledku, ale ne méně než tři až čtyři měsíce.

Profesionální vlasový systém

Známý lék, který může pomoci stát se majitelem luxusní husté vousy.Složky kompozice produktu zahrnují takové užitečné látky:

 • květy heřmánku, které snižují zánět a urychlují hojení kožních lézí;
 • bobule jalovce, které jsou zodpovědné za zvlhčování pokožky;
 • olej z lopuchu, který stimuluje růst vlasových folikulů;
 • kořen skořice a kalamáru, zpevňování cibulí a zlepšování struktury vlasů;
 • chmelové hlávky pomáhají aktivovat spící folikuly a zvyšují hustotu štětin.

Dvakrát denně promažte pokožku obličeje přípravkem a vmíchejte do kořenů vegetace a nechte ji vstřebat.Nástroj aplikujte dva až tři týdny, ne méně.

Rogaine

Rogaine -krémový přípravek určený k obnově vegetace na plešatých oblastech pokožky hlavy a stimulaci růstu štětin.Nástroj je charakterizován projevem rychlého výsledku díky obsahu minoxidilu.

Pěna je rozprostřena v tenké vrstvě přes pokožku obličeje a nevyžaduje oplach, protože léčivo je dokonale absorbováno.Lahvička by měla být před použitím protřepána, aby se dosáhlo jednotného složení.Průběh léčby by měl být nejméně tři měsíce.

Nepoužívejte lék v přítomnosti kožních lézí a osob mladších 15 let.

SheveLux

Japonský sprej SheveLux je velmi oblíbený jako účinný prostředek proti vypadávání vlasů.Lze jej použít k posílení žárovek na hlavě a stimulaci růstu štětin.

Léčivo obsahuje unikátní složku kmenového oxidu, která aktivně ovlivňuje spící vlasové folikuly a stimuluje je k rychlému růstu.Kromě toho SheveLux obsahuje přírodní Bay olej a Enter olej.

Nástroj nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální náchylnosti ke složeným složkám.

Pokud tedy touha získat mužné vousy nebo brutální štětiny vede k tomu, že na obličeji nebo nerovném porostu s plešatými skvrnami se objeví tenká zbraň, pak byste neměli zoufat.Mnoho mužů potvrzuje účinnost farmaceutických mastí a krémů k dosažení silné a rovnoměrnévlasy na obličeji.

Ačkoliv jsou přípravky poměrně drahé a neslibují okamžitý výsledek, s pravidelným používáním, po několika měsících budou první změny znatelné, růst štětin se zrychlí, růst bude jednotný a vlasy budou silnější a tvrdší. Trochu trpělivosti a snu o nádherném vousu se stane skutečností.