Nejteplejší pánská bunda: žebříček nejlepších výrobců

S ohledem na zvláštnosti našich klimatických podmínek je nemožné bez kvalitního vdechnutí v chladné zimě.Že je to jednoduchý a praktický kus oblečení, který se pohodlně nosí.S takovou věcí člověk nezmrzne ani při -40, ale aby to bylo pravda, musíte vědět, která je nejteplejší pánská bunda a jak ji vybrat.

Je nutné věnovat pozornost nejen velikosti, vzhledu, společnosti, která produkt vyrobila, ale stojí za to i přesnou vlastnost kvality věci.Aby však mohl tento monitoring provádět nezávisle na sobě, musí se člověk seznámit se základními parametry kvality zimního oblečení, jehož přítomnost zaručí, že byla získána opravdu teplá a praktická věc.

Jaká je nejteplejší bunda?

Aby byla bunda vhodná pro drsné zimy v naší zemi, musí mít tyto kvalitativní charakteristiky:

 • jako výplň musí být použit umělý, přírodní nebo syntetický zimník;(je lepší zvolit produkt naplněný přirozeným dolů, ale bude to drahé);
 • věnovat pozornost poměru dolů a peří - nejlepší možností je 75% a 25% peří;
 • zjistit, zda je výplň rovnoměrně rozložena po celém výrobku
 • dlouhá bunda dolů, protože v takovém oblečení bude mnohem teplejší.

Downové bundy naplněné polstrováním mohou být umyty doma a neztratí svůj tvar a přitažlivost.To je jejich hlavní výhoda.Tato možnost je levná, a pokud je výplň položena v několika vrstvách, pak taková věc vydrží i těžké zima.

Plnivem z umělých vláken jsou syntetická vlákna ve formě pružin, spirál nebo kuliček.Může se jednat o chloridové vlákno, polyfiber nebo tracker.Tento výplň je o něco teplejší než sintepon a není příliš drahý.Ale stále nejteplejšími výplněmi jsou přírodní peří a peří, ale taková věc bude drahá.

Znalecký posudek
Helen Goldman
Mužský stylista-tvůrce obrazu
Když se podíváte na štítek bundy a uvidíte, že proporce dolů a peří jsou stejné, nenechte se spěchat, abyste si užili ne příliš vysoké ceny a kupte si takovou věc kvůli mrazu,více než 10 stupňů nebude stát.

Top 10 pánských saka pro tvrdé zimy

Nejteplejší obláčky pro muže nejsou vždy dostupné na trhu.Kvalitní bundy jsou vyráběny určitými značkami, které znají potřeby domácích zákazníků.Chcete-li pochopit, které varianty pánského zimního oblečení jsou nejlepší, musíte zvážit aktuální top 10, počínaje prvním místem.Hodnocení teplých bund pro muže je následující:

\ t 6.
Hodnocení polohy Název pánské pánské bundyParametry kvality
1. Snow Mantra Je to velmi teplá bunda. Je naplněna nejkvalitnější bílou kachnou s hustotou 675 F.P. Pro upevnění rukavic jsou k dispozici smyčky. Svrchní oděvy od tohoto výrobce jsou považovány za nejteplejší na světě.
2. Bask Tento výrobek vyrábí domácí výrobce, který tak dobře zná naše zimy. Každý výrobek je naplněn přírodním prachem, který ochrání před zimou i v těch nejtěžších zimách.
3. Dixon Tento model je velmi teplý, výrobce jako přírodní plnivo používal přírodní husu. Na podšívce je našitá dodatečná vesta s umělým výplní, je zde pletený límec, který dobře chrání krk.
4. Taimyr Také domácí kabiny s polstrováním dolů, které jsou externě podobné vůdci tohoto hodnocení. Bundy mají velmi hustou vnější tkaninu, jsou naplněny husím páskem, blokují vodu a vítr, mají mnoho kapes.
5. Aleut Tento výrobek je nový v roce 2017. Bunda obsahuje 590 gramů dolů, díky čemuž je velmi teplá. Jeho délka dosahuje v polovině stehna, manžety chrání ruce před chladem.
Aljaška Velmi lehká a teplá bunda. Skládá se z 85% hus a 15% peří. Tato volba odolává teplotám do -30 stupňů, má vnější povrch odolný proti opotřebení, který je chráněn před vlhkostí a větrem.
7. Arktida Má vnější tkaninuZvýšená hustota, plná kožešiny, má teplou praktickou kapotu, která chrání před větrem a sněhem. Je naplněn kachní dolů, má 4 objemové vnější kapsy, kapuce má okraj mývalí srsti.
8. Fergo norge Jedná se o možnost norského výrobce. Bundy šijí pa unikátní technologie, možnost může být považována za větší rozpočet než výše uvedené, ale kvalita není o mnoho nižší než u jiných podobných věcí.
9. Vostok Vnější tkanina je trvanlivá, vodotěsná. Okraj kapuce je vyroben z kojotové kožešiny. Složení výrobku je založeno na husí kůži.
10. Sibiř Wellensteyn To je volba od finského výrobce. Bunda je lehká z hlediska hmotnosti, ale vypadá to skvěle a vydrží poměrně velké mrazy.

Jedná se o hodnocení kvality sako pro kvalitu bude nejvýznamnější v této sezoně.

Špičkové bundy elitní dolů (foto)

Pánské bundy Elite z prvotřídní třídy - to je přesně to, co se zahřeje v chladné zimě. Pokud vezmeme v úvahu ty nejlepší bundy pro muže z této kategorie, nemůžeme ignorovat následující modely:

 1. Joutsen.
 2. Parajumpers.
 3. Kanadská husa.
 4. Columbia.
 5. Moncler.
 6. Peuterey.
 7. Geoff Anderson.

Výběr elitní sestupné kabáty, muž nejenže dostane záruku, že bude v zimě teplý, ale taképřidává k jeho vzhledu další prezentovatelnost a přitažlivost.

Závěr

Pánské teplé zimní bundy na zimu jsou jednoznačně velmi oblíbené.Chcete-li vědět, které nejteplejší bundu koupit, měli byste pečlivě studovat produkty několika značek a vidět parametry kvality každého výrobku.

Samozřejmě, že bundy s přírodními výplněmi naplněné dolů jsou považovány za nejteplejší, ale pokud nemají dostatek peněz, pak se syntetika dobře zahřeje.Hlavní věc je podívat se na to.Jak dobře je výrobek šit a jaká tkanina byla použita.Člověk, který bude pozorný v okamžiku volby, bude schopen najít produkt, který ho v zimě přesně zahřeje.