Nejsilnější a nejsilnější kondomy

Bariérové ​​antikoncepce pro muže jsou kondomy, které musí být především spolehlivé a kvalitní.Člověk by neměl očekávat pravdu od výrobce kvůli marketingovým krokům, takže se můžete spolehnout na názory a doporučení odborníků a zkušených mužů.Tématem diskuse budou dnes nejsilnější kondomy, budeme diskutovat o špičkových značkách, nejlepších nabídkách na trhu a pravidlech pro výběr kondomů.

Jaké kondomy mohoupovažován za nejodolnější?

Hlavním úkolem kondomu je chránit před nežádoucím těhotenstvím a infekcí.Nejprve je třeba zjistit, které jsou nejsilnější kondomy z hlediska parametrů a vlastností.Spolehlivý a trvanlivý kondom musí splňovat následující parametry:

Tloušťka stěny a materiálvýroba je důležitým ukazatelem spolehlivosti a trvanlivosti kondomu. Pokud se člověk snaží v první řadě být v bezpečí a již v pozadí má pocity a úroveň potěšení z frikcí, kondomy se silnou stěnou jsou tou správnou volbou. Hrubé kondomy se používají pro specifické účely jako všudypřítomné modely.

Stanovisko odborníka
Elena Druzhnikova
Sexolog. Expert na rodinné vztahy. Rodinný psycholog.
Pokud pochybujete o kvalitě nového výrobce, otestujte jej na příkladu. Neodstraňujte, kupte si jednu kopii, abyste ji zkontrolovali v práci. Ne vždy dobré je to, co je drahé a dobře inzerované.

Materiály používané pro výrobu kondomů

Abychom pochopili, co je produkt, označte tuto skutečnost pro sebe. Jaké materiály byly vyrobeny. Dnes většina výrobců používá 4 materiály ve výrobě antikoncepce pro muže:

 • polyurethan;
 • latex;
 • Tactilon;
 • Jehněčí kůže.

Jak spolehlivé a trvanlivé lze určit všechny typy, pokud si přečtete podrobný popis každé varianty.

Latex

Nejběžnější možností jsou latexové kondomy na bázi gumy s vynikající elasticitou, pevnostmi v tahu, pružností a trvanlivostí. Medicína volá latex nejlepší obránce proti nechtěnýmtěhotenství a pohlavně přenosné nemoci.

Latexové kondomy mohou být v několika rozměrech velikostí:

 • 0,06-0,07 mm - průměrná hustota stěn;
 • 0,04 mm - tenkostěnné citlivé modely;
 • 0.07-0.12 - silnostěnné modely.

U většiny latexových výrobků je zapotřebí dodatečné mazání a musí být na bázi vody.Možnosti oleje a silikonů nejsou kompatibilní s materiálem a mohou ohrozit integritu latexu.Některé ženy vykazují zvýšenou citlivost kůže pohlavních orgánů na latexové produkty, které jsou doprovázeny alergickými projevy.

Polyuretan

Tento materiál pochází z plastu, který je zpracován, což vede ke kondomům.Taková variace byla vynalezena pro segment spotřebitelů, kteří mají intoleranci latexu.Navzdory skutečnosti, že tyto výrobky jsou méně elastické a pružné, vykazují vyšší stupeň hustoty.

Polyuretanový kondom se dokonale hodí k pokožce reprodukčního orgánu a navíc dokonale absorbuje tělesnou teplotu, což člověku pomáhá zapomenout na jeho přítomnost.Souběžně s bariérovou antikoncepcí tohoto formátu můžete použít lubrikanty jakéhokoli složení, materiál málokdy způsobuje alergické projevy.Tloušťka těchto kondomů může být pouze v jedné velikosti - 0,01 až 0,04 mm, tj. Tenkostěnných modelech.

Tactilone

V tomto případě je materiál v chemickém složení podobný,vlastnosti a vlastnosti polyuretanu, ale je pružnější a pružnější.Vzhledem k tomu, kondom snadno vezme podobu falus, poskytuje nejpřirozenější pocity.Ano, a mazivo k němu může být vybráno bez kontraindikace, protože taktilon je kompatibilní se všemi základy.

Lambskin

Speciálním materiálem pro výrobu kondomů je jehněčí kůže, tj. Očištěná střeva jehňat.Výrobek je naprosto přirozený a šetrný k životnímu prostředí, protože po určité době se rozpadá bez znečištění životního prostředí.Vzhledem k pórovitosti struktury a tenkosti stěn, takové kondomy nechrání před rizikem infekce, ale těhotenství lze zabránit.

Pro jaký druh pohlaví jsou určeny nejsilnější kondomy?

Existuje několik úkolů, pro které jsou zapotřebí silné kondomy:

 1. Prevence předčasné ejakulace -je častým problémem většiny mužů v důsledku zvýšené citlivosti penisu ahlavy.Hrubé kondomy pomáhají snížit práh citlivosti a otupují pocity, které prodlužují pohlavní styk.
 2. Anální sex -tento druh sexu zahrnuje úzkou clonu, suché prostředí střeva a přítomnost bakterií a bakterií.Proto, pro anální sex, vyvinul speciální trvanlivé kondomy s nízkým rizikem přestávek.
 3. Pocit velkého ptáka -někteří muži se cítí sebevědomější, když uvážíme, že kondom se silnou stěnou přidá trochu k průměru a délce orgánu.
 4. Náhodné vazby -Pokud se náhodou přiblížíte neznámé dívce, je lepší použít silný kondom, abyste se chránili před rizikem smluvních pohlavních chorob.

Jak si vybrat kondom: hlavní kritéria

Jak vybrat správný kondom z trvanlivých materiálů pro spolehlivou ochranu a kvalitní pohlavní styk, uveďte hlavní kritéria - značku výrobce,cena, výrobní materiál, velikost a trvanlivost.

Spolehlivá značka

Zaškrtnutá značka je původním bodem pravidel pro výběr kondomů.Při nákupu antikoncepce dávejte přednost známým značkám a jménům, jakož i oficiálním dodavatelům (internetové stránky výrobce nebo lékárny).Existuje mnoho top hodnocení a fóra, kde můžete vidět osvědčené značky a značky.

Spolehlivý prodejní bod

Kvalitní a trvanlivé kondomy nemohou být levné, takže šetří antikoncepci.Je lepší kupovat drahé drahé modely na osvědčených místech - ve specializovaných prodejnách, na oficiálních stránkách výrobce nebo v lékárnách.Pochybné body a třetí strany se vyhýbají chytit na řemesla a manželství.

Balení by nemělo být poškozeno

Datum exspirace - před nákupem je důležité věnovat pozornost tomuto parametru, jakékoli poškození obalu nebo doba jeho platnosti sníží kvalitu a životnost výrobku.Dobrý produkt může také trpětnesprávné skladování, např. pod spalujícím sluncem nebo při nízkých teplotách, při náhlé změně teploty, v blízkosti ostrých a propichujících předmětů.

Velikost musí být správná

Před nákupem si musíte přečíst literaturu o tom, jak si vybrat správný kondom z velikosti vašeho pohlavního orgánu.K tomu musí člověk znát délku a průměr svého penisu.Dobrý kondom bude mít optimální množství lubrikantu, takže se dá snadno nasadit na penis, nevyklouznout z něj, ale orgán nezvrhnout.

Top-8 nejsilnějších kondomů

Pro usnadnění výběru silnostěnných kondomů jsou muži nabídnuti 8 nejlepších nabídek sestavených odborníky:

118]

 1. Vizit Overture Extra Safe- zde je k dispozici tlustá latexová stěna, zásobník semen, hladký válcový tvar, silikonové mazivo a velikost 0,1 /180/52 mm (tloušťkastěny /délka /šířka).
 2. Ganzo silný- trvanlivý kondom z Velké Británie z přírodního latexu, vybavený silikonovým mazivem, hladkým standardním tvarem a velikostí 0,1 mm;187 /53mm.
 3. Sico Extra Safe- německý výrobce nabízí nejspolehlivější kondomy s tlustou stěnou hladkého válcového tvaru, přítomností pohonu osiva a silikonového maziva, stejně jako 0,1 mm;180 /52mm.
 4. Masculan Ultra Strong- Kondomy stabilní kvality v černé barvě se zesílenou stěnou, se zvýšeným množstvím mazivapro anální sex, stejně jako rozsah velikosti 0,095 mm;180 /52mm.
 5. Contex Forced- česká značka nabízí zahuštěné přírodní vysoce kvalitní latexové kondomy s hladkým válcovým tvarem, silikonovým gel-mazivem, skladováním semen a velikostí 0,09 mm, 180/52 mm.
 6. Vitalis Strong- kondomy prvotřídní kvality vyrobené z přírodního kaučukového latexu, doplněné mazivem, zásobníkem osiva a velikostí 0,09 mm, 180/53 mm.
 7. Jaro Ultra Strong- Holandské kondomy se zesílenou stěnou klasické formy, ale se zvýšeným mazivem pro anální sex a velikostí 0,085 mm;195 /54mm.
 8. Durex Extra Safeje globální značka z Velké Británie, která nabízí silný model kondomů pro anální a ultra bezpečný sex.Klasický tvar, pohon, silikonová báze s gelovým mazivem, stejně jako velikost 0,08 mm;200 /56mm.

Z výše uvedeného návrhu lze vyvodit závěr, že nejsilnější stěna kondomu je 0,1 mm, což znamená, že nejodolnější je několik možností - Vizit Overture Extra Safe, Sico Extra Safe a Ganzo silný.

Recenze nejsilnějších kondomů

Dmitry, 35, Vladivostok

Moje žena a já jsme vždy chráněni, protože již máme tři děti..Za 10 let manželství vyzkoušel mnoho kondomů, včetně silnostěnných.Používáme je pro anální sex.Pro mě nejodolnější, ale ne degradující kvalitu sexu - kondomy Durex Extra Safe.

Oleg, 28 let, Moskva

Studoval mnoho recenzí ve fórech, tipy od různých odborníků a potéVyzkoušela jsem několik špičkových modelů tlustých kondomů.Pokud jde o mě, zejména silné a ne příliš nudné pocity - to je model Sico Extra Safe a Contex Forced.

Igor, 31 let, Novosibirsk

Používám pouze hrubostěnné kondomy, protože nemám trvalý vztah, nespravuji zdraví od hříchu.Dobrý model je Ganzo silný, kondomy jsou trvanlivé, ale nedrví penis, pomáhají vydržet déle během sexu.

Závěr

Husté kondomy jsou nezbytností v několika případech, například při análním sexu, příležitostných vztazích, jakož i při prodloužení pohlavního styku a snížení citlivosti hlavy.s předčasnou ejakulací.Pravidla výběru a nejlepší modely byly pojmenovány, stačí se spoléhat na vlastní pocity pohodlí a potěšení.