Nejodolnější pánská vůně: volte parfém s vlakem

Každý moderní člověk je povinen doplnit svůj vzhled a styl kvalitním a vhodným parfémem. Při výběru vůně, věku člověka, jeho životního stylu, celkového obrazu a stylu, jakož i složení vůně, její trvanlivosti a souladu s preferencemi majitele jsou považovány za důležitá kritéria pro výběr. A jen ty nejodolnější pánské vůně mohou zdůraznit hlavní vlastnosti charakteru majitele a jeho postavení.

Je-li pokaždé, když se člověk nachází v těsné blízkosti člověka, je to nenápadná, ale příjemná oblaka vůně, to znamená, že se jedná o spornou kvalitní vůni. Odborníci poznamenávají, že tato vůně by měla trvat 7 hodin a déle, aniž by bylo nutné ji znovu aplikovat. Nalezení takového produktu na regálech s obrovskou rozmanitostí je obtížné, takže všichni nejodolnější odborníci na parfémy se umístili ve speciálním top žebříčku.

Hodnocení nejtrvalejšího mužského parfému

Nejlepší ceny pánské vůně! Pouze TOP příchutě! Skočit & gt; & gt;

Perzistentní vonné látky jsou primárně nasycené a hluboké parfémy s vlakem, který vydrží na kůži osoby během dne. Bez ohledu na kvalitu a propagaci značky, ne každý výrobce, který je dnes znám, nemůže nabídnout člověkaopravdu trvalá vůně.Proto byly všechny známé značky opakovaně testovány odborníky, po čemž 5 nejlepších seznamů zahrnovalo nejlepších 5 perzistentních parfémů pro silnou polovinu společnosti.

Chanel Allure Pour Homme

Tato vůně byla vytvořena zejména pro soběstačné, silné a smyslné muže.Poprvé na trhu debutoval v roce 1999 a podle odborníků je dnes nejkrásnější toaletní voda klasikou elitní pánské parfumerie.Výrobce doporučuje vyzkoušet tuto vůni pro muže starší 25 let, jako vícekomponentní kompozici s 25 akcenty a brilantní pyramidu z nich ocení zkušený majitel.Základem vůně jsou dřevité a orientální motivy, osvěžující citrusy a sypká sladkost.

Paco Rabanne 1 milion

Návrh obalu, který se podobá zlatému ingotu, je okamžitě zřejmý, proto se jedná o název - 1 milion.Vůně je univerzální, s ohledem na věková kritéria, drží na kůži člověka až 10 hodin po aplikaci.Sladká vůně se okamžitě slučuje s pokožkou a tvoří jediný celek jejího stylu a obrazu.Složení obsahuje citrusové tóny, aroma růží, máta a okouzlující koření.Pro hloubku parfému jsou zodpovědné dřevité tóny, kůže, jantar, skořice.Ideální odolná toaletní voda pro romantická setkání a noční procházky.

Christian Dior Dior Homme

Znalci tohoto parfému ihned přezdívali s dokonalou kombinací dřeva a práškového akcentu.Díky této kompozici člověk zdůrazní svou inteligenci,s romantismem a smyslností.Zde můžete vidět tóny kardamomu, pačuli, levandule, jantaru, po kterém se objevují práškové akordy fazolí, duhovky a kakaa.Pánské duše charismatického a zároveň měkkého vlaku bude vyhovovat muži jakéhokoliv druhu temperamentu.

Carolina Herrera Chic For Men

Navzdory omezené a skromné ​​láhvi obsahuje celou řadu emocí a pocitů,podle odborníků, opravdovým mistrovským dílem.Opravdová vůně vítěze a vůdce na všech frontách života.Zde můžete cítit čerstvý citrus, bergamot tart, lákavé skořice a kardamom.Španělský parfém drží na majiteli až do devíti hodin, udržuje nenápadný svůdný oblak.Ideální pro chladné období, dává člověku teplo a dobrou náladu.

Lacoste L.12.12.Bílá

Osvěžující, osvěžující a tonizující vůně pro mladé, sportovní muže s pevným postojem.Vůně patří do skupiny dřevem rozmazaných vůní, díky kterým se v létě častěji používá.Cool akordy se budete cítit skvěle a cítíte se dobře.

Současně není aroma ostré a vzduch trvá 8 hodin, což dává člověku a jeho citrusovým, dřevnatým a květinovým tónům.Silná vůně rozmarýnu, bylinné tóny, lákavé ylang-ylang a mnoho dalšího.

Znalecký posudek
Helene Goldman
Mužský stylista
Bez ohledu na množství použitého parfému aopakující se frekvence tohoto postupu, nestabilní aroma nebude bohatší a silnější. To může způsobit, pokud podráždění čichu. Pouze s výběrem originální toaletní vody můžete získat opravdu silnou parfémovou stopu.

Jaká je zvláštní složka těchto parfémů?

Kombinuje hodnocení pánských parfémů a všech uvedených chutí, přítomnost výrazných akcentů - dřevité, citrusové, kořeněné a květinové tóny. Je těžké pojmenovat konkrétní složku, která je zodpovědná za vytrvalost parfémů, každý výrobce má své vlastní tajné přísady. Pro vytrvalost parfémové úrovně koncentrace složek chutí.

Nejodolnější variantou je parfém, ve kterém stezka trvá dlouhou a vytaženou. Ale lihoviny v horkém počasí mohou být rušivé a dokonce i dusivé. Parfém bude poněkud snazší, jeho vlak bude trvat 6-7 hodin. Chutná toaletní voda se používá k aromatizaci pouze kůže bez doprovodného oblaku. A v Kolíně nad Rýnem obsahuje nejméně těkavé látky a její pach je cítit jen pár hodin.

Závěr

Recenze mužů potvrzují, že všech 5 navrhovaných vůní je skutečně vytrvalých a vysoce kvalitních výrobků od osvědčených výrobců. První místo si již mnoho let zaslouží mužský parfém Chanel Allure Pour Homme, a to navzdory skutečnosti, že se objevil asi před 20 lety. Výběr nejlepší možnosti je nutný vzhledem k roční době, věku člověka a jeho životnímu stylu. Jmenovat jednu možnost, kterou je toaletní voda nejtrvalejší, je obtížné, protožePojem „nejlepší“ je pro každého člověka pružný a individuální.