Nejoblíbenější výrobci nebezpečných holicích strojků

Někteří muži mají velký zájem o nebezpečné holení. Zní to mocně, někdy brutálně. Často, aby takové zařízení je skvělý nápad. Ale jedna věc je dostat to, a další je naučit se, jak ji správně používat. Nyní je nástroj zabudován v profesionálních holičstvích.

Chcete-li získat ostří "ostražitost", připravte se na chvíli morálně na řádné trénování tak, aby byly dovednosti holení pevné. Hlavní věc - nespěchejte, dělejte všechno pomalu, klidně. Koneckonců, pokud si pospíší, může způsobit řez. Pomůžeme vám přistupovat k této otázce s plnou odpovědností. Záruka na služby a zábavu!

Výrobci holicích strojků

Někteří upřednostňují koupit první „pozor“ za méně peněz. Stejně jako, nelíbí se to, prostě ho odhoďte. Tento přístup je v zásadě nesprávný, protože je to na počátečním seznámení s ním, je třeba k němu přistupovat zodpovědně. Oblíbenými výrobci těchto zařízení jsou Anglie, Španělsko, Švédsko, Německo. Oni jsou také produkováni francouzštinou, Američany a Číňany. A co Rusové?

Ruský holicí strojekvýroba na domácím trhu dnes chybí, protože je nahrazena moderními dováženými, opakovaně použitelnými holicími stroji s vyměnitelnými lopatkami.Nicméně, ruské výrobky lze nalézt v soukromých obchodech nebo on-line obchody od mistrů, protože někdo rád sbírá, a někdo prodávat nebo dát jako suvenýr.

Pro jeho výrobu neexistují žádné velké společnosti.Ačkoli tam je “Damašek dílna”, dělat taková zařízení od Damascus oceli.Na našich policích se zřídka setkáváte s výrobcem Ruska, protože takový výrobek byl v době sovětské éry masivně poptáván.

Příkladem takového sovětského produktu je ostření čepele stiz sportu, který je považován za prakticky nejlepší díky vysokému hodnocení na světové úrovni.Sériová výroba zařízení probíhala na HAZ (Plant Labour Vacha), pocházející z roku 1830.Konec 19. století byl pro závod označen Velkou zlatou medailí Pařížské světové výstavy a v roce 1891 byla výstava vystavena na Světové výstavě ve městě New York.Říká hodně, souhlasíte?

Pro informaci! Nebezpečná technika holení eliminuje použití gelů a krémů.Tyto výrobky nebudou pokožku řádně připravovat.Lepší je použít mýdlo nebo speciální hrnek.

Nyní pracuje jen několik společností, protože výrobci nebezpečných holicích strojků vždy soutěží o kvalitu, originalitu.

Zástupci současného odvětví:

 1. „Dovo“ .Německá firma, zakořeněná ve vzdáleném 1906.Úspěšnéfungující dnes.Továrna se nachází v blízkosti města Solingen.
 2. „Hart Steel“americké výroby.Relativně mladá struktura, založená v roce 2009.Rozsah není tak obrovský ve srovnání s konkurencí, ale pozitivní zpětná vazba od spotřebitelů pravidelně přitahuje nové zákazníky.
 3. Thiers-Issard .Výrobce je francouzský.Pracuje od roku 1884.Thiers-Issard je poměrně silný konkurent, protože používá mimořádně kvalitní materiály, ruční práci, unikátní proces kalení, s velkým počtem modelů pro každý vkus a cenu.
 4. Muehle .Značka pochází z Německa.Fanoušci klasického mokrého oholení ho jistě okamžitě rozpoznali.Kvalita dobré úrovně, i když je to více možností rozpočtu.Na rukojeti přístroje je vyryt nápis „Solingen“.Je třeba poznamenat, že tovární broušení nedovolí okamžité holení, protože specialista bude stále muset pracovat s muehle.
 5. „Artrazor“ .Je to otevřená tvůrčí asociace, klub svobodných mistrů, kteří přitahují nové profesionály.Projekt byl založen mistrem Fransem a pokračuje ve své činnosti společně s kluky z oblíbené stránky britva.ru.Tvůrčí impuls, touha vytvořit si vlastní jedinečné produkty tyto muže sjednotila, aby tvrdě pracovali.Dnes je artrazor v poptávce, takže i popruhy pro rovnání, příslušenství.

Nejoblíbenější holicí strojky

Existuje řada modelů, kterým muži zvláště důvěřují a jsou jim upřednostňováni.O nejznámějším čtení níže.

Wacker Classic

Německý výrobce zaručující vysokou kvalitu.Wacker exkluzivní tržní položka.Materiál špičky je čistá uhlíková ocel, která obsahuje jemnou mikrostrukturu Silver Streel.Čepel je maximálně konkávní, což dodává pokožce po holení hladkost.Šířka plátna 5/8 ".Rukojeť je vyrobena z buvolího rohu, každý samostatně vytvořený model má svůj jedinečný vzor, ​​kontrast.

Je ručně vyráběno, místem vzniku je město Solingen.Dodáno s certifikátem pravosti a osobním podpisem G. Vackera, který tuto společnost založil.

Důležité! Vyhněte se v koupelně nářadí, zejména uhlíkové oceli.Díky zvýšené vlhkosti může začít rzi.

Wacker Borodino

Model byl vydán k datu 200 let trvající domácí bitvy mezi Rusy a Francouzi v roce 1812.Název modelu se odehrává na počest velké bitvy u Borodina.Plátno obsahuje portréty Napoleona, Kutuzova.Model ruční výroby, rukojeť je přírodní buvolí roh.Přirozené vlastnosti tohoto materiálu mu umožňují nezávisle měnit barvu, strukturu.

Boker Arbolito H. Poker & CO

Značkový výrobek vyrobený ve španělské továrně Arbolito.Boker je ceněn pro svou vysokou kvalitu a je k tomu dostatek důvodů: syntetická rukojeť odolná proti vlhkosti, zdobená vložkami;nejtenčí 5/8 "plátno z vysoce uhlíkové oceli;hlava, vyrobený v nejlepších španělských tradicích.Ruční výroba, včetně 120 různýchoperací.


Opakovaně byla přijata opatření ke zjednodušení a mechanizaci procesu ostření.Jedním z řešení bylo vytvořit design s čepelí, které se odděluje, nebo strojem, který může špičku ostřit.Starožitné obchody a někteří sběratelé mají podobné "obavy" 19. století, dobrou ochranu.

Wacker Titanium

Trh je novinkou.Šířka plátna 6/8 ".Rukojeť je také vyrobena z houkačky.Hlava je klasická, konkávnost je plná.Po použití je zajištěn dokonale hladký kryt.Co titanový povlak?Výhody tohoto materiálu:

 1. Ekologický.
 2. Stabilní povrch proti mechanickému poškození.
 3. Vysoká odolnost proti korozi ve srovnání s jinými kovy.
 4. Dobrá odolnost proti opotřebení, dlouhá životnost.

Dovo Nejlepší kvalita Černá

Německý výrobce, který je nám znám, nabízí rozpočet, ale možnost kvality.Dokáže to zvládnout i začátečník.Šířka špičky 5/8 "s konkávností 1 až 2 umožňuje pohodlné oholení.Vysoký uhlíkový čepel je elastický, snadno ostřený a ovládaný.Rukojeť celuloid, odolný vůči vodě, pohodlný s uchopením.Ujistěte se, že dostanete kožený opasek pro ostření, protože když se oholíte, tenký okraj tvoří malé vady.Blade pravidlo před každým holením.

Jak se vyrábějí holicí strojky?

Nejprve vezměte válcový ocelový blok.Toto je původní vzhled rámu.Jak se vyrábí břitva ve fázích,čtěte níže:

 1. Ocelový blok se zahřívá v peci na vysoké teploty. Ukazuje se jako plastelína. Ale soulad ocelových "plastelín" není tak vysoký.
 2. Zahřátý válec se pak tvaruje do plochého tvaru. Přebytečné hrany jsou odříznuty.
 3. Forma se umístí do grafitového prášku s přídavkem roztaveného olova. Ten zvyšuje pevnost oceli.
 4. Naplňte olej. Posypeme pilinami pro lepší vstřebání.
 5. Broušení špičky. Je pokryta speciálními materiály, které ho posilují. Pak elektrolýza.
 6. Umístění nože na rukojeť.
 7. Konečné ostření ve stupních. Ten poskytuje místo brusky kožený opasek, aby se čepel nastavila pro její maximální příjemné použití.

Nejdražší břitva

Parní hygienický dodavatel Hommage představil úžasný nový výrobek vyrobený z velmi hodnotného kovu, platiny. Je to takové potěšení 30 000 dolarů. To je nejdražší "strach" na světě, s vysokou tvrdostí, plasticitou, inertností. Kromě hygienických výrobků dodává společnost také produkty péče o obaly, stejně jako špičkové pánské lázeňské procedury.

Hommage má obrovskou výhodu, a to je původní ruční práce ze 128 vrstev Damašské oceli. Případem je také platina, která chrání kov před oxidací. Prodej zařízení se provádí v balení, které je vyrobeno z tanzanského, spíše vzácného stromu.

Poradenství! Zpočátku budou neúspěšné pokusy.Chcete-li zvládnout dobrou techniku, snažte se pravidelně holit.Postupně tak zvládnete celý proces.

Nejostřejší břitva

Dobře naostřený "nebezpečný" nůž překračuje ostrost stroje.To je také docela dlouho, a muž v jednom pohybu čistí velkou plochu vzhledu.Vzhledem k tenké špičce se každý obličej neholí více než dvakrát.Pokud jsou vaše štětiny měkké, stačí jedna.

Nejzávažnější „nebezpečí“ dává pozitivní účinek v minimálním čase, protože chlupy jsou oholeny a nevytahují se, jak se často stává.Poté se podráždění krytu sníží.Otevřené zdroje (objevy) uvádějí skutečnost, že okraj rohu dobře ostřeného nebezpečného ostří je druhým nejostřejším objektem světa (první je atomový laser).

Stanovisko odborníka
Alexey Strizhnikov
Barber, odborník na účesy mužů
122]
„Při řezání použijte hemostatický prášek.Můžete si ho koupit v kadeřnictví. “

Hladký macho

Po tom, co jste muž, najdete výrobky značky, které vám vyhovují.Ty budou označeny blízkými, kolegy, milovanou osobou.Pokud chcete oholit, vždy vypadat hladce na obličej, použijte tipy této publikace, aniž byste zapomněli používat.Chceme rozvíjet a být spokojeni s vaším úspěšným obrazem!