Nejoblíbenější vody po holení pro muže

Téměř každý muž si oholí obličej - tento postup netrvá dlouho. Během tohoto postupu se člověk může vyříznout. K obnově kůže a hojení ran vynalezly vody po holení.

Tyto nástroje plní různé funkce. Pojďme zjistit, proč takové nástroje potřebujeme, jaké jsou jejich výhody a jaký druh vody lze použít.

Proč potřebuji po holení?

Aby bylo možné najít správné mléko, je důležité pochopit, proč je potřeba. Tento nástroj pro muže používá po holení. Pomáhá dobře se starat o pokožku a hojit ji. K mléku nepřerušil vůni parfémové vody, můžete si vyzvednout vůni, která je podobná vaší.

Pleťové mléko nenahrazuje parfémy, protože obsahuje málo vonných částic, doplňuje celé složení přípravků na péči. Tato kosmetika:

 1. změkčuje pokožku,
 2. hojí rány,
 3. díky alkoholu dezinfikuje ránu,
 4. má příjemný a trvalý zápach.

Někteří muži nahrazují pleťové vody parfémem, ale to je špatné, protože parfém nezvlhčuje pokožku a neopravuje poškozené buňky.

Výhody oproti jiným prostředkům

Pokud si vyberete krém nebo krém, je lepší dát přednost prvnímu léku, protože má několik výhod.

 1. Nezanechává tukovou značku,
 2. Rychle schne,
 3. Okamžitě absorbováno,
 4. \ t
 5. Vzorec je pro tělo příjemnější.

Lotion hojí rány dobře a opravuje poškozené buňky. Tato vlastnost je velmi důležitá, protože pokud se rány hojí po dlouhou dobu, kůže se zapálí a způsobí spoustu nepohodlí. Hodnocení kosmetických výrobků ukázalo, že mléko je mnohem lepší než ostatní produkty.

Složení a charakteristika

Při nákupu pleťové vody je důležité si přečíst její složení a vybrat ten, který vyhovuje vašemu typu obličeje. S suchou kůží, člověk nemůže koupit výrobek na bázi alkoholu, protože to bude osušit kůži ještě více. Prodám alkohol-free produkty nebo ty, ve kterých malé množství této látky.

S citlivou pokožkou musíte nakupovat finanční prostředky, které zahrnují:

 • Aloe,
 • Alantoin,
 • Vitamin C podporuje hojení ran,
 • Vitamin F zklidňuje pokožku,
 • Panthenol,
 • Vitamin A.

Zvažte rysy tváře a její citlivost na určité komponenty. Krém je nezbytným produktem po holení, pomáhá obnovovat pokožku a hydratovat ji.

Způsob správy

Aby mléko mohlo plnit všechny své funkce, je důležité vědět, jak jej používat.

 1. Po holení si umyjte obličej vodou.
 2. Výrobek rozprostřete na ruce po dobu 2 sekund.
 3. Otevřete dlaně a držte je několik vteřin, aby se uvolnil alkohol.
 4. Naneste krém na mokrý obličej.

Tento způsob použití minimalizuje pocit pálení, zlepšuje aroma a přispívá k lepšímu účinku hlavních složek na kůži.

Který z nich zvolit?

Výše ​​bylo uvedeno, jak vybrat nástroj a který z nich je lepší.Je třeba vzít v úvahu typ kůže, má čtyři typy:

 1. Suchý,
 2. Mastný,
 3. Kombinovaný,
 4. Normální.

Po určení typu pleti si pozorně přečtěte složení a vyberte krém, který obsahuje prvky, které vám vyhovují.Zvláštní pozornost věnujte množství alkoholu.

Poradenství! Před použitím pleťové vody proveďte test na alergennost.K tomu je třeba použít tekutinu na ruce a vidět reakci kůže na složení kosmetiky.

Hodnocení nejlepší vody po holení

Krém na holení je pouze jedním druhem kosmetiky, ale i mezi nimi jsou dobré a špatné.Nyní zvažujeme řadu populárních a vysoce kvalitních pleťových vod, které používá mnoho mužů.

Dolce & Gabbana

Známá značka dolce je známá nejen svou příjemnou vůní parfémů, ale také svou neobvyklou vůní mléka.Nápravazměkčuje a hydratuje obličej.Pomocí tohoto mléka, budete nejen užívat příjemnou vůni, zlepšíte svou pleť.

Mnoho mužů jako mléko Dolce & Gabbana, takže si můžete vyzvednout vůni, která vám vyhovuje.

L'Oreal

Francouzská společnost L'Oreal vytvořila speciální produkty péče o pleť po holení.Krém zjemňuje pokožku a dobře se o ni stará.Populární jsou pleťové vody s ledovým efektem.Hlavní prvky hydratují pokožku a udržují ji v buňkách epidermis.

Obsahuje různé vitamíny a kofein.Díky tomu se pokožka neodlupuje, nesuší a po aplikaci necítí hoření.Ledový efekt osvěžuje pokožku a osvěžuje.

Adidas

Značka Adidas je používána sportovci, protože má svěží vůni.Po něm je muž nabitý energií.Takovou vůni používají aktivní i mobilní lidé.Již tyto výhody samy povzbuzují mnoho mužů, aby si vybrali tento prostředek nápravy.

Lotiony pomáhají člověku zdůraznit jeho styl.Hlavní komponenty dokonale vyživují pokožku a obnovují poškozené oblasti po holení.

Oriflame

Společnost Oriflame je vzhledem ke své dostupnosti velmi žádaná.Krém na holení okamžitě změkčuje pokožku a rychle se do ní vstřebává.Díky olejům produkt chrání a zklidňuje pokožku.Pleťové vody pomáhají cítit pohodlí, i když se člověk při holení zraní.

Má se za to, že nejlepší voda po holení produkuje Oriflame.

Nivea muži

Nivea Male Lotion se skládá z vitamínů a heřmánkového extraktu. Díky tomu má neutrální vůni a rychle se vstřebává do kůže. Alkohol není v tomto roztoku obsažen. Heřmánek a vitamíny plní tyto funkce:

 • Uzdravte kůži,
 • Zmírnit podráždění,
 • Uklidněte kůži,
 • Zvlhčete obličej,
 • Uveďte čerstvost.

Tyto výrobky jsou vhodné pro citlivou a suchou pokožku. Přírodní složky nezpůsobují podráždění a alergie. Také absence alkoholu chrání pokožku před vysycháním.

Gillette

Gillette pomáhá dělat oblíbený postup holení, jeho vůně připomíná mořský vánek nebo horský vzduch. Dobré mléko by mělo nejen hojit a hydratovat pokožku, ale také příjemnou vůni.

Po holení vypadá vaše pokožka podrážděná a poškozená a krém Gillette vám ji pomůže zbavit se. Kompozice obsahuje glycerin. Tato složka může pokožku vysušit a zvlhčit, vše závisí na jejím množství v produktu.

Pro informaci! Lidské buňky samy produkují glycerin - cirkuluje vodu.

Old Spice

Řada péče o pleť Old Spice má dobrý účinek. Po holení je pokožka suchá, podrážděná a může být dokonce poškozena. Chcete-li vrátit kůži zdravý vzhled, musíte nejen spálit rány. Je důležité zaplnit pokožku výživnýmlátky, které zklidňují obličej a vyživují jej vitamíny.

Čistá linie

Čistá linie vždy přitahuje mnoho kupujících vzhledem k tomu, že vyrábí výrobky, které mají přírodní složení.Někteří dokonce říkají, že čistá linka vyrábí lékařské výrobky, které regenerují pokožku.

Pleťová voda je čistá linie díky přírodním složkám, vyživuje a obnovuje pokožku.Hlavní složky dezinfikují obličej, eliminují podrážděnost a zmírňují záněty.Aloe je jednou z hlavních složek pleťové vody, regeneruje pokožku.

Svoboda

Volný krém obsahuje:

 • Vitamin F,
 • Extrakt z kopřiv,
 • Extrakt heřmánku,
 • Betain.

Každá z těchto složek má následující úlohu:

 1. Dává pokožce přirozený vzhled,
 2. Má protizánětlivý účinek,
 3. Obnovuje krevní oběh,
 4. Má antiseptický účinek,
 5. Zklidňuje pokožku.

Krém poskytuje komplexní péči o pokožku, vyživuje ji vitamíny a pomáhá člověku cítit se pohodlně po holení.

Mennen

Menen obsahuje provitamin B5, který po holení zvlhčuje pokožku.To tóny a chrání pokožku před bakteriemi.Příjemné je používat takové mléko a po holení to necítí nepohodlí.Příjemná vůně tohoto výrobku vám odlehčí náladu po celý den.

​​

Cena

Cena pleťových vodkaždý výrobce je jiný. Nejlevnější produkt je nejčistší linka. Lotion z této řady stojí 150 rublů. Cena nástroje závisí na jeho značce.

Co ještě zvlhčuje a chrání pokožku?

Pro ochranu a zlepšení pokožky po holení je nutné používat dobré pleťové vody. Někdy to však nestačí. Pozitivní účinek na zdravou výživu a čistou vodu. Snažte se pít hodně vody a jíst ovoce a zeleninu. Pouze tento přístup vám pomůže mít zdravou kůži.