Nejoblíbenější holicí gely: vyberte si sami

Kvalita a bezpečnost holení závisí přímo na ostrosti ostří na stroji a správném výběru kosmetiky pro holení.Může se jednat o pěny, gely a krémy na holení od různých výrobců pánské kosmetiky, které tvoří samostatnou linku pro všechny typy pleti.Například gely na holení mohou být univerzální pro všechny muže a úzce přizpůsobené individuálním potřebám pokožky.

Pro výběr nejlepšího holicího gelu musí člověk znát složení každého výrobku, stejně jako řadu moderních kosmetických přípravků pro holení obecně.Preferovány by měly být již osvědčené značky a známé značky po celém světě.Pro usnadnění výběru dermatologů a kosmetologů jsou top-hodnocené populární výrobci, kteří jsou důvěryhodní.

Nejoblíbenější gely na holení

Nejčastěji se muži zvláště nezmírňují do složení a principu působení určitého kosmetického přípravku a bezmyšlenkovitě vybírají vyrážky.To vše může vést k podráždění kůže, suchosti nebo vyrážkám, nesprávnému a traumatickému holení štětin.Pro usnadněníVýběr mužů, kteří nerozumí jemnostem kosmetologie, odborníci nabízejí přehled nejoblíbenějších a nejúspěšnějších značek holicích gelů.

Avon

Uvedené hodnocení gelů na holení může otevřít řadu gelů z Avonu a složení a princip fungování těchto gelů se poněkud liší od ostatních gelů.V řadě gelů existuje několik produktových řad pro různé typy pleti a potřeby mužů, a to:

 1. „Mírná péče“pro citlivou pokožku sextrakt z heřmánku, aloe vera a vitamin E. Gel má jemnou texturu, jemně zvlhčuje a vyživuje pokožku, a co je nejdůležitější, poskytuje posuvný stroj pro bezpečné odstranění štětin.
 2. Gel na holení na čerstvosts hydratačním účinkem, který je vhodnější pro suchou a citlivou pokožku.Silná textura změkčuje chlupy štětin a kůže a usnadňuje proces stříhání vlasů.Po ukončení procedury se kůže cítí chladná a svěží.
 3. „Aktivační“ gel na holenís modravým odstínem a střední konzistencí, který je ideální pro tukový typ obličeje, protože hluboce čistí póry nečistot a mastnoty.Pleť je očištěná, vlasy zjemňují a holicí proces je co nejšetrnější a nejbezpečnější.Kromě toho složení gelu poskytuje antiseptický účinek, který chrání před patogenní flórou.
 4. Gel pro základní péčipro holení muže jakéhokoli typu a potřeby kůže.Složky gelu změkčují pokožku obličeje a chlupů štětin,poskytnout hranám stroje maximální posuv.Tento typ gelu je při spotřebě úspornější, protože při aplikaci dokonale klouže na kůži.
 5. Gel „Základní péče“3 v 1 pro bezpečné a netraumatické holení, čištění pokožky obličeje od tuků a nečistot, jakož i komplexní péči o čistotu těla.Gel má průměrnou tloušťku a světle modrý odstín, extrakt z Aloe je určen pro jemnou péči o pokožku a po holení zůstává na pokožce lehký chladicí efekt.

Všechny uvedené druhy holicích gelů ve své nabídce také poskytují produkty po holení pro komplexní péči a ochranu epidermis před riziky podráždění, zánětu a dalších následků neopatrného holení.Gely se liší v rozumných cenách, i když kvalita není nižší než u mnoha drahých značkových výrobků.

L'Oreal

Francouzská kosmetická společnost L'Oreal se také stará o muže tím, že vyrábí jinou řadu holicích přípravků a péči o pleť po holení.Produktové řady znamenají hypoalergenní gely pro citlivou pokožku, čistící a sušící gely pro mastnou pleť, výživné a hydratační gely pro suchou pokožku.Odborníci doporučují věnovat pozornost následujícím gelům této značky:

 • L'Oreal Paris Men Expert proti podráždění- gel pro ochranu pokožky popodráždění při holení, které obsahuje cenné složky, které zabraňují suchu, střihům a odřeninám kůže a urychlují proces hojenítkáně a buňky;
 • L'Oreal Paris Men Expert- gel „Ice Effect“ čistí pokožku, změkčuje vlasy štětin pro nejjemnější odstranění, zklidňuje pokožku a odstraňuje pocit pálení a těsnosti způsobený mentolem v kompozici;
 • L'Oreal Paris Men Expertje gel pro citlivou pokožku, který neobsahuje vůně a vůně, ale i další alergenní složky, a co je nejdůležitější, tento gel poskytuje jemné a bezpečné oholení.

Série Men Expert představuje tři oblíbené gely pro muže, které při holení potřebují hydrataci, změkčení pleti a štětin, tonizaci mastné pleti a ochranu citlivých dermis. Všechny výrobky jsou v prodeji po dlouhou dobu a testovány zkušenostmi milionů mužů.

Gillette

Snad nejběžnější značkou pánské kosmetiky pro holení a poté je společnost Gillette. Dnes má více než 100 druhů nástrojů, stejně jako mnoho holicích přístrojů pro muže i ženy. Gely na holení jsou k dispozici v různých sériích, a to:

 • Classic- tato řada nabízí gel Gillette Classic Regular pro holení pro dva typy gelů pro všechny typy pleti a gel Gillette Blue Sensitive Skin Shave Gel pro citlivou pleť;
 • Fusion- zde jsou prezentovány chladicí gely pro všechny typy pleti, Ultra Protection Gel, aktivní sportovní gel, gel Fusion Sensitive pro citlivou pleť od Gillette, Hydrating a Ocean Breeze Gel pro všechny typy kůže;
 • MACH3- navrhl zklidňující gel a "Close and Smooth"gel pro všechny typy pleti;
 • Satin Care- vládce pro ženskou polovinu společnosti (venus);
 • Série- V této linii jsou nabízeny gely Pure & Sensitive, gel pro citlivou pokožku a hydratační gel pro suchou pokožku.

Všechny výrobky společnosti Gillette jsou kvalitní a dostupné ceny, takže většina mužů dává přednost této konkrétní značce.Značka již dlouhou dobu vyrábí pánskou kosmetiku, získává důvěru a zkušenosti.

Arko

Tento výrobce pánské kosmetiky nabízí asi 10 druhů holicích gelů, které budou zvlhčujícími gely pro suchou pokožku a vyživujícími a mírnými protizánětlivými látkami, které chrání před podrážděním., chladicí a zklidňující gely pro jiné typy pleti.K dispozici je také nová řada holicích přípravků s minerálními doplňky pro ošetření pleti.Pro nadměrně tuhé štětiny je nabízen Gold Power gel.

NIVEA

Oblíbená značka pánské kosmetiky, která v současné době nabízí 7 typů holicích gelů.Konkrétně:

 • gel na holení „Regenerating“ - prostředek pro citlivou pokožku typu Nivea For Men;
 • třídenní gel na holení štětin - také pro citlivou pokožku Nivea For Men Active Comfort System Holení;
 • Stříbrný ochranný gel - pro všechny typy pleti Nivea For Men Stříbrný holicí gel;
 • Plnění čerstvého gelu chladícím účinkem Nivea For Men Fresh Active Gel na holení;
 • „Chladicí gel“ - pro citlivou pokožku typu Nivea For Men Active Comfort System;
 • "Ochrana a péče" - pro suchou pokožku typu Nivea ForGel na holení;
 • Sensitive Skin Gel Nivea pro muže Active Comfort System holicí gel.

Kvalita gelů na holení od společnosti Nivea odpovídá ceně, všechny uvedené výrobky jsou při spotřebě hospodárné, poskytují maximální skluz holicího strojku během postupu, slibují základní a pohodlné používání a ochranu epidermis.z negativních reakcí.

Co je obsaženo v gelu?

Hlavním rozdílem mezi gely na holení a jinými formami uvolňování je složení a konzistence, jakož i princip působení.Kompozice bude nezbytně zahrnovat změkčovadla, jako je heřmánek nebo aloe vera.Vitamíny a minerály mohou být přítomny k vyživování a hojení kůže.Hlavní složkou pro posouvání břitvy je silikon a glycerin, rostlinné oleje a estery.Na rozdíl od krémů a pěn na holení gel neobsahuje mýdlo, které pokožku zasychá.

Jak používat?

Gel může být aplikován denně pro jemné a šetrné odstranění nadměrných vlasů.Chcete-li to provést, je třeba páru z obličeje a vlasů s ručníkem navlhčeným v teplé vodě.Málokdo ví jistě, jak správně používat holicí gel ve skutečnosti, totiž s holicím kartáčem nebo bez něj.

Odborníci doporučují používat štětiny štětce k pěnění gelu.Gel se nanáší v tenké vrstvě, zakroucené kruhovým pohybem, holení a mytí obličeje.

Pro informaci! Gel je nejekonomičtější forma holicího produktu, protožeVelmi malé množství gelu umožňuje hydrataci velké plochy kůže.

Jak vybrat kvalitní?

Je nutné zvolit nejlepší holicí gel podle tří kritérií - podle typu kůže, podle spolehlivosti výrobce a také podle individuálních vlastností organismu. Každý výrobce nabízí univerzální nebo úzkoprofilové gely pro suchou, mastnou pokožku. Společnosti Avon, L'Oreal, Nivea, Gillette a Arco byly jmenovány jako spolehlivé značky. Věnujte pozornost složení, protože mnoho mužů netoleruje některé estery, konzervační látky, oleje a parfémy.

Doporučení dermatologů

Dermatologové a kosmetologové rovněž sestavili hodnocení vysoké kvality a bezpečnosti pro zdraví a gely na holení kůže. Podle dermatologů je nejoptimálnějším produktem NIVEA pro holicí gel citlivý na muže, který stojí pouze 180 rublů. Nejbezpečnější z hlediska podráždění a poranění kůže je Gillette Mach3 Pure a Sensitive holicí gel za stejnou cenu. Arco a Gillette uznávají cenově dostupné a cenově dostupné gely.

Závěr

Člověk by si měl vybrat gel na holení založený na osobních potřebách a vlastnostech reakce pokožky na holení. Pro muže, kteří mají po každém zákroku podráždění, je třeba zvolit citlivé gely pro citlivý typ pleti. Mastná pleť vhodná pro chlazení a tonizační gely, suchá a hydratační a výživná s rostlinnými extrakty. A otázka, kolik gelu by mělo býtposlední v seznamu kritérií výběru.