Nejlepší voda po holení: krém, krém nebo kolínská voda

Vzhledem k obrovskému kultu ženské kosmetiky si mnoho lidí nevšimne skromné ​​sady produktů péče o muže. I když mužské publikum není o nic méně potřeba kosmetiky, díky které si můžete udržet obraz, vzhled a styl, při zachování tónů mládeže a pleti. Je známo, že každý člověk tráví před zrcadlem z jednoho důvodu - holení.

Člověk při holení - výrobky na holení (např. Pěna) a po něm (balzám, mléko atd.) Se neobejdou bez dvou skupin kosmetiky. Jaké nejlepší produkty po holení pomáhají chránit pokožku před podrážděním, je třeba projednat samostatně. Vzhledem k obrovské rozmanitosti těchto pleťových vod, gelů a krémů, člověk nebude schopen okamžitě vybrat vhodný produkt pro sebe. A musíte si vybrat pečlivě, protože to je o ochraně kůže před zraněním.

Proč používat produkty po holení?

Péče o pleť je nezbytná pro každou osobu, bez ohledu na pohlaví nebo věk. A pokud hovoříme o mužech, kteří pravidelně oholí strniště, měla by být zvýšena péče a komplexnost, protože použití holicího strojku typu holicího strojku zvyšuje podráždění kůže a drobná poranění. Jakákoliv voda po holení je resuscitace epidermis.

Nezáleží na tom, jaký stroj používá muž k oholení strniště na obličeji.Každý takový postup je doprovázen holením nejen vlasů, ale také horní vrstvy epidermis.Po tomto prostředí je prostředí vystaveno měkké kůži, která ještě není připravena pro kontakt s okolním prostředím.Jako výsledek, téměř všichni muži cítí suchou a podrážděnou kůži.

Správně zvolená a nejlepší voda po holení je určena k ochraně otevřené oblasti kůže po holení.Pleťové vody a balzámy přispívají k hluboké hydrataci pokožky, tvorbě ochranné vrstvy, zlepšují zásobování kyslíkem, urychlují metabolické procesy.Prostředky po holení mohou být různé pro všechny typy pokožky nebo s hustou texturou.

Pro informaci! Výrobky na holení a poté by měly být vybrány podle typu pleti.Obecně odborníci rozlišují mezi běžným, suchým nebo olejovým, kombinovaným a citlivým typem pleti.Toto kritérium by mělo být základní při výběru kosmetického přípravku.

Druhy výrobků pro péči o pleť

Jak již bylo zmíněno, kosmetika po holení by měla být pečlivě vybírána tak, jak je určena.Po takovém stresovém zákroku chrání, zklidňuje a obnovuje pokožku.Funkce těchto prostředků jsou různé - urychlení hojení poranění a ran, zvlhčení a změkčení pokožky, výživy a ochrany.Jakýkoliv vybraný produkt po holení pro muže může být různého typu, například:

Každá forma uvolnění zahrnuje péči o určitý typ kůže.Citlivá pleť přijímá cenné formulace s vitamíny a doplňky, jako je balzám nebo krém.Pro suchou pokožku je lepší používat gely a vody s lehkou a rychle vstřebatelnou texturou.Ale pro mastnou pleť je lepší použít kolínskou, hustý krém nebo sušící gel.

Hodnocení nejlepších prostředků

Mnoho mužů se nemůže rozhodnout, co je lepší po holení nebo balzámu, smetaně nebo kolíně.Odborníci v této oblasti mohou poradit, a pokus a omyl si můžete nezávisle vybrat ideální make-up vzorec pro sebe.Na druhé straně, odborníci učinili jejich top-rating z 10 nejlepších produktů po holení pro muže.Obsahuje následující produkty:

 1. Oprava balzámu po holení- 4VO'O Distinct Man obnovuje balzám po holení vhodnou lahví a dávkovačem a lákavou vůní čokolády a brandy.
 2. ​​
 3. Sensi-Baume Mineralje minerální balzám Vichy Homme se světlou nemastnou texturou a chladícím účinkem.
 4. Kořen Macaje balzám ze společnosti The Body Shop, která zvlhčuje a zjemňuje pokožku a zabraňuje podráždění.
 5. Lázeňská péče pro nějje dobrým balzámem proti podráždění pokožky od společnosti Pevonia Botanica, která hluboce vyživuje a chrání pokožku.
 6. Náboj energieje mléko od slavné značky Nivea For Men, osvěžující lehkou vůní a hydratačním účinkem.
 7. Hydra Energetikje další populární mléko od světové značky L'Oréal Men Expert, která krmí epidermis hluboce a pečlivě.
 8. Brutia Uomo- příjemně vonící mléko od společnosti Frais Monde, které je díky své konzistenci a způsobu aplikace podobné spreji a kolínské vodě.
 9. Dodávky kůže pro muže Léčitel po holení- mléko od výrobce Clinique konzistence podobné mléku nebo balzámu.
 10. Aquatic Lotionje krém pro normální typ pleti od výrobce Biotherm Homme, který má gelovou a krémovou texturu, která hydratuje a vyživuje pokožku až do dalšího holení.
 11. Clarins After Shave Soother- ClarinsMen pleťová voda pro pohodlí pokožky, zmírňující podráždění a suchost s nemastnou a tonizující konzistencí.

Všechny uvedené produkty byly opakovaně testovány na účinnost a dodržování příslibů výrobců.Většina z nich má dlouhodobě vedoucí pozice v poptávce.Musíte zvolit vhodný produkt z hlediska ceny a kvality z hlediska rovnosti a rovnosti.

Co je lepší zvolit?

Je obtížné určit, co je lepší než výrobky uvedené na seznamu.V první řadě je třeba věnovat pozornost typu kůže a konzistenci kosmetiky.Kvalitní výrobek by měl být označen na obalu pro jaký typ kůže je vhodný.Můžete také studovat recenze dermatologů a mužů na internetu k určitému nástroji, abyste pochopili, jak se sliby výrobce shodují s realitou.

Produkty lze rozlišovat podle. \ Ttypy a principy každého z nich, například:

 • Kolínské vody a lotiony mají protizánětlivý účinek, ale nejsou vhodné pro suchou pokožku kvůli obsahu alkoholu a taninů;
 • krém a želé hydratují, vyživují vitamíny a rostlinnými extrakty a jsou vhodné pro suchou a normální pleť obličeje;
 • Balzámy a gely jsou průměrem mezi krémem a mlékem, proto jsou vhodné pro kombinaci a mastnou pleť.
Tip!Pokud je člověk alergický a kosmetické přípravky způsobují ještě více podráždění kůže, dojde k záchraně léku - Bepanten s chladícím účinkem.

Vysoce kvalitní kosmetika obsahuje vitamíny a minerální látky, bylinné doplňky a přírodní organické složky. Pro horké období a vystavení ultrafialovým paprskům slunce jsou vhodné gelovité sloučeniny, které chrání pokožku. Dobrý krém se rychle vstřebá do pokožky, nezanechá žádný lesk na kůži, a neměli byste si vybírat výrobky s výrazným parfémem, protože existuje mnoho vůní a chemických přísad, které dráždí kůži.

Závěr

Každý člověk, který si pravidelně oholí obličej, odstraní strniště, ví, jak důležité je chránit a obnovit pokožku po takovém stresu. K tomu musíte zvolit kvalitní výrobek po holení od spolehlivého výrobce. Vzhledem k velkému množství výrobců a výrobků je obtížné se rozhodnout, a proto známí odborníci v této oblasti vydávají doporučení a doporučení.nejvyšší hodnocení.Prezentované ratingové fondy významně zužují rozsah vyhledávání.