Nejlepší produkty pro růst vousů: co lékaři doporučují jíst

Historicky, vidět vousy, reprezentovat svého majitele v odvážné, imperial.Tuto příležitost využívají známé hvězdy sportu, kina, hudby.Pokud zjistíte, že je těžké pěstovat štětiny dostatečného objemu, nezoufejte.Tento článek poskytuje tipy, jak pěstovat svěží hřívu.

Bohužel, vegetace obličeje na obličeji je u některých mužů špatně zkažená.Ale vy chcete zdůraznit vzhled statismu, pevnosti.Samozřejmě, že rychlost růstu, tloušťka kudrlinek do určité míry určené genetickým způsobem, v závislosti na věku.Ale počkejte, až se vlasy vrátí, někdy nesnesitelné.A pokud jste jedním z těch, kteří jsou ochotni dostat dobrý účes, vítejte!

Proč vous roste?

Před přijetím opatření pro slabý vzhled štětin je nutné vědět, proč špatně roste.Hlavními důvody jsou:

 1. Nedostatek stopových prvků v těle, nedostatek vitamínů.
 2. Selhání hormonu.
 3. Nesprávný příjem potravin.
 4. Dědičné vady, genetický faktor.
 5. Nesprávné oholení, péče o pleť špatně.
 6. Stresové situace.
 7. Nezdravé návyky (tabák, alkohol, tučné potraviny).

Jak je vidět, důvody zpomalení vegetace jsou více než dostačující.Zvažte opatření, která tomu pomohou předejít.

Poradenství! Omezujeme kouření cigaret co nejvíce.Je lepší úplně upustit od tabáku.Dostatek spánku, trávit více času na čerstvém vzduchu.

Zásady zdravé výživy

Aby se stimuloval růst štětin, jezte správně, pijte dostatek vody.Jíst více zeleniny, jíst ovoce, zeleninu.Obsahují největší množství vitamínů.

Pamatujte! Menu by se mělo skládat z produktů, které obsahují vitamíny A, B, D, C. Kyselina nikotinová, železo, zinek bude užitečná.Opíráme se o nádobí, kde je více bílkovin, protože struktura vlasu se skládá z keratinu.

Jaký druh produktů pro růst vousů?Mezi nejužitečnější potraviny, které jí pomáhají růst, patří:

 1. Hovězí maso .Zahrnuje bílkoviny, hodně zinku.To urychluje růst hřívy, podporuje optimální ukazatel testosteronu.
 2. Fazole .Dobrá náhražka masa, která dodává energii mužskému tělu.
 3. Brokolice- užitečná u jiných druhů zelí.
 4. Ústřice .Mít zinek, dávat mužskou sexuální sílu.
 5. Tvaroh .Doporučuje se používat řadu mléčných výrobků, protože mají příznivý vliv na funkčnost orgánů.
 6. Česnek .Potlačí kortizol - hlavní nepřítel testosteronu.Tónuje tělo.

Seznam je jednoduchý, protože každý den nakupujeme potraviny.Používejte tyto produkty častěji a tlustý obličej netrvá dlouho.Koneckonců, jídlo je přirozený metabolický stimulátor.

Komplexy vitamín-minerály

Nabízíme Vám komplexní nástroje, které jsou schopny chemicky reagovat v organismu, aby urychlily zdravý nárůst hmotnosti:

 1. Fitoval .Lék je rostlina s aminokyselinami, která posiluje vírové folikuly.Léčba kurzu - dvanáct týdnů.Recepce: jedna tobolka 3 krát denně po dobu prvního měsíce, zbývající doba - 1 tableta denního požadavku.Při diagnostice selhání ledvin, plicních lézí je lék zakázán.
 2. Biotin .Vitamin dragee, příznivý účinek slabé imunity.Má zcela aktivní účinek na tělo.Přijměte: každý den dávku 5-10 miligramů látky, bez ohledu na jídlo během měsíce.
Pro informaci! Tam jsou šampony speciálně určené pro mytí vousů.Vůně je neutrální, dobře vyčištěná, hustá srst.
 1. Selentsin .Ruská produkce.Zlepšuje celkový stav kůže.Lék je vyroben pouze z přírodních, měkkých složek.Přijměte všechny povolené, pokud neexistují individuální kontraindikace.Doporučuje se pro 1 tabletu 3 krát jeden nebo dva měsíce (podle výpovědi lékaře).Pokud je průběh léčby 8 týdnů, pak je lepší vzít si týdenní přestávku, pak pokračovat.

Jak ovlivňuje nedostatek biotinu růst vlasů?

Biotin (B7) -nezbytný vitamin pro růst.Odborníci na výzkum potvrzují, že někdy s nedostatkem kadeří vypadne částečně nebo úplně.Důvod pro to však vědci neprokázali.Nedostatek může nastat, když jsou poškozeny zažívací funkce.Všimněte si, že nedostatek biotinu se vyskytuje jen zřídka, protože bakterie gastrointestinálního traktu produkují dost.

Pokud nemáte dostatek biotinu, nepřesahujte, poraďte se s lékařem.Známky, které jasně ukazují:

 1. Postupná ztráta zkroucení.
 2. Kožní vyrážka (zejména ústní a nosní oblast).
 3. Bolest svalů, křeče.
 4. Poškození paměti.
 5. Bolest pánevní a břišní.Nevolnost

Výrobky z vousů pomáhají vyrovnat se s tímto úkolem, protože stimulují koncentraci biotinu dobře.Patří mezi ně: vaječný žloutek, ovesné vločky a obilné obiloviny.Také jíst brambory, mrkev, jablka, rajčata, rýže.

Léčiva pro vousy

Úřední lékařství doporučuje používání těchto prostředků, pokud vegetace neroste vůbec nebo se víry ztrácejí.Před použitím se poraďte s lékařem.Nejoblíbenější drogy:

 1. Finasterid.Jsou to silné léky proti plešatosti.Dávka finasteridu se podílí na metabolismu, ovlivňuje některé hormony, které jsou zodpovědné za růst vlasů v různých částech těla.Kurz trvá šest měsíců.
 2. Nutrikap.Lék, který potlačuje prolaps, vytváří objem, posiluje kryt.Vezmeme toznamená, že kadeře rostou pětkrát rychleji.Funguje to pouze tehdy, pokud dodržujete správnou dietu.Příjem se provádí ve dvou kapslích po dobu 2 měsíců.Pijeme ráno a večer jednu nebo dvě prášky najednou na jídlo, opláchneme vodou.
 3. Perfectil.Kromě toho, že poskytuje silné, dobře upravené vlasy, zlepšuje cirkulaci pokožky, zpomaluje stárnutí buněk.Pomocí léku, žárovek a folikulů, krmení, regulovat výměnu enzymů, stanovit průtok krve.Rychlý nárůst zajistí příjem 1 kapsle na oběd nebo snídani.Kurz je 4-8 týdnů.

Důležité! Pro tlusté, krásné vlasy, tam je jen málo použití kosmetických, léků venku.Je ověřeno, že dobrý růst štětin poskytuje aktivní pohyby, tréninková cvičení.Zatížení produkuje více testosteronu, což má příznivý vliv na vegetaci obličeje.

Recepty tradiční medicíny

Můžete zvýšit vlasy doma, posílit, krmit, pomocí teplých olejových obkladů.Před použitím si vousy umyjte, osušte, použijte křoviny.Vezmeme lopuch nebo ricinový olej (2-3 lžičky), zahřejeme, jemně otřeme do kudrlinek.Zbývající olej padá na celý objem hřívy.Horní část obličeje zakryjte froté ručníkem, nejlépe tlustou, navlhčete teplou vodou a dobře vytlačte.

Proces trvá deset minut.Nakonec myme vousy lehkým šamponem nebo si vezmeme speciální mýdlo.Hřívu bude rychleji růst, pokud budete chodit do lázně častěji,sauna Velkou možností je parní lázeň. Když voda vaří, přidejte tam heřmánek, kopřivu, šalvěj. Skláníme hlavu nad nádobu s vodou a házíme ručník. Terapie trvá 7-10 minut, po které myme kadeře šamponem.

Dobré vědět!Bylinné dekorace dobře nahrazují pleťové vody, jejichž použitím je zvlhčit a stimulovat pokožku. Světlé vlasy budou vypadat z barvy lípy nebo heřmánku, listů tmavého čaje, kopřivy, kaštanu konského.

1 polévková lžíce. suroviny naplněné sklenicí vařené vody, trvejte asi 30 minut. Po filtraci opláchněte a vytvořte pleťové vody.

Vousatý macho

Pokud jste se rozhodli založit velkolepou hlavu vlasů, pak jste pravděpodobně potkali muže, kteří ji mají v celé své kráse. A jasně jste vynechal myšlenku, že tento muž vypadá velmi cool. Nyní máte potřebné znalosti o tom, co dělat, když růst vlasů není ve spěchu, abyste potěšili svůj vzhled. Používejte je, zlepšujte svůj denní vzhled. Hodně štěstí!