Nejlepší holicí produkty: Stručný přehled

Pro mnoho mužů je princip výběru kosmetiky pro holení založen na dvou ukazatelích - spotřebě a ceně.Ve skutečnosti by nejlepší holicí produkty měly odpovídat především typu kůže člověka a jeho potřebám.Kromě toho odborníci radí věnovat pozornost složení, protože chemické přísady mohou způsobit alergie a podráždění kůže na obličeji, a pouze přírodní produkty vyživují, hydratují a chrání ji.

Obecně by mužská kosmetika na holení měla být nepostradatelným prvkem každého postupu pro odstranění přebytečných vlasů.Bez ohledu na to, zda se jedná o pěnu nebo gel, mýdlo nebo krém, balzám nebo mléko, je vhodné zvolit si pro sebe optimální značku a používat ji komplexním způsobem pomocí řady nástrojů.Chcete-li učinit správnou volbu, musíte znát klady a zápory, složení a princip fungování každého typu holicích produktů.

Odrůdy holicích přípravků [[PDN 29]

Každý člověk je povinen si vybrat pro sebe alespoň jednu vhodnou značku pánské kosmetiky pro holení a po ní, díky čemuž bude možné vyhnout se všem nepříjemným následkům holení.Nejoblíbenější a nejoblíbenější značkyjsou v prodeji více než deset let, například Nivea, Gillette nebo Arco. Existuje mnoho elitních značek od zahraničních výrobců, které si zaslouží pozornost.

Pro informaci!Celý kosmetický průmysl zahrnuje několik druhů výrobků - pěny a gelu, smetany a mýdla, jakož i oleje na holení. Každý výrobek má své vlastní silné stránky a některé nevýhody, což usnadňuje výběr ve prospěch určité formy uvolnění.

Gel

Pánské holicí gely se liší od jiných forem výroby těchto kosmetických přípravků vysokou cenou, ale zároveň je spotřeba výrobku mnohem nižší než spotřeba pěny nebo mýdla. Hustá struktura vyžaduje přídavné mletí v květináči štětcem, ale malé množství gelu se šíří a intenzivně zvlhčuje velkou plochu kůže. Mezi výhody patří cenná přírodní kompozice bez alkoholu, nevýhoda - vysoká cena. Vůdce mezi holicími gely - Gilette Fusion. Další informace o holicích strojích Gilette.

Krém

Nejlepším lékem pro suchou pokožku je krém, lehká a intenzivně hydratační struktura vhodná i pro citlivou pokožku. Pokud je krém na holení šlehan do pěny, získáte jemnou a vzdušnou konzistenci, která se snadno položí na pokožku obličeje a okamžitě ji změkne. Výhody krémů na holení lze přičíst nízké ceně a nevýhodám - rychlé spotřebě smetany. Kompozice obsahuje polosyntetické tuky, alkohol a alkalické mýdlo, glycerin a zeleninudoplňků.Vůdce mezi krémy rozpoznal holicí krém od Nivea. Další informace o holicích přípravcích Nivea.

Pěna

Pěna se často srovnává s gelem na holení, neboť se jedná o dva jasné vůdce v oblasti poptávky a výkonu.Abyste porozuměli rozdílu mezi gelem a pěnou na holení, musíte se podívat na kompozici.Pěna obvykle obsahuje alkoholy a příchutě, ale pěna již zaujímá hotovou pěnovou strukturu pro lehké a bezpečné oholení.Výhodou jsou minerály a vitamíny ve složení, dokonalá textura a změkčení štětin, stejně jako nízká cena.Minus jedna - rychlá spotřeba.Ideální pěna na holení je podle odborníků Arco MEN Foam Comfort.

Další informace o holicích přípravcích Arko.

Mýdlo

Zpočátku bylo jedinou kosmetikou na holení běžné mýdlo, které bylo napěněno kartáčem.Moderní průmysl pánské kosmetiky dnes nabízí obrovskou škálu mýdel na holení, jejichž složení zahrnuje hydratační, chladicí, protizánětlivé a antibakteriální přírodní složky.Výhodou mýdla je dlouhá spotřeba a ochrana kůže před patogenní flórou, mínus - cena.Ideální volbou pro mýdlo na holení je mýdlo Proraso.

Olej

Pro citlivou a suchou pokožku by měly být postupy holení prováděny s nejvíce zvlhčujícím a ochranným prostředkem, například speciálním olejem prooholitPrincip činnosti je jednoduchý - hydratace a změkčení pleti,vytvoření ochranného filmu a změkčení vlasů pro snadné holení.Složení tohoto produktu - přírodní rostlinné oleje a estery.Ze všech olejů na holení jsou takové výrobky jako The Art of Shaving, L´Occitane a The Body Shop uznány za hodné.Nevýhody těchto fondů lze považovat za jejich vysoké ceny.

Nejlepší prostředek pro citlivou pokožku

Citlivá pokožka obličeje vyžaduje nejjemnější holení s použitím hypoalergenní přírodní kosmetiky.To znamená, že gely, pěny, mýdla a oleje obsahující alkoholy, syntetické přísady, povrchově aktivní látky, éterické oleje a chemické složky (konzervační látky, ochucovadla atd.) Nebudou vhodné.Díky tomuto složení může citlivá pokožka trpět kontaktní dermatitidou a ekzémem.

Poradenství! Pro citlivou pokožku je lepší zvolit holicí prostředky s neutrálním zápachem a průhlednou nebo bílou konzistencí, a také pokud má výrobek „hypoalergenní“ značku.

Mýdlo je první prostředek, který je kontraindikován pro citlivou pokožku, protože obsahuje alkálie, alkohol a další přísady, které dráždí epidermis tohoto typu.Totéž lze říci o holicích pěnách, které ve většině případů obsahují alkohol a alkohol v prostředku.Ideálním nástrojem je holicí krém nebo gel, který obsahuje aloe vera, vitamin E a heřmánek.

Co bych měl hledat při výběru nástroje?

Pro kosmetické přípravkyholení bylo ideální pro pokožku obličeje a potřeby mužů, při výběru je třeba věnovat pozornost několika kritériím.Konkrétně:

  1. Typ kůže .Většina pěn, gelů, mýdel, krémů a olejů se vytváří individuálně pro určitý typ pleti, pro suchou nebo citlivou, mastnou nebo normální pleť obličeje.Tam jsou také univerzální prostředky, které budou vyhovovat všem mužům.
  2. Plocha těla .Při výběru nástroje musíte vzít v úvahu skutečnost, která část těla bude podrobena depilaci.Kůže na obličeji je nejjemnější a nejnáročnější, takže byste neměli používat pěny a gely pro depilaci jiných zón.
  3. Složení .Pokud člověk potřebuje jemnou péči o citlivou pokožku, musíte si vybrat nejpřirozenější produkty s bylinnými extrakty.Pro suchou pleť sbírejte kosmetiku s hydratačními složkami ve směsi, pro mastnou pleť - s alkoholem, vysoušedly a adstringenty.
  4. Výrobce .Musíte vybrat kosmetiku od spolehlivých a důvěryhodných dodavatelů a značek, které jsou člověku známé.

Při výběru kosmetiky byste se neměli spoléhat pouze na svou cenovou politiku, protože většina levných prostředků naznačuje nedostatečné zvlhčení, změkčení a uklouznutí při holení, jakož i rychlou spotřebu..Zatímco pro jiné drahé zboží musí přeplatku, protože jméno.V tomto případě budou úspory neodůvodněné.

Doporučení dermatologa

Doporučení dermatologů jsou dalším závažným kritériem výběruprostředky pro holení. Dermatologové zařadili mezi nejlepší výrobce mužské kosmetiky, kterým můžete důvěřovat. Tento top seznam zahrnuje následující časově prověřené a zkušené miliony značek a značek holicích produktů:

  • turecká společnost ARKO;
  • Gillette z Turecka;
  • německá značka Nivea;
  • L'OREAL francouzského původu;
  • Proraso z Itálie;
  • Muehle z Německa.

Dermatologové doporučují mužům mastnou pleť používat častěji pěny a mýdlo na holení, protože po zákroku chrání a suší pokožku, hluboce čistí póry. Gely a krémy na holení jsou vhodnější pro suchou a citlivou pokožku a oleje jsou ideální pro normální typ pleti. Muži musí vybrat kosmetiku od jednoho výrobce, aby poskytli komplexní a nejefektivnější péči.

Závěr

Holicí prostředky by měly pokožce poskytnout maximální hydrataci a změkčení, vlasy - fixaci a změkčení pro holení, čepele stroje - maximální skluz a hladké odstranění štětin. Levné holicí produkty jsou pěny a krémy od renomovaných výrobců.

Mýdla na holení budou stát o něco více, ale zajistí dlouhodobou spotřebu a tím i úspory nákladů. Nejdražší jsou oleje a gely na holení, které také znamenají dlouhodobou spotřebu, ale zaručují efektivní cennou péči o pleť. Při výběru dávejte pozor spíše na složení a princip akce než na cenu produktu.